Şimdi Ara

nokia telefonu pc ile bağlayamıyorum.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

nokia marka cep telefonlarına melodi oyun falan yüklemek için DKU-5 kablo aldım...Oxygen Mobile.. programını yükledim makineye...herşey çok iyi gidiyodu..bilgisayarım telefonu görüyor..telefonun içindeki tüm bilgileri rehberi resimleri falan bilgisayara aktardım...telefonun içini komple bilgisayarda görebiliyorum(7250 ve 6100 ile denedim)...........fakaaaaaaaaaaatttttt bilgisayardan bişey gönderemiyorum telefona...

mesela midi göndermek istiyorum...zilseslerinin olduğu yere atacağım midiyi yüklüyorum..bilgisayar ekranında gözüküyor zil sesi ama telefonda gözükmüyor..yüklenmemiş oluyo yani dolayısı ile...oyun desen oyunda aynı şekilde...java destekli oyunları atıyorum..bilgisayar ekranında oyun yüklendi gözüküyor ama telefondan bakınca yüklü gözükmüyor..bomboş gözüküyor...

acaba diyorum ki programın kullanımında mı hata yapıyorum..çünkü son adıma kadar herşeyi doğru yapıyorum..birbirlerini görüyo cihazlar...ama bilgisayardan herhengi bişey yükleyemiyorum telefona...

şimdi sizden yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar......

• hadi arkadaşlar yaa.bilgisa olan yokmudur ya
  • DKU-5 kablo driverlarını bilgisayarına yükledin mi ? Yüklemediysen Nokia'nın sitesinde var...Ayrıca PC Suite kullanmanı tavsiye ederim...
  • bende de aynı sorun var baska bir topikte yazmıstım
    dku2 yükledim pc telefonu görüyor ama bir türlü teli yükleyemedim
    bnada bir yardım edin pls
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.