Şimdi Ara

Nokia N8 ne zaman geliyor acaba? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende n8 bekliyorum ..Tahminen eylül - ekimde türkiye ye gelir.Geldiğinde de yaklaşık 1500-600 tl olur.Bi de ucuzlamasını beklemek lazım tabi.
    Yani almam için nerden baksak 5 ay var.
  • EEE Ağustosun ortasına geldik. Bu telefondan hala ses yok mu?
    Bilen, gören, soran?
  • Ana konuda bilgiler verimiştir...

Eylül sonuna ertelendi

Birçok ülke ve Genpada ön siparişler başladı....
  • Tüketicilerden mi ön sipariş alınıyor?
    verelim sipariş hemaaan..!!!
  • ne gelmez telefonmuş ya
  • iphone4 de 512 ram varken nokia n8 de 256 mb ram olacak..merak ediyorum multitasking özelliğinden 256 mb ram ile ne kadar verim alabileceğiniz.

bana kalırsa bu telefona 1500 lira vermeyin ,biraz daha bekleyin veya tercihinizi 512 mb ram li telefonlardan kullanın

para sıkıntısınız yoksa verin 2 500 lira alın iphone4.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyboys90001

iphone4 de 512 ram varken nokia n8 de 256 mb ram olacak..merak ediyorum multitasking özelliğinden 256 mb ram ile ne kadar verim alabileceğiniz.

bana kalırsa bu telefona 1500 lira vermeyin ,biraz daha bekleyin veya tercihinizi 512 mb ram li telefonlardan kullanın

düzgün çekmeyen bir telefon için neden 2500 lira vereyim?

ayrıca bu tarz yorumlarda sıktı artık hergün farklı biri gelip aynısını yazıyor sanki 100 kişi toplanmış ve böyle bir şey planlamışlar

• yaw bu n8 hala çıkmadı glba :S

çıktı mı arkadaşlar ?

temmuz dediler de gittigidiyor a fln da baktım türkiyede 1 tane oda kaçak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

yaw bu n8 hala çıkmadı glba :S

çıktı mı arkadaşlar ?

temmuz dediler de gittigidiyor a fln da baktım türkiyede 1 tane oda kaçak :D

http://www.chip.com.tr/konu/nokia-n8-in-cikis-tarihi-aciklandi_22286.html

anakonuyu takip etmeni öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyboys90001

iphone4 de 512 ram varken nokia n8 de 256 mb ram olacak..merak ediyorum multitasking özelliğinden 256 mb ram ile ne kadar verim alabileceğiniz.

Bu tür cahilce yapılan yorumları sevmiyorum ama yine de cevap vereyim.

N8'de sistemin(S^3) getirdiği bir yenilik olan WDP (writable demand paging) özelliği bulunuyor. Nedir bu WDP?

WDP, multitasking sırasında o anda aktif olmayan uygulamanın/uygulamaların yüklediği dosyaları kısıtlı olan RAM hafızasından alıp daha geniş olan disk hafızasına atıyor. Bu sayede RAM azlığı gibi bir sorun olmuyor. Daha geçen sene çıkmış olan iPhone 3Gs'in de 256 MB RAM'e sahip olduğunu hatırlatırım. JB yapıldığında multitasking özelliğine kavuşuyordu ve 256 MB RAM ile herhangi bir RAM sorunu da duymadım. Ayrıca 1 GHz'lik iPad'in de 256 MB RAM'e sahip olduğunu unutmayın. Şayet yetersiz olsaydı 256 MB RAM koymazlardı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.