Şimdi Ara

Nvidia 540m Ekran kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde yeni aldığım Packard Bell TK85 notebook var. Bildiğiniz üzere i5 ve 2 ekran kartı destekli. Üstündeki 128mb intel HD graphic kartını görüyor. 1gb Nvidia ekran kartını görüyor fakat birincil olarak 128mb gösteriyor. Oyunlara falan bu yüzden giremiyorum. Sürücülerin hepsini yükledim bi sorun yok. Ne yapmalıyım 1gb ekran kartını birincil olarak kullanmak için? Teşekkürler.

• nvidia nın en son guncellemesını yukledınmı bıde masaustunde nvıdıanın kontrol menusu varmı saat ın yanında
  • evet kendi internet sitesinden henüz indirdim. sağ tuş özelliklerde ve saatin yanında var. kısacası tanıttım ekran kartını fakat birincil konumda değil.
  • ısletım sıstemın nedır 7 mı
  • evet, windows 7 ultimate.
  • denetım masasından goruntuye gır goruntuden ekran cozunurlulugune gır ordan ayarla bı bakalım
  • ayarlanma yok orda. sadece tanıla dediğim zaman 2 tane ekran kartı ekranı gösteriyor. seçilmiyor. bu arada nvidia'nın denetim masasından tek tek hangi programlarda devreye gireceğini ayarlayabiliyorum. fakat ben sürekli devrede olmasını istiyorum. teşekkürler ayrıca cevapların için hocam.
  • tekrar temız bı sıstem kurmayı dene buyuk bı ıhtımal sorunun duzelecektır
  • henüz bi sistem kurdum. bence onunla alakası yok. elbet bios'tan falan birincil yapılıyordur hard-disk misali. ama bios'taki değiştirilmiyor denedim. sistemle alakası yoktur yani.
  • driver magican bunu ındır bı drıverlerını komple guncelle
  • driverlarımın hepsi yüklü zaten. sadece optimus özelliğini sürekli devrede tutmak istiyorum
  • cıpsetının en guncel surumunu yukle verdıgım programdan
  • en son çıkan en yeni sürümü evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.