Şimdi Ara

Note 4 910H NİN Türkiyedekilerden Farkı Nedir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
18.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onurboy

C ve H modelinin donanım özellikleri modem dışında aynı. H modelinde donanımsal olarak da 4g desteği bulunmuyor. Azami HSPA+ ile kullanılabilir. Ancak bu bile düşük bir hız değil. Teorik olarak 168mbit download hızına ulaşabilir. Pratikte mümkün değil tabii Pratikte max 42mbit sanırım. C modelinde 4g ile bu 150mbit. Korede satılan S modelinde 300mbit. Bunun dışında C ile herşeyi aynı. Türkiyede 4g ye geçiş muhtemelen 1-2 yıl daha sürer. Bu tarz telefonlarının mantıklı kullanım ömrünün 3 yıl civarı olduğu düşünüldüğünde 4g Türkiye'de düzgün çalışmaya başladığında sizin yeni telefon almanız gündeme gelmiş olur. Bence bu yüzden 300-400 fazla ödemek yerine 1800-1900 aralığında satılan H modelinden almak mantıksız değil. Tabii seçim de para da sizin :)

Bu linkte detayları bulabilirsiniz

Eline sağlık Onur.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    mesele bu telefonlarda ki fark servis garantileri biri samsung türkiye garantili digeri şu bu servis garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekskiz

mesele bu telefonlarda ki fark servis garantileri biri samsung türkiye garantili digeri şu bu servis garantili

C modeli olup da Samsung Türkiye garantili olmayan, ithalatçı firma garantili olan ürün de var.
  • aynen dostum n910 c lerdede paralel garantili ler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada az kalsin bende geçenlerde gidip o H modeli alcaktim baktım ucuz birde araştırma yaptımki 4g yok vazgeçtim sonucta 4g 2015 son çeyreğinde Türkiye ye geliyor

• Ben yurtdışında yaşıyorum. Bulunduğum ülkede 4g var. H modeline sahibim. Operatöre göre değişen hızlar var. 4g olandaki hız ile sadece 3g olandaki hız ayni.

Üstelik en az 2 sene fahiş fiyatlara satılacak 4g internet. Sonra biri aradiginda ulaşamayacak 4g açıkken.

Yok anlamıyorum benim olduğum ülkede kablolu internet yok. Türkiye de her evde var. O kadar 4g yi ne yapacaksınız

• Note 4 h var note c var birde note cq var detaylı bilgisi olan varmi hangisi neyi bildiriyor en dolusu hangisi

• İşlemcileri aynımı acaba
  • N0YAN kullanıcısına yanıt
    Hepsi desteklemiyor...
    Tavsiyem cq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemaynak -- 23 Şubat 2016; 12:32:05 >
  • Versions: N910F (Europe); N910K/N910L/N910S (Korea); N910C (Asia, Europe, South America); N910FD (United Arab Emirates); N910FQ (Turkey); N910H (Asia-Pacific); N910G (Singapore, India, Australia); N910U (Hong Kong, Taiwan, Australia, New Zealand, Chile); N910W8 (North America)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimard -- 30 Mart 2016; 11:11:59 >
  • 6.0.1 gelmeyecek sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.