Şimdi Ara

Nokia Tuşlu Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şirkette kullanmak üzere tuşlu Nokia telefon bakıyorum. Nokia 110/112/216/220 hangisini önerirsiniz ve İstanbul için orjinal ürün nereden bulabilirim .

• Temiz bulursan Nokia x2-00 al orijinal ürün ve telefon için anthika.com u ziyaret et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende nokia x2x02 var tuşlu süper bir telefon tavsiye ederim sesi çok yüksek çıkıyor şarzı ortala 3-4 gün gidiyor hafıza kartıda takılıyor ben akıllı telefon kullanmayı bıraktım kafam çok rahat en iyisi en sağlamı eski nokia tuşlu telefonlar...
  • wolf41 kullanıcısına yanıt
    Bir zamanlar x2-00 whatsapp calistiryordu. Simdide google maps sokak görünümünü de var . Daha cok uygulama yükleyebiliryosunuz.

• Nokia 225 tavsiye ederim.

Sirkeci'de Doğubank'a bakma, oradaki satıcıların hiç bir Nokia'nın tuşlu telefonlarından haberi yok. Nokia yerine Samsung tuşlu telefon satmaya çalışıyorlar.

Fikir alma amaçlı sahibinden.com adresine bak. Satıcının gidip telefonlara bakabileceğin ve eline alıp gözünle kontrol edebileceğin fiziki ve gerçek dükkanı varsa gidip dükkandan alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 15 Eylül 2020; 21:6:41 >
  • andires42 A kullanıcısına yanıt
    Nokiaların yeri başka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu hortlatayım

Bu telefon çakma imei,mi yasalmı, yada yasal imei tuşlu telefon varmı

• LaNDaR L kullanıcısına yanıt

İmei kayıtlı ise yasaldır. Fatura varsa da yasal olur.

Alırken şu şahıstan şu paraya aldım IMEI şu diye satış sözleşmesi yaptınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: andires42

İmei kayıtlı ise yasaldır. Fatura varsa da yasal olur.

Alırken şu şahıstan şu paraya aldım IMEI şu diye satış sözleşmesi yaptınız mı ?

Telefon almadım, tuşlu telefonların çogunun imei clon diye okuyorum

Nokia,nın fabrikası kapanmasına rahmen imei,nin orjinal olmasıda ayrıca şaşırtıcı

• Alıcıyı bilersen garanti olur. Dayımın sıfır aldığı 6230i yı ben aldım klon imei yok. Risk alacaksınız letgo dan almak daha mantıklı satıcı ve telefonun durumuna göre karar verebilirsiniz. Telefoncu adamdan almama taraftarıyım. Normal şahıslar daha güvenilir. Başkasına 6230i aldım şarj aleti ile 60 TL verdim full orijinal kapakları hiç açılmamıştı üstündeki birikmiş kir tabakasını çıkaramamıştım. Nokia x2-00 aldık 65;TL ye İstanbul'dan onda da tornavida değmemişti. Kargo silikon kılıf jelatin derken 100 TL yı buldu. Pazartesi nasip olursa e7-00 alacağız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.