Şimdi Ara

Nurus breeze pro 2150₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıcak fırsatlar adlı telefon uygulamasından geldi burda göremedim amazon prime nurus breeze pro support çalışma koltuğu 2150 lira diğer sitelerde 3800 fiyat çok uygun ihtiyacı olana

https://www.amazon.com.tr/dp/B07HGWBY9Y/?utm_source=sicakfirsatlarapp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nurus= nurettin ustaymış :D

• Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt

yok artık :)))

adamlar efsane valla.

• Breeze mi me too mu hocam. Breeze daha spdt daha rahat gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaussure

Breeze mi me too mu hocam. Breeze daha spdt daha rahat gibi duruyor

2 senedir breeze kullanıyorum , vücut yapısına göre değişiyor mee to veya breeze . breeze daha rahat gelmişti bana da .

• Chaussure kullanıcısına yanıt

keşke az daha dişinizi sıkıp yıldönümünde hortlatsaydınız daha bi anlamlı olurdu

• CavaLieR-G kullanıcısına yanıt

bunun için konu hortlatmak nedir  

• quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

2 senedir breeze kullanıyorum , vücut yapısına göre değişiyor mee to veya breeze . breeze daha rahat gelmişti bana da .

Alıntıları Göster

Hocam balıkesirde oturuyorum. Burada nurus mağazası yok. En yakın bursada. Gidip denemek gerekir di mi az para da değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaussure

Hocam balıkesirde oturuyorum. Burada nurus mağazası yok. En yakın bursada. Gidip denemek gerekir di mi az para da değil.

Alıntıları Göster

Kesinlikle hocam mutlaka deneyin , hatta yeni mou modeline de bakın derim , fiyat / performans oranı çok iyi . Breeze yakın bir oturumu var . Fiyat olarak da çok daha uygun .

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

bunun için konu hortlatmak nedir  

Bilgi için ölüyü diriltiriz hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Kesinlikle hocam mutlaka deneyin , hatta yeni mou modeline de bakın derim , fiyat / performans oranı çok iyi . Breeze yakın bir oturumu var . Fiyat olarak da çok daha uygun .

Alıntıları Göster

Hocam öncelikle teşekkürler

Mounun başlık kısmı yok sanırım

Breeze i ve me tooyu denedim hocam mağazada. Breezin sırt bel kısmı daha rahat geldi ama dik konum harici kilitlenmiyormuş. Limitleniyormuş bi tık kavram karmaşası oldu. İnternet sitesinde de limitlenir yazıyormuş dikkat etmemişim. Ne demek; sırtın maximum gideceği mesafeyi seçiyorsunuz yani. Arkadayken kilitleyemiyorsunuz. O yüzden tek seçenek me too gibi şu an. Onda da internette 3D kol derlerken mağazada sadece yükseklik ayarı yapılan kolu var dediler ve internetten daha fazla fiyat söylediler. Online danışmayı arayıp internetten söylediğinde gelecek kolun 3D olduğunu teyit ettirip online sipariş vericem.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaussure -- 11 Eylül 2021; 15:53:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.