Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ntfs yaptim ama .... :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
48
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ntfs yaptim ama .... :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10190 Mesaj
    Abi al yedeklerini kur o zaman..

OGG a istanbuldayken yaptım olmuştu sen yüürüken ben geri dönüyodum diye saymayı biliyosun ama..

CD çok mu pahalı orada, al yedeğini bas formatı.. Bir de tek partisyon yap diskini
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    ne cd si? ne saymasi? ne OGG sì? [akum]
    ayrica tek partition uygun degil ...bosverelim bence artik sorun duzelti herneydense bitti ... ama sikistirma servisinden olmadigi kesin...
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    Abi sen format atmayacan mi? Dataların kaybolacak.. Yedek al
    çok cd yerse ve CD pahalı gelirse sana video ve muziklerinin formatını değiştir yer kazan deduk daaa
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    hii simdi cd meselesi anlasildi yedek almaya gerek yok d surucusunde dosyalar. ama yine de tsk tavsiyen icin..
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    [drctr]selvä
    |
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    analdığım kadarıyla masa ustu gorundukten sonra yavaş baya diyorsun ...... bak IQC MSN YAhoo messenger norton AD AWARE gibi programlar WİNdwos la beraber başlangıca kendini yazıyo....
    bunlar sytem trayda yuklenene kadar beklersin.. benim makinam hemen hemen full fakat açılışta bukadar program devrede tok.... sende Run/msconfig/ bölümünden bunları kaldırısan önemli bir fark gorursun sonra Diskeeper 8.0 diye bi program var XP surumunu indir Shaware ama bitene kadar bi kere yap fark abartısız % 25-30 ..... sonra bana tşk edeceksin....
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    bence ntfs cok gereksız bır format :))) sallaaa
    |
    |
  • Binbaşı
    1365 Mesaj
    ben anlamadım şimdi hangsi daha ii ntfs yoksa fat32 mi?xp de otomatik yüklemede ntfs var fat32 yi nasıl yüklicem???
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    ntfs çok daha iyi bir sistem..

ama temiz formatlı bir diskten kurmak lazım.

Bir de defrag olması lazım
    kesinlikle

ve diskte sıkıştırılmış attrib. bulunduran dosyalar başarımı düşürür ve diski meşgul ederler.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
SEO
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.