Şimdi Ara

Nokia X1-00 Ana Başlık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
19.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baldan_tr

sadece konuşmak istiyorsan başka bir şey yapmıcam diyorsan alınabilecek telefon. şarjı yaklaşık 1 hafta gidiyor. tek sim kartla denemdşm ama büyük tahminim %50 arttırı. bende hiç bağlanmama sorunu olmadı yalnız bazı zamanlar. karşıdaki beni duymasına rağmen benim duymadığım zamanlar oldu.

Teşekkürler. Aleti aldım bakalım nasıl çıkıcak. Diğer özellikleri bi şekilde işimi görecek ama tek beklentim şarjının uzun gitmesi.
  • x1-01 alan var mı tavsiye dilir mi ? şarjı uzun gitsin ve de çift hatlı olması önceliğim. Bi hat çalışırken öbüründe kapalı gözükme durumu oluyor mu acaba?
  • aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor.
  • kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    bu cihazı almayı düşünüyorumda bir kaç sorum var.
    1: benim rehberim 500 kişiyi geçiyor cihazın özelliklerinde ise 500 kapasite yazıyor. 500 den fazlasını sim kapasitesinde saklasam görebilirmiyim.
    2: sadece telefon görüşmesi yapmak için 2. tel olarak alınabilirmi başka hiçbir özelliğini kullanmıyacağim kesinlikle.
    3: şarj performansı cevaplarda göreceli olarak değişkendir ortalaması nedir?
    4: birde ses sızdırma olayı malum baş ağrısı olay bu cihazda devam ediyormu

cvp veren arkadaşlara teşekkürler
  • cevap bekliyorum arkadaşlar. cevaplarınıza göre alcam bu telefonu:)
  • quote:

kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    bu cihazı almayı düşünüyorumda bir kaç sorum var.
    1: benim rehberim 500 kişiyi geçiyor cihazın özelliklerinde ise 500 kapasite yazıyor. 500 den fazlasını sim kapasitesinde saklasam görebilirmiyim.
    2: sadece telefon görüşmesi yapmak için 2. tel olarak alınabilirmi başka hiçbir özelliğini kullanmıyacağim kesinlikle.
    3: şarj performansı cevaplarda göreceli olarak değişkendir ortalaması nedir?
    4: birde ses sızdırma olayı malum baş ağrısı olay bu cihazda devam ediyormu

cvp veren arkadaşlara teşekkürler

MerhAba hocam, bu cihazı kullanmasam bile size tavsiye etmiyorum. Pil süresi iyi diyorlar, telefonda sadece MP3 formatında müzik çalabilirsiniz. Fakat albüm listesi yapılmıyor ve tüm şarkılar olArak sıralanıyor sadece. Ayrıca şarkıları ya ileri, ya da geri saramazsınız. Bu kadar saçma müzik telefonu olamaz. Ayrıca bu telefonda ses sızıntısı sorunu yoktur. X1-00 modelinde genel sorun var. Müzik dinlerken birden reset atıyor.

• peki sadece konuşma yapmak içinde alınamazmı kulaklığını takıp telefon görüşmesi yapıcam sadece, c1-01 var benle birlikte herkes ne konuştuğumu biliyor.Elden cıkarıp bunu almayı düşünüyorum. müzikle ilgili hiçbir beklentim yok açıkçası sadece telefon rehberi hafızası nedir. şarj süresi nedir ve ses sızdırma sorunları yoksa gerisi sorun değil benim için
  • quote:

peki sadece konuşma yapmak içinde alınamazmı kulaklığını takıp telefon görüşmesi yapıcam sadece, c1-01 var benle birlikte herkes ne konuştuğumu biliyor.Elden cıkarıp bunu almayı düşünüyorum. müzikle ilgili hiçbir beklentim yok açıkçası sadece telefon rehberi hafızası nedir. şarj süresi nedir ve ses sızdırma sorunları yoksa gerisi sorun değil benim için

C1-01 modelini kesinlikle almayın. Ben bunu kullanıyordum ve neler çektim bununla. Telefonum 5. kez tamirdeydi, iş uzayınca TSHH'ye başvurdum. Radyo dinlerken, en yüksek ses seviyesindeyken kendişiğinden kısılıyor. Ses sızıntısı sounu vardır. Şarkıları baştan başlamadan çalıyor. Konuşma ve ses sızıntısı sorunu olmdan bir telefoın istiyorsanız, ben size Smasung E1230T almanızı tavsiye ediyorum. Nokia'nın işi bitti artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

quote:

peki sadece konuşma yapmak içinde alınamazmı kulaklığını takıp telefon görüşmesi yapıcam sadece, c1-01 var benle birlikte herkes ne konuştuğumu biliyor.Elden cıkarıp bunu almayı düşünüyorum. müzikle ilgili hiçbir beklentim yok açıkçası sadece telefon rehberi hafızası nedir. şarj süresi nedir ve ses sızdırma sorunları yoksa gerisi sorun değil benim için

C1-01 modelini kesinlikle almayın. Ben bunu kullanıyordum ve neler çektim bununla. Telefonum 5. kez tamirdeydi, iş uzayınca TSHH'ye başvurdum. Radyo dinlerken, en yüksek ses seviyesindeyken kendişiğinden kısılıyor. Ses sızıntısı sounu vardır. Şarkıları baştan başlamadan çalıyor. Konuşma ve ses sızıntısı sorunu olmdan bir telefoın istiyorsanız, ben size Smasung E1230T almanızı tavsiye ediyorum. Nokia'nın işi bitti artık.

dostum
    c1-01 i zaten aldım diye yazmışım kesinlikle almayın diyorsun. c1-01 ile yaşadığın sorunlarını bende yaşamamak için elden çıkaracağımı söyledim onun için de ses sızıntı sorunu ortadan kalktı denilen bir model olan x1-00 i düşünüyorum çünkü sadece ve sadece tel görüşmesi yapıcam ne radyo ne de mp3 dinlemeyeceğim.ne c1-01 nede x1-00 radyo vede mp3 çaları ile ilgilenmiyorum sadece tel görüşmesi için x1-00 alınabilirmi sadece bunu soruyorum birde rehberim 500 kişiyi geçiyor sorun olurmu bunu soruyorum cevap verebilirmisin.

• 05.01.2012 perşembe akşamı incehesap.com dan 158 tl ye havele yöntemiyle kargo dahil sıpariş verdim.
    07.01.2012 cumartesi öğlen aldım. Hızlı gönderiyorlar.(Yer:Doğu Anadolu.)

Şuan şarzda bakalım kullanımı nasıl?

NOT: Telefondan sadece arama yapmak ve mesaj beklentim var. Radyo, mp3 ve fener i kullanacağımı sanmıyorum.
    Bekleme ve konuşma süresi benim için çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzetguntalaz

05.01.2012 perşembe akşamı incehesap.com dan 158 tl ye havele yöntemiyle kargo dahil sıpariş verdim.
    07.01.2012 cumartesi öğlen aldım. Hızlı gönderiyorlar.(Yer:Doğu Anadolu.)

Şuan şarzda bakalım kullanımı nasıl?

NOT: Telefondan sadece arama yapmak ve mesaj beklentim var. Radyo, mp3 ve fener i kullanacağımı sanmıyorum.
    Bekleme ve konuşma süresi benim için çok önemli.

İNCELEME BEKLİYORUZ
  • Hayır işin enteresan tarafı x1-00 dan kat kat kötü olan 100 modeli 200tl satış etiketi taşıyor.

Nasıl bişey ?
  • !!!!!!!ACİL YARDIM!!!!!!!
    Arkadaşlar birçoğunuz bu telefon hakkında iyi yorumlar yazmamışsınız. Yorumlar eski ama olurda birisi girip bakarsa diye yazıyorum , bana bu (x1) cep telefonu hediye geldi . benimde diğer telefon bozuktu, bunu kullanmaya başladım. telefonda bluetooth diye bir şey yok ! müzik atıp dinleyecem nasıl yapacağımı bilmiyorum ve bağlantı kablosuda yok. nasıl yapacam yardım edin !
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanCMp

!!!!!!!ACİL YARDIM!!!!!!!
    Arkadaşlar birçoğunuz bu telefon hakkında iyi yorumlar yazmamışsınız. Yorumlar eski ama olurda birisi girip bakarsa diye yazıyorum , bana bu (x1) cep telefonu hediye geldi . benimde diğer telefon bozuktu, bunu kullanmaya başladım. telefonda bluetooth diye bir şey yok ! müzik atıp dinleyecem nasıl yapacağımı bilmiyorum ve bağlantı kablosuda yok. nasıl yapacam yardım edin !

Kabloyla yükleme yapamıyorsunuz. Harici mikro sdhc hafıza kartı almanız lazım. Ona da herhalde bilgisayardan yükleme yapıp kartı telefona takıyorsunuz. Ben daha kart almadığım için bu özelliğini kullanmadım.
    Merak edenler için şarjı hakkında bilgi vereyim. 24 saat açık halde 15 gün gidiyor. Eğer çift sim aktif ise 1 hafta ancak gidiyor. Sıradan telefonlara göre iyi olsa da markanın iddia ettiği gibi 43 güne kadar stand by süresinin yanına bile yaklaşılmıyor. Elbette o yazan değerler özel şartlarda yapılan ölçümlere göre söyleniyor ama 2 yıl önce eşime aldığım Philips xenium 500 model telefon için 45 gün bekleme süresi iddia ediliyordu. Onda 45 gün olmasa da 40 günü gördük. Evet telefon 24 saat açık olduğu halde 40 gün hiç şarj edilmedi.
    Açıkçası aynısını nokiada da beklerdim.

• Bekleme süresi ve konuşma süresi firmalarca evet özel şartlarda test edilmektedir. Ama bu süreler birbirine bağlıdır. Bir telefonu elinize alıp 1 dakika konuştuğunuz anda o telefondan yazılan bekleme süresini bekleyemezsiniz.

13 saat konuşma süresi ise şarjı ful doldurun ve konuşmaya başlayın 13 saat konuşabilirsiniz. Veya ful doldurun bir kenara koyun aranmadan aramadan beklesin 43 gün.

Yani telefon ile yaptığınız her görüşme, her mesajlaşma bekleme süresinden doğal olarak eksiliyor. Eğer siz telefonunuzu kullanarak 15 gün şarja takmadıysanız bence müthiş bir performans. Bende yeni aldım bugün 5. gün bakalım ne kadar gidecek?
  • Arkadaşlar, Nokia tarafından kutulu bir şekilde değişim çıkan cihazı satıyorum. Almak isteyenleri ilanıma göz atmasını tavsiye ediyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_58034319/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58034319
  • Bence iyi fiyat. Kargo dahil 158tl ye aldım. En ucuzu benimkisi diyordum. Meğerse değilmiş
  • merhaba,

ben de babama bu telefondan alacağım fakat aklıma takılan bir kaç soru var;

1- hepsiburada yorumlarında bu telefon için 5.95 firmware versiyonunun çıktığı fakat siparişlerin eski sürüm geldiği söyleniyor. bence de bazı sorunlar bu sürümde düzeltilmiştir. bu son versiyondaki telefonu nereden alabilirim?

2- kendim upgrade etsem sıkıntı olur mu? telefonun yanında PC bağlantı kablosu çıkmıyormuş, internette de bulamadım, bulup kullanan var mıdır aranızda? telefon kablosu özellikle telefon defterini aktarma açısından da ihtiyaç duyacağım aksesuarların başında.
  • Ben aldım ve değil güncelleme yapmak bakmadım bile sürümüne. Hç gerek yok. Bunun sürümünü yükseltip neyi daha iyi yapacaksınız? Telefon zaten çok iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 6 Mart 2012; 20:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

Ben aldım ve değil güncelleme yapmak bakmadım bile sürümüne. Hç gerek yok. Bunun sürümünü yükseltip neyi daha iyi yapacaksınız? Telefon zaten çok iyi bence.

ya gerek olup olmadığını sormuyorum ki önceki yorumlarda ve satış siteleri yorumlarında kendi kendine kapanmasıdan, restart atmasından bahsedilmiş.

heralde bunlar düzeltilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deblod -- 6 Mart 2012; 21:06:04 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.