Şimdi Ara

NSS Taktiği : Yıldız Puan 2 İken Milan'a Gittim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
4.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tabiki bu olay sizin gücünüze de bağlı . Neyse taktiğe gidelim.

Mesela Milan'a gideceğiz ki ben zaten Milan'a gittiğim için Milan'ı göstereceğim.
    Biliyoruz ki , Milan İtalya Serie A ' da. Şimdi taktiğe geçebiliriz.

1. İlk olarak Serie B ' den bizi bir takım istemeli.
    2. Bizi takım istesin. Eğer bizi isteyen takımlar arasında 'CARPI' var ise o takıma gidin.
    3. Serie B de gücünüzü zorlamalısınız. Zaten kolay bir lig.
    4. Serie B liginde geçirdiğiniz sezonda transfer döneminde (Transfer Sezonu , Sezon Sonu) vb. sizi Serie A'dan bir takım istemeli. Mesela beni 'Napoli' istemişti.
    5. Eğer sizi isteyenler arasında 'Napoli' varsa o takıma gidin.
    6. İşte geldik yolun sonlarına. Napoli veya sizi Serie A dan isteyen bir takımda en iyi gücünüzü ortaya koyun.
    7. Sezonun Transfer Sezonu başladığında en iyi oynayışınızı sergilemek zorundasınız. Yoksa sizi Milan İnter vb. takımların isteme ihtimali azalabilir.
    8. Diyelim şöyle bir yazı çıktı. ' Milan ve İnter onu isteyenler arasında.' yazısı çıkarsa işimiz %75 tamamlandı demektir.
    9. Ve evet. Transfer Sezonunda iken 8. adımdaki yazı çıktıysa ve aradan biraz zaman geçtiyse sizi Milan İnter Juventus vb. takımlar ister :)

Ne güzel değil mi ? Yıldız puanımız daha 2 iken Milan gibi bir takıma gittik :)

Bu yöntemi mesela Barcelona da uygulamak istediniz onda ise İspanya dan ESP B 1 e gidip devam edin.

Yani istediğiniz takımın üzlkesinin 2. ligine gidin sonra anlattığım gibi devam edin :) İyi günler :)

NOT: Bu yöntem acemi ve yeni başlamış oyuncular için hazırlanıp denenip yayınlanmıştır.

• tesekkurler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.