Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdoker

Bu arada herhalde 8.1 ilk bana geldi. yükleniyor şu an.. ilk izlenimler birazdan...

Edit:Şaka şaka.

İlk kim yükleyecek merak ediyorum açıkçası :) preview i yükledikten sonra telefona özel güncellemeleri hemen alamıycaz sanırım, ama mayısta dağıtım başladığında güncellemeleri almakta sıkıntı yaşar mıyız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Video kalitesine oranla fotoğraf kalitesi çok düşük kalıyor bahsedilen sorun o

Yok artık ciddimisiniz yahu fotoğraflar inanılmaz Video çok daha iyimi şimdi
    Nerden alabilirim en ucuza zyi satmaya gidiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Video kalitesine oranla fotoğraf kalitesi çok düşük kalıyor bahsedilen sorun o

Yok artık ciddimisiniz yahu fotoğraflar inanılmaz Video çok daha iyimi şimdi
    Nerden alabilirim en ucuza zyi satmaya gidiyorum

32 gb tavsiye ederim, 16 gb ile arasında pek bi fiyat farkı yok eğer ikinci el düşünürseniz. Ben 1 aylık bi lumia almıştım mesela 32 gb olanından gayet de memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon_eyed

quote:

Bu arada herhalde 8.1 ilk bana geldi. yükleniyor şu an.. ilk izlenimler birazdan...

İlk kim yükleyecek merak ediyorum açıkçası :) preview i yükledikten sonra telefona özel güncellemeleri hemen alamıycaz sanırım, ama mayısta dağıtım başladığında güncellemeleri almakta sıkıntı yaşar mıyız acaba?

Versiyon farkından mı alamayız diyorsun? Çünkü çoğu appin zaten 8.1 updateini aldık.
    Mesela ben prev.for devs kaydından sonra bir güncelleme aldım. Daha sonra da diğer programların güncellemeleri normal olarak geldi.
    Bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenMamba

Gece fotoğrafların çok iyi çıkmış hocam ya ben hiç böyle çekemiyorum çamurlu çamurlu çıkıyor acaba ayarlarınız nedir ?
    Hatta gece zifiri karanlıkta çektim, akşam ezanı okunurkenki gibi aydınlık çıktı foto. Nasıl oldu anlamadım

Pek ayar yok ama ortam çok karanlıksa ve telefonu sabitleyebileceğim düz bir zemin varsa oraya koyup pro kameradan 0.5s ile 4s arası bir değerde çekiyorum. Ortam ışık olarak fena değilse ve düz zemin yoksa gece modunda çekiyorum. Her ne kadar ois özelliği olsa da titretmeden çekmek en iyi sonucu veriyor. Özellikle ışık çok az ise ekrandan odaklayıp yine ekrandan fotoğrafı çekmek daha iyi sonuçlar veriyor.

Ayrıca bir fotoğraf çekim metodu olan hiperfokal uzaklık da önemli. Bizim kameranın hiperfokal uzaklığını bilmiyorum ama 2.5-3 metre civarı olabilir. O uzaklıktaki bir nesneye odaklayıp da asıl çekmek istediğimiz manzarayı çekersek netlik daha iyi olacaktır. Deneyip bu mesafeyi bulmaya çalışıcam yakında. Bu konuyu google'da aratıp tam olarak ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

• Evvet arkadaşlar WP 8.1 indirmeye başladım. Bu sefer şaka değil...
    Sömürün.

Edit: Önce bir başka güncelleme 8.0.1küsür daha sonra 8.1 indirip yüklüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdoker -- 14 Nisan 2014; 15:53:35 >
  • Arkadaşlar guncellemeyi yukleyenler 3. Kolonla bi ss atsın

• ekle
  • Güncellemeyi yapan arkadaşlardan bol SS bekliyoruz. Performans da artma var mı vs. bilgileri bekliyoruz
  • Siftah benden...
     NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ**

• Arkadaşlar imzalara link ekledim bilginize...
  • Aksama insallah atarim ss.. Beyler telimiz bir ogul oldu bir ogulunda yarısı oldu..

• Beni de ekle klube

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Siftah benden...

ssler güzel.. 925 farkı

• Bu guncelleme iki etaptan olusuyor yanilmiyorsam, dogru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceremony

Bu guncelleme iki etaptan olusuyor yanilmiyorsam, dogru mu?

aynen bir ufak bir büyük olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: falcon_eyed

quote:

Versiyon farkından mı alamayız diyorsun? Çünkü çoğu appin zaten 8.1 updateini aldık.
    Mesela ben prev.for devs kaydından sonra bir güncelleme aldım. Daha sonra da diğer programların güncellemeleri normal olarak geldi.
    Bakalım ne olacak.

Bi yabancı forumda okumuştum, genel Bi sürüm olduğu için telefona has güncellemeler almayabilir diyorlardı doğru anladıysam

• Öncelikle yükleyen herkese iyi bir beta deneyimi diliyorum.

Sorularınıza gelecek olursak Telefona özel olan yani Lumia Cyan en erken Haziran ayı sonunda bekleniyor. Ayrıca bir sıkıntı da olmayacak her cihaz alacak Lumia Cyan güncellemesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

quote:

Orijinalden alıntı: ceremony

Bu guncelleme iki etaptan olusuyor yanilmiyorsam, dogru mu?

aynen bir ufak bir büyük olarak

Tesekkur ederim zira ikilemde kalmistim; ilkini yapti ama ikincisini yapabilmesi icin guncellemeleri denetle dedigimde bir hayli bekliyor ve herhangi bir hareket olmuyor. Sanirim server'larda bir yogunluk soz konusu olabilir. Boyle bir durumda olan kimse var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceremony -- 14 Nisan 2014; 20:05:28 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.