Şimdi Ara

***NURBURGRİNG ÖZEL*** - YARIŞ - 500pp aracınızı hazırlayın - Cumartesi 21:00'de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
8.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Mefluc bu haftaki aracımızı belirledinmi

Henüz birşey yok, senin var mı tavsiyen?
  • yeni etkinlik için tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşın,bu akşam 22:00'de aracımız belirlenmiş olsun, böylelikle en azından bu akşam yeni aracımızla birkaç tur atabiliriz Ring'de..
  • Muscle olsun olmaz mi ? 427 Cobra mesela ? Mustang Gt 500 yok araclar arasinda, olsa keske onu tavsiye edecegidim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettombak -- 10 Mart 2011; 20:39:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Mefluc bu haftaki aracımızı belirledinmi

Henüz birşey yok, senin var mı tavsiyen?

Tavsiyem yok yanlız çok güçlü olmasın çünkü full modifiye yapınca kullanmak zorlaşıyor, bana araba göndermene gerek yok teşekkürler
  • eveeet bu etkinlikte kullanacağımız araç: Nissan SILVIA spec-R AERO (S15) '02
    kazasız belasız sürelim

not:

bilmeyen arkadaşlara hatırlatma olsun bu araçla 2 tur zamanı yapacağız:

1- stoktan aldığımız gibi hiç bir modifiye yapmadan sürüyoruz, zaten spor sert lastiklerle geliyor, tüm yardımlar kapalı yalnızca abs=1

2- aynı aracı modifiye edip derece yapıyoruz (herşey serbest)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefluc -- 11 Mart 2011; 1:26:20 >
  • Hobaa, süper oldu bu. Oyundaki favori aracım.

B-Spec sürücülerinin AI'sindeki gelişimden sonra tekrar B-Spec'e ağırlık veriyorum. Geçen hafta çok fazla tur zamanı gönderemedim, bu hafta inşallah konu biraz daha aktif olur.

GT4 için bir konu vardı. Ben konunun sonuna yetişmiştim. Arda ile birlikte birkaç kere tur zamanlarını kapıştırmıştık. O konuya katılım çoktu, ama şimdi ortalık bomboş. Herkes level kasıyor, tropy peşinde galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9CA1DA90 -- 11 Mart 2011; 12:40:14 >
  • ilk derece benden olsun:

Stock araç,tüm yardımlar kapalı abs=1 : 8:29,731

Son 15-20 virajı 3. vitesle döndüm, 2. vitesle deviri zorlayıp 3 e geçsem biraz daha iyileştirebilirim dereceyi..

Bu arada 2. vitesle yüksek devirde nasıl ses çıkıyor öyle yav hasta oldum
  • Biraz çıtayı yükselttim galiba :) Bu arada stok araba olayı bende de var aldığım bütün arabalar stoktur bende de ellemem,eğer modifiye yapıcaksam o araçtan bir tane daha alıp onu modifiye yapıyorum

***NURBURGRİNG ÖZEL*** - YARIŞ - 500pp aracınızı hazırlayın - Cumartesi 21:00'de
  • zorladım 8:27,XXX civarı bir derece yaptım, en fazla 8:25 i görürüm sanırım,
    bu arada eMRePasHa çok şahane derece yapmışsın tebrik ederim, yanii tüm yardımlar kapalı ve spor sert lastikle o derece benim için çok zor bir derece, bu arada aracın kaç HP?
    benim araç 243 HP, yağını değiştirmedim, antrenmanda bile kullanmadım, aldığım gibi direk hızlı yarış zamana karşı yarışa girdim, ona rağmen 242 den 243 e çıktı 1 dereceden sonra..
  • Ben de önce 8.35 yaptım sonraki turda 7 sn öndeyken hata yaptım 8.25 in altına ineceğimi sanmıyorum, yarın da modifiyeli denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

zorladım 8:27,XXX civarı bir derece yaptım, en fazla 8:25 i görürüm sanırım,
    bu arada eMRePasHa çok şahane derece yapmışsın tebrik ederim, yanii tüm yardımlar kapalı ve spor sert lastikle o derece benim için çok zor bir derece, bu arada aracın kaç HP?
    benim araç 243 HP, yağını değiştirmedim, antrenmanda bile kullanmadım, aldığım gibi direk hızlı yarış zamana karşı yarışa girdim, ona rağmen 242 den 243 e çıktı 1 dereceden sonra..

Valla şimdi bakamıycam kaç hp olduğuna ancak aldığımda yağını ve jantını değiştirmiştim.yağ değişimi modifiyeye girmiyor diye düşünüp öyle yapmıştım isterseniz bi 3 saniye ekleyelim benim dereceye,ceza olsun bana Not : tüm yardımlar kapalı,spor sert lastiklerle kullandım.

• Emre biz yağ değişimi yapmadan kullanıyoruz sen de gücü 242 beygire düşürüp tekrar deneme yapabilirsin yeni araba almaya gerek yok

Stock car ile 8.26 modifiyeli ile 6.58 yaptım, modifiyeli derecem biraz daha inebilir, arabayı ilk kez kullandım güzel arabaymış modifiyelinin son hızını 320 ayarladım düzlükte nsx den daha hızlıydı 305 gördüm nsx ile 293 görmüştüm, fiyatına göre çok iyi performans

***NURBURGRİNG ÖZEL*** - YARIŞ - 500pp aracınızı hazırlayın - Cumartesi 21:00'de
  • bu haftaki aracımız : Mazda RX-7 GT-X (FC) '90 konfor yumuşak lastikler,tüm yardımlar kapalı , abs=1
  • İlk süre benden olsun. İlk attığım turun süresi 9.01.xxx . Geliştireceğim için foto koymadım.
  • İlk denememde 8.56.603 döndüm sanırım 5sn kadar daha iyileşebilir.
  • Ben de 8.57 yaptım 8.55 in altına rahat iner, yarın full modifiyeli deneyeceğim
  • Modifiyeli derecem 7.13.913 , modsuz derecemi de 6 saniye geliştirdim 8.51.205 hatasız kaydırmadan sürdüm daha iyisini yapamam heralde, ring de konfor lastik kullanmak çok zevkliymiş

Bu arada ring' i tersten sürmekte çok zevkli hiç görmediğimiz şeyleri farkediyoruz, mesela şu BMW reklamının nerede olduğunu biliyormusunuz, alttakiler de piste giriş turnikeleri

• stock araç,konfor yumuşak lastik,tüm yardımlar kapalı abs=1 düz vites 201 Beygir 8:49,274

2. vitesle gazı biraz fazla ezerseniz kıç atıyor araç, malum patinaj önleme kapalı,

yol boyunca da sanırım en çok 2. ve 3. vitesi kullanıyorsunuz,

bazı virajlara 3 ile girip viraj çıkışı aracı düzlerken 2 ye çekip gazlayabilirsiniz - daha iyi performans aldım ben bu şekilde,

debriyaj olsa sanırım 1-2 saniye daha geliştirebilirim..

modifiyeliyi bu akşam deneyeceğim, araç şahane..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefluc -- 28 Mart 2011; 19:28:20 >

• 8.49.147 yaptım bugün. En fazla iki saniye daha geliştirebilirim. Gamepad ile bu kadar.
  • Araç standart konfor yumuşak lastik 199hp tüm yardımlar kapalı abs=1 8.48.589
    Belki 1 2 sn daha gelişir daha fazlası da olmaz.

Fotoları bu akşam koyacağım.
    Aracı kullanmak acayip eğlenceli gazı çok iyi kontrol etmek gerekiyor. En ufak bir hatada dağıtıveriyor kendini.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.