Şimdi Ara

Np bagıs i Hakkında? :((((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaslar ROYAL bir clana 60K np bağısı yaptım ama bagıs yerınde 0 Olarak gozuktu ne yapabılırım bır bılgısı yada yardımcı olabılcek bırı var mı
    Onca kısı arasında yalancı durumuna dustugume mı yansam adam clandan da attı gıden 60K np ye mı uzulsem neden ya neden yardımcı olabılcek bırı var mı arkdaslar
    TICKET atsak bır yararı olur mu?

• neden attırdın kendini kardeşim, yazsaydın buraya clana son 5 adam hak kaldıgında filan alınca 0 olarak gözükür bagısı, salı gün olan reseten sonra düzeliyor o
    aynısı ben clana girdigimdede olmustu hatta bende korkmustum clan baskanı acıklamıştı salı günü resette cıkacak diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaSoN_ -- 21 Aralık 2008; 19:00:39 >
  • JASON kardes clandan atıldım tekrar gerı alsalarda artık np bende gozukmez dımı? :((((8
  • hayır dostum artık geri gelmez o np
    clan baskanı olmayı haketmeyen aptallarla dolu
    keske bagısladıgın npnin SSsini alıp yollasaydın baskana msnden, ben düzelene kadar aldıgım ssyi saklamıştım,gerçi clan baskanı bilinçliyse zaten bi sorun cıkmaz , geçmiş olsun ,sende acı bi şekilde ögrenmiş oldun, ne diyelim
  • Bu aralar o şekilde bir bug var, arkadaşın dediği gibi resetten sonra gözüküyor bağışladığınız np ler. Clan başkanının angutluğu yüzünden 60k np güme gitmiş. Geçmiş olsun, yapılabilecek birşey yok malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.