Şimdi Ara

Numara taşıma en iyi f/p tarifesi tahhutlü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ptt cellden geçeceğim beyler yuksek gbli en uygun bulabildigim 15 gb 49 tl red numara tasima ile gelendi öneriler degerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi hos da bunun hediyesi vs yok turkcell alsan gnc yap haftada 2 gun internet veriyor salla kazan yaparsin ordanda alirsin uygulamalari var bip vs ordanda biseyler yaparsin 15 gb yakalarsin rahat rahat ugrasamam dersen tt de de var 45 tl prime li muud tvbu go dergilik vs 20 gb internet oda mantikli sebekeden sikintim var dersen turkcell bak internet baglanti hizi onemli degil dersen vodafone ucuz etin yahnisi dersen Ttelekom a bak derim

• quote:

Orijinalden alıntı: tlgsrcm

İyi hos da bunun hediyesi vs yok turkcell alsan gnc yap haftada 2 gun internet veriyor salla kazan yaparsin ordanda alirsin uygulamalari var bip vs ordanda biseyler yaparsin 15 gb yakalarsin rahat rahat ugrasamam dersen tt de de var 45 tl prime li muud tvbu go dergilik vs 20 gb internet oda mantikli sebekeden sikintim var dersen turkcell bak internet baglanti hizi onemli degil dersen vodafone ucuz etin yahnisi dersen Ttelekom a bak derim
    pttcell tt altyapısı oldugu icin gecis yapmam sıkıntı dediler nedense 3 ay sürer geçmen gibi bir yorum yapıldı vodafona yöneldim vodafone red de hediye olmadığını bilmiyordum ama bulabildiğim bu en yüksek gb li ve fiyatı uygun olan
  • Yahu kim dedi sana 3 ay diye yasal sure maximum 6 gun mecbur yapacaklar 😁

• winchester34 W kullanıcısına yanıt
    Eger hat acilali 3 ay olmamissa zaten hicbir operatore tasiyamazsin tasidikdan sonrada sinirsiz istedigin operatore tasiyabilirsin her tasima da 6 is gunu icinde tasimalari gerekiyor. Eger daha once turktelekomdan pttcell e tasidiysan turk telekom diyorki 90 gun bana gelme gelirsen indirim vermem diyor 😁 git del yapma diyor😁

Hattınızı Vodafone yada Turkcell faturasıza taşıyın,hat açıldıktan sonra Türk Telekom efsane 20 gb tarifesine taşıyın.Türk Telekom ilk faturanıza 30 tl ceza yansıtıcak ve yeni müşteri sayılacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlgsrcm

Eger hat acilali 3 ay olmamissa zaten hicbir operatore tasiyamazsin tasidikdan sonrada sinirsiz istedigin operatore tasiyabilirsin her tasima da 6 is gunu icinde tasimalari gerekiyor. Eger daha once turktelekomdan pttcell e tasidiysan turk telekom diyorki 90 gun bana gelme gelirsen indirim vermem diyor 😁 git del yapma diyor😁
    1 sene önce taşımıştım taahhüt bitince telekomdaki 15 gb 35 tl faturasızdan faturalıya geçiş i almak için yapacaktım adam 3 ay taşınmıyor dedi beni yeni geçişli zannetti galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faruk Gürbüz Dalsarar

Hattınızı Vodafone yada Turkcell faturasıza taşıyın,hat açıldıktan sonra Türk Telekom efsane 20 gb tarifesine taşıyın.Türk Telekom ilk faturanıza 30 tl ceza yansıtıcak ve yeni müşteri sayılacaksınız.
    hocam kesin olarak bunu yapabilir miyim yoksa tahmini mümkünmüdür 30 tl ceza kesin mi? daha fazla gelebilme ihtimali var mı
    ekleme: az önce aradım başka operatörden tekrar telekoma geçişte 3 aydan önce geçersem hala müşteri olarak gözükeceğimi 20 gb lik tarifeden yararlanamayacağımı söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winchester34 -- 5 Kasım 2019; 20:2:9 >
    Pttcell den gecisde nasil peki 1 yildir ptt de imissiniz tt ye tasiyinca sayilmiyormu sayiliyorsa tasirsin sayilmiyorsa faturasiza cevir 1 ay kullan teklifler gelmeye baslar ben oyle yaptim bir ay icinde 27 tl ye 6 gb 750 dk fln teklifi geldi aradim mh. Baska yokmu dedim 35 tl ye 15 gb aldim taahudu verdim gitti

Hocam malesef çağrı merkezi personellerinin çoğu bilgisiz.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/efsane-tarifeler.aspx

18.10.2019 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

• quote:

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/efsane-tarifeler.aspx

18.10.2019 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
    o zaman bugün vodafone bayiine gidip aktartıyorum hocam bakalım nasıl olacak pttcell--> vodafone --> turktelekom geçiş işlemleri toplam kaç gün sürer sizce? ay sonu askere gideceğim

İşlemleri ana bayilerden yaparsanız maximum 1 haftada git gel işlemleri tamamlanır.

• quote:

Merhaba Faruk bey. Benim de hattım Lifecell fırsat 5GB 45 lira ödüyorum taahhüt aralık ayında bitiyor. Daha uygun bir faturasız tarifeye geçmek istiyorum ne tavsiye edersiniz?

• bahtszbdvi kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunuzu yeni gördüm.Turkcel'de mevcut müşteriye uygun faturasız tarife malesef yok,git gel yoluyla tekrar numaranızı faturalı Turkcel'e taşırsanız yeni müşteri kampanyalarından faydalanırsınız,faturasız Turkcel için diğer operatörde en az 30 gün kalırsanız yeni müşteri kampanyalırından faydalanırsınız.Bölgenizde Türk Telekom iyiyse faturasız selfy 5 gb 750 dk 5000 sms 23 tl yada vodafone faturasız yenilenen 7gb 750 dk 250 sms olan tarifeye taşıyabilirsiniz.

• 12 yıllık turkcell li olarak 1 ay önce numaramı vodafone a taşıdım. Benim için vodafone da red 15 tarifesi 49tl ve türk telekomda da 20gb internet 45 lira adını unuttum o tarife işimi görüyordu. Bu iki operatörde en avantajlı tarifeler bunlar bence. Türk telekomda wifi arama özelliği olmadığı için tercihimi vodafone dan kullandım. Gayet de memnunum benim için yeterli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.