Şimdi Ara

Note 4 Lollipop Modern Combat 5 çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 4 operatör cihazı Lollipop yüklü, store'dan aldığım Modern Combat 5 çalışmıyor. Oyuna tıklıyorum "modern combat 5 durduruldu" hatası alıyorum oyuna giremiyorum. Çözümü nedir?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Bu konuda şikayet çok.Modern combat lollipopla uyumlu değil diye duydum ama son güncellemede düzeldi sanırım
  • Hangi güncellemeden bahsediyorsunuz ben guncelleme almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Hangi güncellemeden bahsediyorsunuz ben guncelleme almadım.

Polonya romu yenibguncelleme aldi. Yaklasik 233 mb. Bunu kurarsaniz belki duzelmistir. Cihaza guncelleme gelmesi lazimdi. Eger gelmediyse lollipop kurduktan sonra wipe data factory reset yapmamissiniz demektir. Onu yapmaniz lazim. Yalniz veriler silinir. Bilgin olsun.
  • Peki iphone da olduğu gibi komple yedek alabilirmiyim ? Yedek alıp wipe yapsam geri yüklwyebilirmiyim?
  • Yada sammobile'la guncelşenmii firmware ne zaman yüklenir. Guncellenmiş firmware'u odin ile yükleyebilirim.ama su iphonedaki gibi tam yedek alıp geri yükleme olsaydı süper olurdu.
  • quote:

Peki iphone da olduğu gibi komple yedek alabilirmiyim ? Yedek alıp wipe yapsam geri yüklwyebilirmiyim?

evet bunu yapan programlar var. en iyisi de Titanium Backup programıdır. nasıl kullanıldığını youtube da bulabilirsin.
  • Titanyum back up kullanabilmek için cihazın root'lu olmasına gerek yok değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 19 Mart 2015; 23:08:32 >
  • quote:

Titanyum back up kullanabilmek için cihazın root'lu olmasına gerek yok değilmi?

doğru. o root istiyor.

istersen buraya bir göz at. bir kaç app var işine yarayabilecek.

http://www.zdaylan.com/android-cihazlarini-yedeklemek-icin-en-iyi-6-uygulama/

MyBackup Pro da iyidir.
  • Uygulama 11 lira biraz fazlaymış sanki :) peki bilgisayar üzerindeN yedekleyebileceğim programlar yokmu. Mesela kies bu işi yapamazdı?
  • quote:

Uygulama 11 lira biraz fazlaymış sanki :) peki bilgisayar üzerindeN yedekleyebileceğim programlar yokmu. Mesela kies bu işi yapamazdı?

Yapar ama nasil yapildigini bilmiyorum. Yanlis yonlendirmek istemem. Google da aratin bir isterseniz kies yedek alma diye.
  • Kies te yedek aldım gayet sorunsuz oldu. Ama uygulamaları yedeklemiyor.uygulama yedekleme içinde myback up uygulamasının trial versiyonunu kullanıcam galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 20 Mart 2015; 0:31:16 >
  • quote:

Kies te yedek aldım gayet sorunsuz oldu. Ama uygulamaları yedeklemiyor.uygulama yedekleme içinde myback up uygulamasının trial versiyonunu kullanıcam galiba.

Oyle yap. 30 gun trial verior sanirim o app.
  • Ben bu yedekleme işini yapamayacağım heralde. Az önce sammobile'a baktım güncellenmiş firmwara yüklenmiş galiba. (eklediğim resimde görebilirsiniz) En altta biz çıktığında yüklediğimiz lollipop en üsttede yeni güncelleme almış versiyon yüklü galiba. Doğrumu düşünüyorum, yedek alıp güncelleme yapıp yedekleri geri yüklemekle uğraşmak yerine odin ile en üstteki firmware'ı kursam güncellenmiş versiyonu kurmuş olurum değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 20 Mart 2015; 12:13:03 >

• quote:

Ben bu yedekleme işini yapamayacağım heralde. Az önce sammobile'a baktım güncellenmiş firmwara yüklenmiş galiba. (eklediğim resimde görebilirsiniz) En altta biz çıktığında yüklediğimiz lollipop en üsttede yeni güncelleme almış versiyon yüklü galiba. Doğrumu düşünüyorum, yedek alıp güncelleme yapıp yedekleri geri yüklemekle uğraşmak yerine odin ile en üstteki firmware'ı kursam güncellenmiş versiyonu kurmuş olurum değilmi?

öyle olması lazım arkadaşım

• Kurmaya çalışıyorum odin'de "Leave CS" hatası alıyorum. Çözümünü arıyorum ama bulamadım ne yapmak gerekir?
  • quote:

Kurmaya çalışıyorum odin'de "Leave CS" hatası alıyorum. Çözümünü arıyorum ama bulamadım ne yapmak gerekir?

o hatayı alınca tekrar start de bakalım hiç bir şey yapmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Kurmaya çalışıyorum odin'de "Leave CS" hatası alıyorum. Çözümünü arıyorum ama bulamadım ne yapmak gerekir?

Denedim olmuyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Denedim olmuyor

orijinal kablo kullanıyosun değil mi?
  • note4'ün kendi kablosu değil lg G2'nin orjinal kablosu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.