Şimdi Ara

numan bakbi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi bu saçma! şimdi bu tür konular konu dışı mı? nasıl anlamadım bak şimdi ben pet transformatıonu sordum sen konu dışı dion bana en uygunu güncelleme geldi oraya koydum orasınında alakası yok tabiki
    adam akıllı deil bence düzenleme. ve neden kilitlion taşı gereken yere madem ki benide uyar!
    sana ve bu dh yöneticilerinin hepsine

• forum türkiyenin en iyi ve entemiz forumu ama dh yöneticelerinin yaptıkları bana dokanıyor yani hep bi sorunla karşılaşıyorum!
    şimdi noldu açtığım topicinin cevabını alamadım kimseden varsa göster pet transformatıonların nerden çıktığını bakalım hade!
    bana aramalarda bu sonuç var işte linki de beni sınırsız banla hade!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YALNIZ_KURT -- 9 Kasım 2007; 21:39:43 >
  • ne oldu numan sesin çıkmadı?
  • Numanın İşide Zor 24 Saat Çocuk Çolukla Ugraş
  • Pm at cwp vermezse açarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: nestor16

Numanın İşide Zor 24 Saat Çocuk Çolukla Ugraş

ne diosun sen yaşım 22 tammı? bana taktılar bence ne saçma sanada saçma gelmiomu pet şekil deiştirme kağıtları nerden çıkıyor die soruyorum konu dışına yaz diyor gideyim gereksizlere yazayım olmazmı?
  • aferim la numan yine şikayet etmişsin alkış lıyorum seni

• bunuda kilitle ve şikayet et diğer şikayet kabul edilince nasılsa 1 tane kalıcak bunuda şikayet et!
  • baktın mı numan ????? şikayet ettin mi?

• Numan keyfindenmi yazdı sanıyorsunuz üst konuları ?
    Yöneticiler arasında ortak karar alınır, bir yönetici tarafından üyelere duyurulur.
    Forumun belli kuralları vardır.
    Şimdi size Güncelleme/Haber/Duyurular nasıl uygun gelebilir ? Açıklanmış üst konuda neye yaradığı...
    Forum kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.
    Sonra neden uyarı aldım diye konu açmayın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.