Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.528
Cevap
38
Favori
157.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem bütçeyi sarsmasın hem de 630'dan daha iyi olsun diyorsanız sıfır kronik problemli olan 735 öneririm,kullanıyorum gerçekten çok başarılı.İsterseniz kamera örnekleri atabilirim.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın (böyle araştırmadan yazanlara ben de sinir olurum da) tüm geceyi uyumadan geçirdiğimden gözlerimin feri gitti ve tam bakamadım: lumia 925'ler Windows 10 alacak mı, alacaksa Nasıl bir yol izlemeliyiz ?
    Cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Arkadaşlar kusura bakmayın (böyle araştırmadan yazanlara ben de sinir olurum da) tüm geceyi uyumadan geçirdiğimden gözlerimin feri gitti ve tam bakamadım: lumia 925'ler Windows 10 alacak mı, alacaksa Nasıl bir yol izlemeliyiz ?
    Cevaplarsanız sevinirim.

Resmi güncellemeyi alamayacak.

Eğer isterseniz, geliştirici sürümünü kurup deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Windows 10 preview son günlerde cok daha hızlı şarj tüketmeye başlamıştı, iki gun once 8.1e dondum, şu an pil ömrü nispeten iyi
  • Arkadaşlar Sms gelmiyor bana sorun ne olabilir.
  • Sattığıma bin pişmanım, aradan 1 sene geçti. Tekrar alırım belki ileri de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Sattığıma bin pişmanım, aradan 1 sene geçti. Tekrar alırım belki ileri de.

Hocam yapmayın yahu. Ne kadar sevseniz de artık geçerliliği olan bir cihaz değil. Keşke Nokia, 925 tasarımında büyük ekranlı, modern işlemcili, kamerası daha iyi, bataryası daha büyük bir cihaz yapsa ama artık o şansta yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 11 Mayıs 2016; 21:30:19 >
  • Tasarım olarak şimdi değerini anlıyorum. Ayrıca nedendir bilinmez kilit ekranını özledim telefonun. Yukarı kaydırdıktan sonra pin istemesi.

Xiaomi aldıracaklar bana.

Fiziksel tuşlar paha biçilemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 11 Mayıs 2016; 22:24:37 >
  • Demeyin şöyle şeyler, telefonu değiştirmeye korkuyorum okudukça bunları
  • Satmayın, kalsın bir köşe de cidden cihaz çok güzel. Sıkılınca arasıra açar kullanırsınız. Şahsen o kadar telefon kullandım ama Lumia farklı bir yere sahip bende.
  • Telefona aşağı yukarı hergün hatta bazı günler birkaç kere reset atmam gerekiyor.Yola çıkacaksam internete girmeye korkuyorum 100-0 çok hızlı maşallah.Donmadığı zamanlarda da yükleniyor yazısının sık sık belirmesi iyice sinir etmeye başladı.Değişim zamanı geldi sanırım.WP telefon almam diyorum ama hanımın androidli telefonu kullanınca tekrar WP den başkası olmaz diyorum.WP kullanıp tavsiye etmeyenler mağaza sıkıntısı olanlar gibi gözüküyor ki bende bazen bu sıkıntıyı yaşıyorum.Mağaza harici wp yine alınabilir duruyor bence acaba yanılıyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

Telefona aşağı yukarı hergün hatta bazı günler birkaç kere reset atmam gerekiyor.Yola çıkacaksam internete girmeye korkuyorum 100-0 çok hızlı maşallah.Donmadığı zamanlarda da yükleniyor yazısının sık sık belirmesi iyice sinir etmeye başladı.Değişim zamanı geldi sanırım.WP telefon almam diyorum ama hanımın androidli telefonu kullanınca tekrar WP den başkası olmaz diyorum.WP kullanıp tavsiye etmeyenler mağaza sıkıntısı olanlar gibi gözüküyor ki bende bazen bu sıkıntıyı yaşıyorum.Mağaza harici wp yine alınabilir duruyor bence acaba yanılıyor muyum?

Telefonun yazılımını tekrar yükleyin. Yüklenince telefon sıfırlanır. Herşey silinir. Yedeğinizi alın önce. 2 gb civarı yazılımı indirip kurar. Şarj yüzde yüzde olsun. Hafıza kartını çıkarın.

Lumia Phone Test Application 6.1.38

http://download-fds.webapps.microsoft.com/supportFiles/phones/files/recovery/LumiaPhoneTestApplicationInstaller.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 12 Mayıs 2016; 16:12:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Tasarım olarak şimdi değerini anlıyorum. Ayrıca nedendir bilinmez kilit ekranını özledim telefonun. Yukarı kaydırdıktan sonra pin istemesi.

Xiaomi aldıracaklar bana.

Fiziksel tuşlar paha biçilemez

Hocam artık geçti gitti. Yeni cihazınızın keyfini çıkarmaya bakın. Bizlerde eski Lumia cihazları özlüyoruz ama elden bir şey gelmez.

• Buraya kadarmış sanırım.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Öyle zaten hocam. Bir süre daha Androidli cihazlara kaldık.

• Bir arkadaş HTC M9 yanında Lumia 1020 kullanıyordu. Onun gibi olabilir aslında.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Bence bir tane olmalı doğru dürüst bir akıllı telefon olmalı. Android kadar hatta daha iyi uygulamalara sahip olan ve WP kadar güvenli olan IOS en iyi seçim diye düşünüyorum.

• iOS'te 41 mp ne arar..

Lumia 1020 gibi kamerası olan telefon yok hala piyasa da. Lenslerin daha iyileşmesi gerekirken daha kötüye gidiyor.

Hani Apple da fotoğraf severler için çıkarsa model. Gerçi o çıkınca başka modeller de çıkmaya başlar durum kötü mü olur bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 13 Mayıs 2016; 21:12:24 >
  • 925 te megafonu açtığımda ses karşıya gitmiyor, normal ses kayıtta veya konuşmada sıkıntı yok başına gelen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.