Şimdi Ara

Note4 vs G4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben de aynı ikilemdeyim. Spen işi karıştırıyor yoksa direkt g4 alıcam.
    2 gündür ne yapacağımı düşünüyorum çıkamadım işin içinden.
  • Aynen hocam beni spen düşündürüyor ama spen içinde kameradan vazgeçemem galiba lg g4 alıcağım ama hala @Kulspruta kararsızım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu Şak Diye Çıkarıp Hızlı Menüden Kamera ya Tıklayacaksınız Sonra Denklanşöre Basıp 1 Sn den Çok Daha Kısa Bir Sürede Anı Yakalayacaksınız..Spen Bana Göre Çizim Dışında İşlevsiz..Spen İçin Piyasaki En İyi Kameradan Vazgeçerim Diyorsanız Tabiki Sizin Bileceğiniz İş..Ama Emin Olun Note 4 Alırsanız 1-2 Aya Kalmadan Speni Hiç Kullanmadığınızı Farkedeceksiniz..Ayrıca Deri Şık Tasarım Ekran Arayüzün Stabilliği Gibi Şeyleri Söylemiyorum Bile..Açıkçası Samsungdan 2 Kere Ağzım Yandı ..O Hataya Bir Daha Düşmem Ben ..Ayrıca Deri Model Tercih Edeceksiniz Spigen Markasının Saydam Ve Metal Alaşımlı Bir Arka Kılıfını Öneririm Hem Derinin Soyulmasını Önler Hemde Telefon Düştüğünde Hiç Birşey Olmaz ..Birkaç Metreye Kadarda Su Direnci Sağlıyor..Benden Bu Kadar Son Karar Tabiki Sizin..Hayırlı Olsun Şimdiden ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexaeioN

Telefonu Şak Diye Çıkarıp Hızlı Menüden Kamera ya Tıklayacaksınız Sonra Denklanşöre Basıp 1 Sn den Çok Daha Kısa Bir Sürede Anı Yakalayacaksınız..Spen Bana Göre Çizim Dışında İşlevsiz..Spen İçin Piyasaki En İyi Kameradan Vazgeçerim Diyorsanız Tabiki Sizin Bileceğiniz İş..Ama Emin Olun Note 4 Alırsanız 1-2 Aya Kalmadan Speni Hiç Kullanmadığınızı Farkedeceksiniz..Ayrıca Deri Şık Tasarım Ekran Arayüzün Stabilliği Gibi Şeyleri Söylemiyorum Bile..Açıkçası Samsungdan 2 Kere Ağzım Yandı ..O Hataya Bir Daha Düşmem Ben ..Ayrıca Deri Model Tercih Edeceksiniz Spigen Markasının Saydam Ve Metal Alaşımlı Bir Arka Kılıfını Öneririm Hem Derinin Soyulmasını Önler Hemde Telefon Düştüğünde Hiç Birşey Olmaz ..Birkaç Metreye Kadarda Su Direnci Sağlıyor..Benden Bu Kadar Son Karar Tabiki Sizin..Hayırlı Olsun Şimdiden ..

Hocam oyun oynamam ama benim minik afacan bir kardeşim var acaba oyunlarda sıkıntı çıkarırmı? Ve 4g destekliyormu son olarak video kalitesi nasıl görüntüler netmi bol bol video izlediğim için net ve güzel bir ekranda keyifle izlemek isterim.

• Oyunlarda Hiçbir Sıkıntı Çıkarmaz İstediği Kadar İstediği Oyunu Atabilir Yani Kardeşiniz..4.5 G Destekliyor Yani 4G De Destekliyor ..Ekran 5.5 İnch Genişliğinde Ve Ekran 2K Quad HD (2560 X 1440) Çözünürlük Ve 534 Ppi Piksel Yoğunluğu İle Herhangi Bir Video Film Dizi Farketmeksizin Çok Akıcı Ve En Net HD Biçimde Bir Kullanıcı Deneyimi Sunuyor..Kamerayı Zaten Biliyorsunuz Hem Fotoğrafta Hem Videoda Piyasada Lg G4 ü Geçebilen Cihaz Yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexaeioN

Oyunlarda Hiçbir Sıkıntı Çıkarmaz İstediği Kadar İstediği Oyunu Atabilir Yani Kardeşiniz..4.5 G Destekliyor Yani 4G De Destekliyor ..Ekran 5.5 İnch Genişliğinde Ve Ekran 2K Quad HD (2560 X 1440) Çözünürlük Ve 534 Ppi Piksel Yoğunluğu İle Herhangi Bir Video Film Dizi Farketmeksizin Çok Akıcı Ve En Net HD Biçimde Bir Kullanıcı Deneyimi Sunuyor..Kamerayı Zaten Biliyorsunuz Hem Fotoğrafta Hem Videoda Piyasada Lg G4 ü Geçebilen Cihaz Yok..

Ozaman G4 alıyorum hocam umarım beni pişman etmez,hangi rengi daha asil ve güzel duruyor hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 19 Eylül 2015; 11:57:14 >
  • LG G4 NOTE 5 RAKİBİ NOTE 4 DEĞİL AMA LG G4 COK İYİ

EGER KUCUK EKRAN KULLANİRİM DİYORSANİZ S6 ALİN 2200 E

BENCE S6......

• Note 5 kafam acayip karışıyor birde s6'yı söylemeyin. Ama ben g4 alcam kararımı verdim artık

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    NOTE 5 AL BENCE ..... YA DA S6 AL G4 ALMAMALİSİN.

.(TAVSİYEM BU SEKİLDE )g4 çok problemi var..

• Nasıl problem G4 kamerası beni çok tatmin eder piyasadaki en iyi kameraymış hocam.

• Bugün g4 aldım kardeşim sana kolay gelsin zor tercih :)

• Bilip Bilmeden Çamur Atmayın..Lg G4 Ün Ne Gibi Bir Problemi Var Söylede Bilelim..İşiniz Gücünüz Çamur Atıp Milletin Kafasını Karıştırmak..Ayrıca G4 Ün Rakibi Note 5 Ama Note 5 2500-2800 Tl Bandında Olacak..S6 da Alınmaz Çünkü S7 Haberleri Var ..Samsung Herzamanki Gibi Hemen Yeni Model Çıkarıp Eskisini Çöpe Attırır..Gelip Burda Önce Lg G4 Çok İyi Deyip Sonra Çok Problemli Almamalısın Deyip İnsanlarla Oynayıp Oyalamayın..Samsung Fanlığı Yapmayı Biran Önce Bırakın..@
    TEKNOLOJİUZMANI10

Tercihinizi Deri Modelden Yana Kullanmanızı Öneririm Daha Sonra İsterseniz Seramik Kapak Kullanabilirsiniz ..Siyah Deri Bana Daha Asil Ve Telefonla Çok Daha Şık Görünüyor ..Ama Kahverengi Deri Modelide Tercih Edebilirsiniz..@131murat
  • NexaeioN kullanıcısına yanıt
    Bende knock kode masada algılamiyor....dokunmatik problemli var.......İncelemlerime bakarsan g4 savundum yeri geldiğinde ....

• NexaeioN kullanıcısına yanıt
    Samsung fani değil im merak etmesi 10 güne bir 20000 TL para harcayıp tel inceleme yapıyorum YouTube da ....kafanı yorma

• Note 5 ve g4 rakip olamazlar. Shiftdekete deki note4 g4 karşılaştırmasını izlerseniz note4ün g4ten çok daha performanslı olduğunu görürsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Bugün g4 aldım kardeşim sana kolay gelsin zor tercih :)

Ortak en iyi yanıtı sen ver telefonu bugun almısın telefon nasıl genel anlamda kamerası filan üstteki arkadaşın dediği gibi sorun varmı ? telefonun beğenmedigin kısmı varmı saolasın?
  • S pen tercih sebebi olabilir.
  • NOTE 5

NOTE 4

LG G4

İPHONE 6

Z3+

S6

S6 EDGE+

KULLANIYORUM
  • İkiside pişman etmez.

• G4 alıyorum arkadaşlar artık kamerası note 4'de göre çok iyiymiş ayrıca ses ve ekrandaki görüntüler netmiş tam istedigim gibi bu yüzden g4 yattı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.