Şimdi Ara

Note 4' ten iphone 6'ya geçmek mantıklı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Issız adanalı01

quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

quote:

Orijinalden alıntı: Issız adanalı01

Yerinizde olsam plusa geçerdim çünkü iphone 6 ya geçince hem biraz ekran hemde şarj konusunda sıkıntı yaşaya bilirsiniz

Benim tereddütüm de bu.

Hocam çünkü ip6 da batarya 1800 mah plusda bu 2800 mah bütçeniz uygunsa plus alın ama ben yerinizde olsam beklerdim niye derseniz 2 ay sonra yeni telefon çıkacak 6s i görüp karar verin hemde iphone 6 lar biraz ucuzlar

Haklısınız. Sanırım en mantıklısı bu olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 plus a geçmeyeceksen yerinde kal derim,Note 4 6 için değiştirilecek cihaz değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paran varsa reno cliodan porsche panamera turboya geçmek için dahane bekliyorsunki sence pişman olurmusun? reno clio mu porsche panamerami
  • Bu gün tanıdık bir telefoncuya gittim ve i6 yı iyice inceledim. intrnete girdim. Birkaç menüye girdim falan. Baktım ki bu ekran beni kesmez. Küçüklüğünden sıkılmamın çok sürmeyeceğini fark ettim. Ayrıca tanıdık telefoncu note 4 büyük geliyorsa almam gereken telefonun s6 olduğunu söyledi. Bana da mantıklı geldi. Android ve ios arasındaki geçişlrrin zor olduğunu söyledi. Şu durumda son kararım s6. Yardımcı olmak için mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

• Boşversenize Android fanları cevap vermiş hep. Adam gibi dürüstçe yazın. iPhone kat kat daha iyidir. Stabilitesinden tutun da satın alım sonrası hizmetine kadar her şeyi çok iyi.

Android bir cihaz bozulduğu an serviste sürünürsünüz. Cihazı verin servise bekleyin ki gelsin. Bizde böyle bir problem yok apple Store a gittiğiniz an sorunu çözmek için yardımcı oluyorlar.

Pil derdine geldi sıra. Çift işlemcili 64 bit mimari 4,7 led ekran
    Bir çok sensör hava ile çalışamayacağına göre pile bok atmayın.

Sağda solda 8 çekirdekli Android cihazlara aldanmayın. 8 tane uygulamayı ayrı ayrı kasmadan çalıştıramazlar. Çünkü işlemciyi ve ram belleği o kadar gereksiz işlemler kullanır ki cihaz uygulama çalıştırmaya bellek bulamaz.

Şimdi gidin ve iPhone ALIN. Keyfini Çıkarın. Fan Değilim bu forumda iPhone kullanıp Android e geçenler koşa koşa geri geldiler. Bir şey biliyoruz da Konuşuyoruz.

• Hocam iPhone 6S'in çıkmasını beklemekte fayda var, iki ay kalmış iken bence şuan bu karar verilmez.
  • Ekran hem daha küçülür Hem de daha az net iphone 6 ve bence iphone 6 s bekleyip iphone 6 düsünürüm
    Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKNOLOJİUZMANI10 -- 29 Temmuz 2015; 14:25:58 >
  • Bence note 4 de kalın Memnunsaniz
    İphone 6 s beklemek lazım bence
    Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Boşversenize Android fanları cevap vermiş hep. Adam gibi dürüstçe yazın. iPhone kat kat daha iyidir. Stabilitesinden tutun da satın alım sonrası hizmetine kadar her şeyi çok iyi.

Android bir cihaz bozulduğu an serviste sürünürsünüz. Cihazı verin servise bekleyin ki gelsin. Bizde böyle bir problem yok apple Store a gittiğiniz an sorunu çözmek için yardımcı oluyorlar.

Sağda solda 8 çekirdekli Android cihazlara aldanmayın. 8 tane uygulamayı ayrı ayrı kasmadan çalıştıramazlar. Çünkü işlemciyi ve ram belleği o kadar gereksiz işlemler kullanır ki cihaz uygulama çalıştırmaya bellek bulamaz.

Şimdi gidin ve iPhone ALIN. Keyfini Çıkarın. Fan Değilim bu forumda iPhone kullanıp Android e geçenler koşa koşa geri geldiler. Bir şey biliyoruz da Konuşuyoruz.

Fan kokan mesaj yazip da fan degilim demek yeni moda oldu.

Pile b.k atmayin demissiniz. Birada bir durun bakalim. Apple cihazi tasarlarken bu kadar sensorun guc gereksinimlerini hesaba katmis olmali degil mi? Ama ince tasarimdan odun vermemek icin pili bundan fazla buyutmedi. Zira kendince 1 gunu cikariyordu cihaz ve bu yeterliydi. O zaman bu kapasitede bir pil kullanilmali diye dusundu.
    Sonuc,elinde sarj aleti ve powerbankla gezinmek zorunda olan insanlar.

Ben bir alete 2600 lira veriyorsam,onun 1 gunu RAHATLİKLA(applein dedigi gibi degil,catir catir kullanarak) cikarmasini isterim. Cikaramiyorsa kusura bakmasin kimse bu applein sucudur
    6 plusta bak pil sorununu tarihe gomdu. İncelikten taviz vermedi ana kasayi buyulttugu ocin daha fazla pil koyabildi.

İncecik kasaya ragmen 3.000mahlik pil kullanan ureticiler de var. Apple gibi bir sirketin de bunu yapmasi gerekirdi.

Yani sirf sensorler yuzunden pilon az gitmesini normal karsilamaniz,kusura bakmayin fan oldugunuzu gosterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Boşversenize Android fanları cevap vermiş hep. Adam gibi dürüstçe yazın. iPhone kat kat daha iyidir. Stabilitesinden tutun da satın alım sonrası hizmetine kadar her şeyi çok iyi.

Fan kokan mesaj yazip da fan degilim demek yeni moda oldu.

Pile b.k atmayin demissiniz. Birada bir durun bakalim. Apple cihazi tasarlarken bu kadar sensorun guc gereksinimlerini hesaba katmis olmali degil mi? Ama ince tasarimdan odun vermemek icin pili bundan fazla buyutmedi. Zira kendince 1 gunu cikariyordu cihaz ve bu yeterliydi. O zaman bu kapasitede bir pil kullanilmali diye dusundu.
    Sonuc,elinde sarj aleti ve powerbankla gezinmek zorunda olan insanlar.

Ben bir alete 2600 lira veriyorsam,onun 1 gunu RAHATLİKLA(applein dedigi gibi degil,catir catir kullanarak) cikarmasini isterim. Cikaramiyorsa kusura bakmasin kimse bu applein sucudur
    6 plusta bak pil sorununu tarihe gomdu. İncelikten taviz vermedi ana kasayi buyulttugu ocin daha fazla pil koyabildi.

İncecik kasaya ragmen 3.000mahlik pil kullanan ureticiler de var. Apple gibi bir sirketin de bunu yapmasi gerekirdi.

Yani sirf sensorler yuzunden pilon az gitmesini normal karsilamaniz,kusura bakmayin fan oldugunuzu gosterir.

Örnek göstersen?
    6 Plus,şu an dünyanın en ince phableti.Ve şarjı gayet de iyi.
    Ama,6'yı bilemem.6'dan ince olup da 3.000mAh pilli olan telefon hangisiymiş?

Not:Bana sorsan iPhone 6 da 7.1mm olmalıydı ve daha iyi bir pili olmalıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• android de bedava kullandığınız bazı uygulama ve oyunlara ios'ta para vermek biraz canınızı sıkabilir. istediğinizi telefonun SD kartına atamamak biraz canınızı sıkabilir ama performans için kesinlikle ios derim. 3GB Ramli telefonun kasmalarından bıkmıştım artık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.