Şimdi Ara

Note FE'mi yoksa Xiaomi Mi Mix 2'mi arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3000 TL bütçem var, bu iki model en mantıklı seçenekler gibi göründü..
    Özellikle Mi Mix 2 6 gb ramle filan teknik yönden tercih sebebi gibi geliyor bana..
    Ne dersiniz arkadaşlar? Şimdiden teşekkür ediyorum..

• Bu ikisi arasından mi mix2.
  • Amazonda 3100 tl 'ye s8 satıldı kovalarsan alabilirsin.
  • @jankWondo'nun dediği gibi daha iyisi kovalarsan alabilirsin bu fiyat aralığında v30 + alabilirsin yada temiz bir kapalı kutu sahibindende mate 10pro veya p20 sıfır kapalı kutu alırsın.

Bahsettiğin cihazlardan note fe'nin gideri var ama şarjı ancak bir günü zor çıkartır ve o çabuk kırılan kavisli ekranı 1200 tl gibi rakamlar çıkartır sana ve işlemcisi geçen senenin üst seviye işlemcisinden geride yani biraz eskidi hele 3000 note diye hiç verilmez en kötü lg v30p veya honor play alınır:)
  • Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim..

Bütçem çok sınırda kalmış sanırım..

Antutu benchmark puanlarına baktım, Mi 8 ve Mi Mix 2S’in 3600-3700 gibi çok iyi fiyatlarına karşın en üstlerde skor yaptığını gördüm..

Biraz daha kasıp bunlara mı yönelsem diyorum arkadaşlar?
  • Bence çıkabişirsen iphone 8 veya 7p olmadı huawei mate 10p veya p20 garanti konusundada işini görür.birde g7 thinq hem kamera+ses+2k ekran+1000nit ve şarj süresi bir günü çıkartabiliyor xiaomi kamera ve seste çok iyi değil ama oyun performansı ve şarjı iyi benchmarkta zirveye oynuyor geçen bir yorum gördüm mix 2 benim eski nokia n95 kalitesinde çekiyor diyordu.O kadarda değildirde bu sana bir şeyler anlatsın, sestede tizleri iyi veremiyor yani yazılımda hala kat edecekleri çok şey var her şey donanım değil yada antutu puanı her zaman sırf oyun değilde müzik veya kamerada iyi olsa xiaomi olmuş derdim

Oneplus var o da koyduğu donanımın hakkını veriyorda kullanıcı bilgilerini topluyor o da hemde kime ait olduğu ile beraber benden bu kadar sağlıcakla kalın

• 7 Plus kullanıyorum şu an ama iş dolayısıyla androide geçmem gerekiyor..

Mate 10p ve P20 düşünmediğim telefonlar değil ancak bu yılın modellerinden almayı tercih ederim..

LG ekran ve diğer kronik sıkıntılarından çekindiğim için düşünmem yalnız özellikleri harbi sağlammış..

Xiaomi’nin kamera ve ses kalitesi sıkıntılarını biliyorum, bunlar bana çok engel değiller..

Yazdıklarınızdan sonra Oneplus düşünmem zaten..

Çok teşekkür ederim ilginize..
  • fortress34 kullanıcısına yanıt
    Hocam g7 thinq'da ghostscreen problemi yok kaldıki v30p'da da yaşanmıyor çok nadir ve seyrek diğer marka ve modellerdede sorun olan kadar kaldıki diğer sorunlar en son g4 ve v10da da yaşanıyordu sonrasında sadece ghost kaldı onuda son iki modelde yaşanmıyor kaldıki g7 t'de o sorun olmaz rahat olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBD9CC12F -- 9 Ekim 2018; 2:6:3 >
  • Bu ikisi arasında kaldıysan note fan edition derim.
  • Hmm o zaman g7 thinq en güçlü aday haline geldi şu an.. Teşekkürler..
  • Samsung daki kamera yazılımı, Xiaomi de yok maalesef.Kamera önemliyse note al derim.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam, kamera önemsiz benim için, performans önemli..
  • galaxy s8 kovalayin. hatta telefoncularda uygun fiyata bulabilirsiniz. 2.8-2.9k bandinda.
  • Hocam xiaomi alıcaksanız mi 8 alın bari o aralığa çıkmayı düşünmüyorsanız mi mix2de işini görür dediğin gibi performans konusunda xiaomiler iyi miui çok sık güncelleniyor ve güçlü işlemciyi xiaomi full hd ekranla destekliyor puan farkı ekran çözünürlüğünden kaynaklı birazda ama v30 + filanda alsan kullandığın sürece işini görür
  • Mi8 ile G7 arasındaki 30k puan farkının sebebini şimdi anladım.. Ufacık ekranda bu kadar çözünürlük kasmanın ne gereği var ki, 1080p gayet yeterli aslında..
    Performans hariç ses, kamera, kalite ve diğer herşey G7 diyor, birde ram 4 gb olmasaymış 2-3 yıl fıstık gibi kullanılırdı bu telefon, kahretsin ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortress34 -- 12 Ekim 2018; 23:6:52 >
  • fortress34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı programlar var kullanmadığınız uygulamayı uyutuyor o işinizi görür. Hemde rootsuz çalışıyor package disable pro gibi

Vr denen saçma zımbırtı modaydı ondan yükselttiler heralde s9 veya note 8'de bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBD9CC12F -- 12 Ekim 2018; 23:10:50 >
  • S9 yada G7 alacağım, artık netleşti..

Çok yardımcı oldunuz, teşekkür ediyorum size..
  • Rica ne demek umarım yardımım olmuştur ama yine rahatsız ediceğim

Şahsen ilk tercihim s9 olurdu sonra lg g7 neden derseniz lg tr'de servisi varla yok arası imiş biraz baktım bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.