Şimdi Ara

***NP KAZANMA TAKTİĞİ*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • int priestler kolay kolay ölmüyo Ayrıca priest debuffsa vay haline malice yedin mi ezik adam bile ii dmg verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamesbond__007

beyler bunu az sevmeme rağmen çok izlediğim zeronun videolarından çıkardım.

ilk önce buff-ac vsvs scrool larınız olması lazım ki solo takılın. eğer solo istemiyorsanız çok sağlam bir ekiple çalışmalınız. Buff sc *vs* kullandıktan sonra czde gezinmeye başlıyoruz. bir party gördüğümüzde yanlarında büyük ihtimal bir priest vardır. Ama priestten önce mage varsa mageyi öldürüyoruzki kaybedeceğimiz NP yi garantileyelim. Mageden sonra Bufferi almaya geliyor sıra. Bu iş biraz zor olabilir çünkü paryy üyeleri bufferi korumak isteyeceklerdir. Bu playera kalmış birşey. Priesti aldıktan sonra bir archer varsa onu alınız. Böyle daha kolay olacaktır. Bu 3 job gittikden sonra warriorlar ve asaslar dağılır. İçlerinden en ezik gördüğünüze 1-2 vurun eğer gerçekten ezikse onuda alın. tahminime göre sadece warriorlar kalacaktır. Dert etmeyin Combo ve Minor & pot combo yapabildiğiniz sürece ayakta kalırsınız. (* yanınızda cure curse bulundurun*).
    Bu warriorlardan eğer party 8 kişi ise 3-4 warrior kalır. Bunlardan 2 sini alınca arkanıza bakmadan tabanları yağlayın şimdi rahat bir 175 NP kazandınız. Hep bu taktiği uygulayarak tonla NP yapabilirsiniz....p

NOT: ALINTI DEĞİLDİR

sana soylemek istedigim cok sey var basliyorum
    1-0000000 in videolari hep fd gelmeden once cekildi yani o zmn sag tusa minoru alip mana bitene kadar minor basiyorduk ama fd geldiginde bu ozellik kalkti 000000 artik czde cok adam kesemiyor adi eskisi kadar sik yazmiyor
    2-fd gelmeden once asaslarin alabilcegi en kolay class magedi ama fd geldikten sonra mageler ozellikle lr mageler cok buyuk guc kazandi
    3-fd den once partyi tek basina basarken magee dalinirdi ama artik magee dalinmaz muhtemelen ex partysi oluyolar priest eziqse healelri kesilsin die prieste dalinir yada bakarsin genelde ex party olduklari icin party uyelerinin cani az olan biri vardir gidip ona dalarsin

0000000 tarih oldu artik czde eskiden 30 saniyede 1 adi yazn kisi degil artik 9-10dk da adi belki yazio iste cunku onun en buyuk ozelligi olan minor combo olayi fd geldiginde kalkti

• rez warsa haraket ette goreyim:D bide lr mage stun yaparsa napacan mrk ediorm:D
  • Hiç bi char ezik değildir, oynamasını biLirsen.
    Kimseyi hafife almayın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _19O7_

Ben öyle priestler öyle mageler biliyorumki adamı dört dolandırır

o magelerden biri de ben oluyorum di mi
  • Sen warriorları çok küçümsemişsin bende zero ve bir çok en az 40 tane daha asas videosu izledim ama öyle kolay işler değil git bi dene bakalım oluyormu?
    Öyle her asas warriorlarla dalga geçemez
  • dort dolandırıR :D haklısın ama buna tam taktik diyemezsin
  • sen bunları yaparken adamlarda oturarak manamı doldurcak?
  • almısken bütün townu alsın bari sonra kralı falan ınn i kesssin
  • CZ koxptan dolayı bunların hicbiri gecerli deil
    CZ koxp
  • İyi saol da Öle full partyi kesebilmek için Saglam itemlerin ve lvl in olması Lazım Ayrıca Warriorları küçümsemişsin okuduguma göre Warrior sana diyelimki 700 700 vuruyor sen ona kaç vurcaksın spikeyle 750 diyelim sonra 550 350 200 100 diye incek ben ne böle havalı ass lar gördüm ama yarısıda Yalan oldu
    bu arada Bana Pm den Bir daha koxp linki isteme !.
  • senin bun yapabileceğini sanmıyorum
  • Milleti o kadar kolay kesebilsek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Isla Bonita -- 11 Kasım 2006; 19:07:47 >
  • Onların eli de armut topluyo dimi..Hatta sırayla gönderiyolar ''Al bu mage,bu priest,bu archer'' unutma buffera dalarsan bütün party sana girişir bence..
  • BU DEDİKLERİNİ YAPCAK ADAM ÇOK AZ HATTA YOKTUR DİYEBİLİRİZ ÇÜNKÜ AKLIYLA OYNAYAN BİRİ 8 KİŞİLİK PARTİNİN ARASINA GİRMEZ ÇOK TEHLİKELİDİR REZZ OLABİLİR BAŞKA BİR YERDEN GELİP BİRİ DALABİLİR BUNUN İÇİN ÇOK SAĞLAM DEFANSININ VE LEVELİNİN OLMASI LAZIM YOKSA BUNU HERKES YAPAMAZ
  • 8 kişilik party

ortalama 700 deften

2.5k hp de

soyle ki 20.000 HP wurman gerekiyor :)

asassin olacan

80 skillini açarsanda okeydir bu iş

tabi onlar da sana geçircek bu arada bi 5k hp de sende olması gerek

yani olme eşşem olme
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamesbond__007

beyler bunu az sevmeme rağmen çok izlediğim zeronun videolarından çıkardım.

ilk önce buff-ac vsvs scrool larınız olması lazım ki solo takılın. eğer solo istemiyorsanız çok sağlam bir ekiple çalışmalınız. Buff sc *vs* kullandıktan sonra czde gezinmeye başlıyoruz. bir party gördüğümüzde yanlarında büyük ihtimal bir priest vardır. Ama priestten önce mage varsa mageyi öldürüyoruzki kaybedeceğimiz NP yi garantileyelim. Mageden sonra Bufferi almaya geliyor sıra. Bu iş biraz zor olabilir çünkü paryy üyeleri bufferi korumak isteyeceklerdir. Bu playera kalmış birşey. Priesti aldıktan sonra bir archer varsa onu alınız. Böyle daha kolay olacaktır. Bu 3 job gittikden sonra warriorlar ve asaslar dağılır. İçlerinden en ezik gördüğünüze 1-2 vurun eğer gerçekten ezikse onuda alın. tahminime göre sadece warriorlar kalacaktır. Dert etmeyin Combo ve Minor & pot combo yapabildiğiniz sürece ayakta kalırsınız. (* yanınızda cure curse bulundurun*).
    Bu warriorlardan eğer party 8 kişi ise 3-4 warrior kalır. Bunlardan 2 sini alınca arkanıza bakmadan tabanları yağlayın şimdi rahat bir 175 NP kazandınız. Hep bu taktiği uygulayarak tonla NP yapabilirsiniz....

NOT: ALINTI DEĞİLDİR

arkdaşım ben mageyi kesmeye değru dediğin gibi kendi başaıma gidiyorum ama her seferinde b.k beyinli kozzpcular tarafından yatıroum ve hiç zevkli gelmiyo artık şu oyun

• 1- Mageler daima partinin gerisinde kalırlar(tabii parti mage partisiyse başka)
    2- Sen prieste dalana kadar o sana çoktan malice atacak
    3- O maliceyi yedikten sonra cure basmadan en az bir veya iki ok, bir cling bir 54 57 yada nova yeme riskin var
    4- Zaten bunları yaparken hala yatmadıysan pot combo kullanıyorsundur ki, bu da öyle kolay bir iş değil, zira mananın 4000++ olması ve hp nin de 3000 ++ arası olması lazım... Ayrıca pot combonun kendine has zaman olayı var.
    5- 3. maddeye bağlı olarak ayakta kalabilmen için özel bir sırrın var sanırım (item mesela)
    Tavsiye: Bencil olma bence bu oyun takım oyunu
  • 1e 8 yapcak char fd le birlikte kalkmıştır iyi np nasıl kasılır ? ya 8 kişi çok sağlam organize party yada 4 kişi iyi itemli adamlarla benim önerim işini bilen magelerle mage party yada asas party herkes spike r thurst vursa yatmıcak adam yok teoride böylede pratikte bu kadar iyi organize olmak zor oluoy o da oyuncuların yeteneğine kalmış np = nova town bu arada
  • aresde fd den once benım pristıme 5 asasın gırdı ellırındekı md ler shard lar yanan ama ben olmedım prt den kımseyıde oldurtmedım sen orda bır dur sen ole saglam priestı 1 asasın oldurcek sanıyorsan bu oyundan anlamıyon
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.