Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1012. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wapcep_scrol

sürgüdeki bosluk normalmidir. kızak acıkken menü tuslarına arama secenek tuslarina falan basarken oynama var biraz ve rahatsiz edici. ama telefonu aldigin yere geri gonder demeyin cunku bu zaten 2. telefon onceki sistem hatası nedeniyle gondermistim bu yenisi :)

kızak oynamaları bir yere kadar normal.ama rahatsız edici ise garantisi varsa serviste taş gibi yapıyorlar.bu topikte bu sorundan kaynaklı servis sonrası çok memnun kalındı.
  • bunu kullanabilen var mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: immortalover

Ir remote uzaktan kumanda programı

Psiloc.irRemote.v1.00.S60v3
    http://rapid+share.com/files/105866138/Psiloc.irRemote.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-BiNPDA.zip.html

Kurulum:
    1-)Sign 3.Crack.Unsigned.sis dosyasını signed yapın
    2-)1.irRemote.Setup.SIGNED.Do.Not.Resign.sis dosyasını kurun
    3-)2.DRMCommonSolutions.SIGNED.Do.Not.Resign.sis dosyasını kurun
    4-)Crack.signed.sis (signed yaptığınız ) dosyayı kurun işlem tamamdır

not: 1. ve 2. dosyaları signed yapmıyorsunuz.sadece 3.crack sıgned olacak kişye ozel...
    ---------------------------------------------------
    psiloc_total_irremote_v1_1_.72
    http://rapid+share.com/files/105866626/psiloc_total_irremote_v1_1_.72_cracked_150.rar.html
    -------------------------------------------------
    Psiloc_irRemote_S60.rar 2.05
    http://rapid+share.com/files/105867074/Psiloc_irRemote_S60.rar.html
    ----------------------------------------------------------------------------
    Psiloc irRemote v1.00.S60v3 SymbianOS9.1. Türkçe
    http://rapid+share.com/files/105867894/irRemote9.rar.html

Dil dosyası şu an betadır.rardan çıkarttıktan sonra /resource/apps/ in içine atın
    --------------------------------------------------------------------------------

• quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

quote:

Orjinalden alıntı: wapcep_scrol

sürgüdeki bosluk normalmidir. kızak acıkken menü tuslarına arama secenek tuslarina falan basarken oynama var biraz ve rahatsiz edici. ama telefonu aldigin yere geri gonder demeyin cunku bu zaten 2. telefon onceki sistem hatası nedeniyle gondermistim bu yenisi :)

kızak oynamaları bir yere kadar normal.ama rahatsız edici ise garantisi varsa serviste taş gibi yapıyorlar.bu topikte bu sorundan kaynaklı servis sonrası çok memnun kalındı.

cihaz paralel ithalat cok rahatsız edici degil ama oynama var orası kesin. acaba kendi imkanlarimiz ile yaptirdigimizda ne kadar a maal olur acaba tahmini olarak

• hafifse hiç ellem takma kafana norma o durum
  • Arkadaşlar,
    Şu anda Almanya' dayım GARMIN Avrupa haritasınıda yüklemiştim. GPS manyak çalışıyor. Gayet başarılı.
    Program için emeği geçen herkese tekrar teşekkürler...
  • arkadaşlar biri bana fifa2007 yi nasıl oyanatabileceğimi birde n-gage prg. sinin ne olduğundan bahsedebilirmi 10 kere yazdım kimse bi cevap vermedi ??
  • demosunun süresi doldu full ünü nasıl yüklicem fifanın ?? -yani fifa07 sisx var yüklüyorum bişey olduğu yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: turk_mixed

arkadaşlar biri bana fifa2007 yi nasıl oyanatabileceğimi birde n-gage prg. sinin ne olduğundan bahsedebilirmi 10 kere yazdım kimse bi cevap vermedi ??

biliyorum 10 kere yazdın ama ben kendi adıma hiç oyun oynamıyorum onun için yardımcı olamıyorum kusura bakma
  • quote:

Orjinalden alıntı: immortalover

nasıl ypıcaz? pekı ucret?
    quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

GPRS ile kullanabilirsiniz..

Turkcell'de 60kb 1kontör..
  • quote:

Orjinalden alıntı: scopus

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: scopus
    Hocam kaça ve nerden aldın.

Ankara Bahçelievler Teleses'den aldım bir fiyata işte.. bu tür şeyleri konuşmayı sevmem

p.m den felan atsanda olur fiyatı

fiyatı yazmıştım zaten.. 1.586YTL'ye aldım KVK garantili..

• quote:

quote:

arkadaşlar sizden bir ricam var.. başlığı kurcaladım ama iyi bir cevapla karşılaşmadım..

sorum öncelikle Reis ve ilengiz'e.. hocam en iyi kamera ayarlarını anlatabilirseniz bana çok memnun olurum..

sana söyleyeceğim şey bulunduğun konuma göre kamera seçeneklerinde normal ayarlarını yapman yeterli.çünkü şuanki versiyonumuz mercek e çok kaliteli yazılım desteği vermiyor.onun için hiç kasmaya gerek yok.yeni versiyonla kamera kalitemiz artarsa o zaman ince ayarları paylaşırız.normal N95 in V20 versiyonuyla kemarı çok iyi durumda.bizde bunu bekliyoruz.yani şuan idare edecez.sana uygun ayarları yap yeter.özel birşey yapmana gerek yok şimdilik.

tamamdır hocam hallettim zaten.. saolsun gecebekçisinin konusudan yardım aldım.. dün gece bilgisayarın 3 tane fotosunu çektim.. özellikle 3. fotoda sonuç mükemmel..

fotoğraflar:

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

• Kaedeş PC'in baya iyi bir şeye benziyor herhalde sen topladın. Bana donanımların hakkında (marka, model) PM atıp bilgilendirirsen sevinirim. Ben de bir tane toplatıcam ama pek bilgim yok bu konular da.Bir de memnunmusun PC den?
    quote:

quote:

quote:

arkadaşlar sizden bir ricam var.. başlığı kurcaladım ama iyi bir cevapla karşılaşmadım..

sorum öncelikle Reis ve ilengiz'e.. hocam en iyi kamera ayarlarını anlatabilirseniz bana çok memnun olurum..

sana söyleyeceğim şey bulunduğun konuma göre kamera seçeneklerinde normal ayarlarını yapman yeterli.çünkü şuanki versiyonumuz mercek e çok kaliteli yazılım desteği vermiyor.onun için hiç kasmaya gerek yok.yeni versiyonla kamera kalitemiz artarsa o zaman ince ayarları paylaşırız.normal N95 in V20 versiyonuyla kemarı çok iyi durumda.bizde bunu bekliyoruz.yani şuan idare edecez.sana uygun ayarları yap yeter.özel birşey yapmana gerek yok şimdilik.

tamamdır hocam hallettim zaten.. saolsun gecebekçisinin konusudan yardım aldım.. dün gece bilgisayarın 3 tane fotosunu çektim.. özellikle 3. fotoda sonuç mükemmel..

fotoğraflar:

• al hocam bi bunu dene ama ben de bilmiyorum nası kurulur denemedim hiç.sisx ama kurulum anlatımı var içinde

http://rapidshare.com/files/106137839/fifa_2007_n95_8gb.rar

quote:

Orjinalden alıntı: turk_mixed
    demosunun süresi doldu full ünü nasıl yüklicem fifanın ?? -yani fifa07 sisx var yüklüyorum bişey olduğu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 9 Nisan 2008; 19:48:04 >

• evet sonunda garmin programi ile gps i kullanmayı basardım oldukca basarılı ve gayet anlık veriler veriyor. reis e detayli konu anlatımı icin cok tesekkurler
  • Aramıza yeni katılan arkadaşlar için tekrar söylemek istiyorum;

Tüm fotolarınızı N95 8GB başlığına koyarsanız seviniriz.

• Şuanda n95 8gb son versiyon kaç
  • quote:

Orjinalden alıntı: cashinsoft

Şuanda n95 8gb son versiyon kaç

v15
  • Sanırım yeni sürüm NSU'da...

• Yok cıkmamıs daha...ispanyolca mı o yazılar?İspanyada falan cıkmıstr belki
  • 
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.