Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (923. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.481
Cevap
14
Favori
895.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 921922923924925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki buçuk aydır yazan yok bir zamanlar nasıldı buralar günde bir sayfa atlardı. Nereden nereye.

Sattığım için pişman oldum. Şöyle temiz sağlam bir N82 bulamadım bir türlü arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefona geç artık hocam
  • N82 zaten akıllı telefon. Onların yaptığı pek çok şeyi yapabilir. N82 hâlâ çoğu Android cihazdan çok daha iyi navigasyon ve multitasking yapabiliyor.

Bir bakıma öyle ama artık miladını doldurdu. Webde sörf çok sıkıntılı olmaya başladı. Ekranda yetersiz artık, 2 inçlik ekranda film izlenmez. Kamerasını, navigasyonu ve sesini halen beğeniyorum yalnız. Gerçi kamerada da bir problem var. Kendi kendini kapatıp açıyor sürekli.

Zamanında okul teneffüslerinde bluetoothdan turnuva yaparak pes 09 oynardık. Çok zevkli oluyordu, şimdi aklıma geldide duygulandım Birde ngagenin dövüşlü oyunu vardı, one dı sanırım adı, o da güzel oluyordu bluetoothla.

Şu yaz gelsinde artık bir android telefona geçicem. 7 seneyi geçti kullanalı, artık telefonun parçaları dökülüyor

• Ben zaten onu nostalji olsun diye alacağım. Öyle arada kullanırım. Hem yedekte durmuş olur. :) Şu an yeni iPhone için beklemedeyim.

• 2 gün önce n82nin kapağı açık ve bataryası çıkık halde 10-15 lt suyun içine düştü Fön makinesi, kalörifer ve pirinç yöntemlerini denedim. 1 gün boyunca pirincin içinde durdu. Çıkardığımda ise içine 2-3 tane pirinç girmiş sanırım, sallayınca şakırdıyor . Ardından açtım bir sorun gözükmedi. 7-8 saattir kullanıyorum, sanki içine hiç su girmemiş gibi. Ne ekranda bişi var, ne hoparlörde pürüzlük, ne de kamerada bir sorun. Bu saatden sonra kısa devre falan yapar mı ki ?
  • Bir şey olacağını sanmam. Olursa da artık yapacak bir şey yok.
    Bakalım inşallah bişi olmaz, sağlam telefonmuş yalnız. Sanırım en uzun süre ben kullandım bunu ve benle de son bulacak bu sene
  • Şu telefon bi türlü nasip olmadı Zamanında tuşlarını kimse beğenmezdi, ama kamerası efsanedir. Kafama koymuştum alacaktım bulamayıp n85 almıştım. Ne günler...
  • Neredeyse 10 aydır mesaj atılmamış. Hey gidi günler nasıldı buralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Neredeyse 10 aydır mesaj atılmamış. Hey gidi günler nasıldı buralar.

10 ay ne çabuk geçmiş, benimki en son suya düştüydü bir süre sonra artık çoğu tuş basmamaya başladı
  • N82 sahibi olup da satmak isteyen bir arkadaşımız varsa iletişime geçebilir mi?
  • 2017'nin ilk mesajı olsun. Kimse bakmıyor buralara. Bu konudaki bilgi paylaşımları derya gibiydi. Hey gidi günler.

• zamanın efsanaleri vaybe yak
  • Konudaki son mesajın üzerinden 2 yıl geçmiş. Bir zamanlar buraya yağmur gibi mesaj yağardı. Şimdi ise çorak bir arazi gibi. Hey gidi günler. 10 yıl önce bugün N82’yi almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Konudaki son mesajın üzerinden 2 yıl geçmiş. Bir zamanlar buraya yağmur gibi mesaj yağardı. Şimdi ise çorak bir arazi gibi. Hey gidi günler. 10 yıl önce bugün N82’yi almıştım.
    Ne telefondu ama :)

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Ne telefondu ama :)

Alıntıları Göster
    Aynen öyle, N82 bir efsaneydi.

• Eski bir dosttan merhaba. Sıfır gibi bir N82 buldum koleksiyoncunun birinden.

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^

Bu arada siyah bir N82’im daha var ama ekranı kırık. Buradaki adam orjinal olduğunu söyledi ekranın. Siz ne diyorsunuz bu konuda? Malum Tahtakale kıyıda köşede kalmış olabilir mi?

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-n78-n79-n82-e66-lcd-ic-ekran-100-orjinal_pdp_451400715

• benim bi kutuda da N95 8GB var, siyah.

gençliğimizi çürüttük şu başlıklarda yav ahah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

benim bi kutuda da N95 8GB var, siyah.

gençliğimizi çürüttük şu başlıklarda yav ahah.

Ne günlerimiz geçti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 921922923924925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.