Şimdi Ara

Nokia N8 Havuza girdim acil içeri Girin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia N8 3,5 aylık telefonum kipadan almıştım 1,200 TL ' ye ve cebimde unutup havuza girdim yaklaşık 20-25 dakika yüzdüm KVK' ya gönderildi ve onarımı %90 yapılamıyormuş.Nasıl olur yaa :S komple gittimi şimdi yani telefon ? Lütfen bilgi verin öneride bulunun.

• bu iyi gelir.Sıvı temasını tam anlamıyla yemiş telefon.

Nokia N8 Havuza girdim acil içeri Girin !
  • 20-25 dakika cebindetelefon olduğunu anlayamadıysan zaten geçmiş olsun. ufak tefek bir şey olsa hak vereceğim ama N8 be. Çok çok zor tamir edilebilmesi, edilse de telefonun yarı parasını isterler sizden en az. C6-01 alırsınız bundan sonra heralde ucuz yollu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theCix

Nokia N8 3,5 aylık telefonum kipadan almıştım 1,200 TL ' ye ve cebimde unutup havuza girdim yaklaşık 20-25 dakika yüzdüm KVK' ya gönderildi ve onarımı %90 yapılamıyormuş.Nasıl olur yaa :S komple gittimi şimdi yani telefon ? Lütfen bilgi verin öneride bulunun.

haketmişsin kusura bakma ama telefonun üstüne bir bardak soğuk su iç ve bundan sonra havuza girme olayına tedbiren .

bunu alırsın
    ayrıca hiç bir şekilde hak iddia etme hakkın yok , havuza girmişsin ve 25dk. havuza pantolonla mı girdin onu da anlayamadım ama !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Ağustos 2011; 20:55:18 >

• İlk fark ettiğin anda keşke pirince gömseydin. Belki bi şans olurdu. Ama artık geçmiş olsun, arkadaşların da dediği gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.