Şimdi Ara

Numara Değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online işlemler üzerinden numara değişikliği yapılamıyor bozulmuş. Web'den online işlemlere girilmiyor şifre hatalı diyor. Orası da bozulmuş. Müşteri hizmetleri sadece 552 ile başlayan numara sunuyor. Ben online işlemler üzerinden 506'lı numara almak istiyorum. Ama sistemleri sıkıntı.

Türk Telekom'un sistemleri Vodafone gibi oldu.

Var mı fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende online işlemlerden baya ugrastım numarayı aldım mesaj gelecek dedi kac kere yaptım sonra twitterden türktelekom desteğe ss alarak attım aradılar farklı numara sundular kabul etmedim merkezden tekrar aradılar bu numara dedim yönetimle konuşim dedi 10 dk sonra mesaj geldi değiştim numarayı istediğim numarayı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns61 -- 16 Nisan 2020; 22:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns61

Bende online işlemlerden baya ugrastım numarayı aldım mesaj gelecek dedi kac kere yaptım sonra twitterden türktelekom desteğe ss alarak attım aradılar farklı numara sundular kabul etmedim merkezden tekrar aradılar bu numara dedim yönetimle konuşim dedi 10 dk sonra mesaj geldi değiştim numarayı istediğim numarayı aldım
    Güzel iş çıkarmışsınız.. Bir bakayım sonuçlandırabilecek miyim.

• webonline işlemler ile uygulamaya farklı şifreler ile giriliyor

sistemi değiştirmişler numaranın başını seçebiliyorsun daha ileri gitmedim değişir falan diye :)Numara Değiştirme
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

webonline işlemler ile uygulamaya farklı şifreler ile giriliyor

sistemi değiştirmişler numaranın başını seçebiliyorsun daha ileri gitmedim değişir falan diye :)
    9520 ye şifre gönderince şifre gelmiyor uygulamada bir sürü numara cıkıyor farklı baya zahmet gerekiyor

• yns61 kullanıcısına yanıt
    işleminiz gerçekleştirilemiyor mu diyor peki?.Gelmiyorsa BTK ya yazın düzeltirler
    Önceden gelmiyordu ama şuan düzeldi

Ayrıca uygulamadan da çıkıyor artık rastgele vermiyor
    Numara Değiştirme

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

işleminiz gerçekleştirilemiyor mu diyor peki?.Gelmiyorsa BTK ya yazın düzeltirler
    Evet aynen öyle diyor online işlemlerden çıkıyor farklı numaralar

9520 şifre gelmiyorsa veya gelen numara işe yaramıyorsa *952# tuşlayın. Bu şekilde aldığınız şifreyi kabul ediyor sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

9520 şifre gelmiyorsa veya gelen numara işe yaramıyorsa *952# tuşlayın. Bu şekilde aldığınız şifreyi kabul ediyor sistem.
    Olmuyor
    Numara Değiştirme

• serdarski S kullanıcısına yanıt
    2 yerden gelen şifreler birbirini tutmuyor

*952# den alınan şifre ile uygulamadan giriliyor
    SIFRE YAZIP YOLLANIP GELEN ŞİFRe ile web online işlem merkezine giriliyor .

TEk şifre ile 2 yere girilmiyor
    Bende Türk Telekom Mobil kullanıyorum.

9520'den gelen şifre işe yaramadığında *952# tuşlayarak aldığım şifre işe yarıyor.

Veya sen sırayı değiştir, şöyle yap;

önce *952#'den gelen şifreyi gir, kabul etmezse SMS ile 9520'den şifre istersin, onu da kabul etmezse bu sefer tekrar *952# dene. Mutlaka bir şekilde gelen şifrelerden birini kabul edecek. Şifreyi kabul edene kadar dene,

sıkılıp daralabilirsin, ara ara dediğim yöntemi dene..
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    İki yerden gelen şifrenin birbirini tutması gerekmiyor. Amaç Online işlem kısmına girmek.

Türk Telekom şebekesinde dönemsel sıkıntılar olabiliyor. Dolayısıyla doğru şifreyi bulana kadar her iki yöntemi de denemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

İki yerden gelen şifrenin birbirini tutması gerekmiyor. Amaç Online işlem kısmına girmek.

Türk Telekom şebekesinde dönemsel sıkıntılar olabiliyor. Dolayısıyla doğru şifreyi bulana kadar her iki yöntemi de denemek.
    9520 den şifre gelmiyoki

• serdarski S kullanıcısına yanıt
    önceden tek bi şifreyle 2 yere de girebiliyordun ama şimdi şifre değiştirmede yok

*952# den aldığı şifre ile web online işlem merkezine giremiyor bundan bahsetmek istedim

SIFRE YAZIP YOLlayıp ŞİFRE gelirse web online işlem merkezine girebilir
    Bana geliyor ama işe yaramıyor.

Büyük olsaılık sen zaten öyle yapıyorsundur ama ben genede tarif edeyim;

SMS kısmını girip SIFRE yazıp 950'ye gönder.

Dediğim gibi bana şifre geliyor ama işe yaramıyor.

Önceki mesajımda da yazdığım gibi ara ara her iki yöntemi de deneyeceksin. Çünkü Türk Telekom şebekesi dönem dönem sorun çıkartabiliyor. Yapacak bir şey yok.
    Bende de tam tersi

*952# işe yarıyor ama sms ile gelen şifre işe yaramıyor.

Kişiye göre değişebiliyor galiba..

Sonuçta Türk Telekom şebekesi dönem dönem saçmalayabiliyor, tam ve sürekli olarak stabl çalışmayabiliyor. tam ve düzgün çalışma konusunda Turkcell diğerlerine fark atıyor.

Veya yazılımcılar bir tarafı düzeltirken diğer tarafı bozabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 17 Nisan 2020; 18:22:34 >
    Ben webten de giriş yaptım sonunda. Numara seçme kısmına da geldim. Seçtim. İşleme alınmıştır mesaj gelecek yazdı ama ortada bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiberProfil

Ben webten de giriş yaptım sonunda. Numara seçme kısmına da geldim. Seçtim. İşleme alınmıştır mesaj gelecek yazdı ama ortada bir şey yok.
    Onun ss ini al olmazsa twitterden yaz türktelekomdesteğe yardım ederler

• SiberProfil S kullanıcısına yanıt
    Aynısı uygulamadan da çıkıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.