Şimdi Ara

Nostradamus Türkiye Kehanetleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

doktorz misn yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirLieBen

sagafik

doktorz misn yoksa.

Sorduğun buysa birden çok hesapla uğraşacak vaktim ve hafızam yok.

Ama birtakım maaşlı kişilerin görev icabı internet forumlarında dezenformasyon çalışmaları yaptığını
    söylemekte fayda var. Yaklaşık 10 yıldır bu tür çalışmalar istihbarat örgütleri tarafından yapılmaktadır.

İsmi lazım değillerden bir elektronik markası bile, 5 kişilik bir internet forumcusu ekibini reklam ajansından
    propaganda amaçlı kiralayabiliyorsa, bu işin devletler boyutunda yapılmadığını iddia etmek saflık olurdu.

Bu kişiler şirket çalışanları olabileceği gibi forumlarda yönetici adayı da olabilirler.
    Patronun ruhu bile duymaz ama bir Allah bir de bilen bilir.

Yalan söyleyen kişinin iyi bir hafızaya sahip olması gerekir. Yoksa bazen yanlış hesaptan girip,
    diğer hesaplarından biriymiş gibi yazan amatör vasıfsız ajanların durumuna düşerler alimallah.

Ha, bazı safdiller bunları bilmek için ajan olmak lazım geldiğini sanır ama gülüp geçmek lazım böyle şeylere.

• quote:

Orijinalden alıntı: achilles97
    bunların stratejisi şudur.100 tane şey uydururlar kendi kafasından en fazla 10 tanesi falan tutar.sonrada ben kahinim.

Biraz genellenmeli.

10 adam yetiştirip herbirini birbiriyla alakasız kadrolara yerleştirir ve bunlara 10 farklı ekonomik kehanet söyletirsiniz.

Bir süre sonra bunların hangisi tutturduysa bunu dünyaya "Kriz Kahini" olarak pazarlarsınız.

Ardından bu adamınıza kendi istediklerinizi söyletirsiniz, küresel saflar da bunları yer.

Buna "Kendini Gerçekleştiren Kehanet" denir.
  • w oldugu için okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.