Şimdi Ara

¤ Nokia N8 Kullanıcıları ¤ (95 Kisiyiz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
30.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N79'dan sonra ki telefonum N8 olacak inşallah.. orange rengi ya da siyah düşünüyorum..
  • bende almayı düşünüyorum ama şu nokia nın nalet servislerinden arızalarından bıkmış durumdayım. hem n97 hemde e75 var. her dakka bi sorun her dakka bi sorun bıktım valla n97 neysede e75 2 ay ı daha geçemdi 2 ay sonunda hem aynı yerde..Serviste
    şaka bi yana onun için çekiniyorum n8 den ama hadi hayırlısıı
  • o biraz şans işi ya kimi alıyo yıllarca sorunsuz kullanıyo kimi alıyo her dakka bi problem. bu olay elektronik cihazlarda hep olan risklerden..
  • N8 için ön siparişler başlamıştır. Sipariş vermek isteyenler aşağıdaki linke tıklasınlar.

http://www.genpatech.com/_nokian8&selected=8~0
  • Ön siparişte telefonun fiyatının belirtilmesi gerekmezmiydi
    Fiyatını bilmeden kaç kişi sipariş verir ki. Nokia Almanya sitesinde N8 için ön sipariş alınırken fiyat belirtiliyordu.

Ayrıca Nokia ne zaman zahmet edip diğer ülkelerdeki gibi kendi sitesi üzerinden online satış yapmaya başlayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

N8 için ön siparişler başlamıştır. Sipariş vermek isteyenler aşağıdaki linke tıklasınlar.

http://www.genpatech.com/_nokian8&selected=8~0

Hemen Veriyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Nokia N8 FaN CLuB Sayfamız Güncellenmiştir.

Ya ne adamsın yaaa... N8 fan club açıyorsun android fan club e üye oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 19 Ağustos 2010; 20:17:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Nokia N8 FaN CLuB Sayfamız Güncellenmiştir.

Ya ne adamsın yaaa... N8 fan club açıyorsun android fan club e üye oluyorsun.

Android Fan Club'üde Ben Açtim.

• Güncel.
  • quote:

Güncel.

Bak şimdi oldu bari iki imzayı da kullan.
  • Güncel.
  • Arkadaşlar genpaya ön sipariş vereceğimize burada toplanıp N8 için fiyatta pazarlık yapalım diyorum bi konu açtım N8 almak isteyenler diye alacaklar o konuya mesaj atsın sayı artınca kendileri gelir zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

Arkadaşlar genpaya ön sipariş vereceğimize burada toplanıp N8 için fiyatta pazarlık yapalım diyorum bi konu açtım N8 almak isteyenler diye alacaklar o konuya mesaj atsın sayı artınca kendileri gelir zaten

N8 İle İlgili 3 Tane Başlık Var Zaten Lütfen Gereksiz Yere Başlık Açmayalim.
  • Güncel.
  • Güncel.
  • Ön sipariş veren oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Ön sipariş veren oldu mu?

Ben Verecektim Babam Kizdi.
  • fiyatı görmeden paçayı sıvamamak lazım
  • Üye mi oluyoruz Ekle hacu o zaman !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezarkabulone
    fiyatı görmeden paçayı sıvamamak lazım

Babamda Aynen Böyle Dedi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.