Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.948
Cevap
27
Favori
95.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozandrl

quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Arkadaşlar harita uygulaması kaliteli mi? Google harita ile aradığım yeri kolayca bulabiliyorum fakat windows mağazada sanırım google harita yok. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bugune kadar kullandigim en iyi harita ve navigasyon var cihazda. Offline calismasi ise cok cok ayri bir guzellik. Haritayi indiriyorsunuz olay bitiyor. Yer-yon tarifini birkac kez kullanma sansim oldu hata yaptirmadi

ilçe haritaları çok kötü hem en az 2 senedir güncellenmemiş,hemde harita yanlışlarla dolu.balıkesir in bir ilçesinde açtım bankamatik dediği yerde park var,ev var.bu kadar hatalı olmaz ki.

• Ben oyle birseyle karsilasmadim ama sans tabii. Benm yasadigim yerde olmaz sizinkinde olur.diger taraftan da. Atm falan gibi seyleri cokta beklememek lazim bazen. Bugun bir cafe acilir yarin kaldirirlar. Atm yaparlar yeri degisir banka subesi kapanir. Bunlar olasi seyler. Ben memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Ben oyle birseyle karsilasmadim ama sans tabii. Benm yasadigim yerde olmaz sizinkinde olur.diger taraftan da. Atm falan gibi seyleri cokta beklememek lazim bazen. Bugun bir cafe acilir yarin kaldirirlar. Atm yaparlar yeri degisir banka subesi kapanir. Bunlar olasi seyler. Ben memnunum.

dedikleriniz doğrudur ama hiç. olmayan yere de atm işareti konmaz değil mi? ilçeler için güvenilir değildir.kullanacaklar temkinli olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

quote:

Ben oyle birseyle karsilasmadim ama sans tabii. Benm yasadigim yerde olmaz sizinkinde olur.diger taraftan da. Atm falan gibi seyleri cokta beklememek lazim bazen. Bugun bir cafe acilir yarin kaldirirlar. Atm yaparlar yeri degisir banka subesi kapanir. Bunlar olasi seyler. Ben memnunum.

dedikleriniz doğrudur ama hiç. olmayan yere de atm işareti konmaz değil mi? ilçeler için güvenilir değildir.kullanacaklar temkinli olsun.

Android ve bir çok telefonda navigasyon uygulamalarında, bilgisayarlarımızdan ulaşabildiğimiz Google maps, Google Earth vs vs... izmir üzerinde yıllardır düzeltilmeyen hatalar. Örnek 1 ; Tepecik eğitim ve araştırma hastanesi diye arama yapıyoruz. Bize verdiği ilk sonuç gerçekte Ziya Gökalp Ortaokulu...
    Navigasyonun yada haritanın güvenirliği Banka ATMlerinin doğru gösterilmesiyle değer kazanıyorsa buyrun Örnek 2 ; Yıllardır gülüp durduğum Doğanlar/Bornova'da Halkbankası ATM si görünen yer. Burası kenarda köşede boş bir arsa (çevresindeki evlerin araçlarını park etttiği bir arsa) hiçbir bankanın ATM koymayacağı bir yer. Bornova'da oturupta konuma giderek denemek isteyenler deneyebilirler.
    halkbank atm Bornova, 1580. Sokak, Türkiye (Aslında bize verdiği nokta 1580 sokak bile degil 1564 sokak. Eski sokağım )
    Bunun gibi bir çok hatalı bilgi google maps'te mevcut.
    Şimdi sizce en güvenilir harita-navigasyon hangisi ???
     Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 9 Ağustos 2015; 4:07:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness1981

quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

quote:

Android ve bir çok telefonda navigasyon uygulamalarında, bilgisayarlarımızdan ulaşabildiğimiz Google maps, Google Earth vs vs... izmir üzerinde yıllardır düzeltilmeyen hatalar. Örnek 1 ; Tepecik eğitim ve araştırma hastanesi diye arama yapıyoruz. Bize verdiği ilk sonuç gerçekte Ziya Gökalp Ortaokulu...
    Navigasyonun yada haritanın güvenirliği Banka ATMlerinin doğru gösterilmesiyle değer kazanıyorsa buyrun Örnek 2 ; Yıllardır gülüp durduğum Doğanlar/Bornova'da Halkbankası ATM si görünen yer. Burası kenarda köşede boş bir arsa (çevresindeki evlerin araçlarını park etttiği bir arsa) hiçbir bankanın ATM koymayacağı bir yer. Bornova'da oturupta konuma giderek denemek isteyenler deneyebilirler.
    halkbank atm Bornova, 1580. Sokak, Türkiye (Aslında bize verdiği nokta 1580 sokak bile degil 1564 sokak. Eski sokağım )
    Bunun gibi bir çok hatalı bilgi google maps'te mevcut.
    Şimdi sizce en güvenilir harita-navigasyon hangisi ???
     Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

olaya şu gözle bak . tanımadığın bir yere gittin,para çekeceksin atm arıyorsun. navigasyonu açtım 2 km uzakta atm gözüküyor bi gittim çocuk parkı. şimdi başarılı bir yönlendirme mi bu? aynı şekilde 3 sene önce ilçenin devlet hastahanesi yer değiştirmiş. hasthane hala eski yerinde gözüküyor. hadi atm yi geçtik hastahane yani. aynı şekilde adliye lojmanları mozaik müzesi diye işaretlenmiş. hataların üzerini örtüp kılıf bulmanın bize bir yararı olmaz.hatalara karşı birlikte durulacak ki alınan hizmet iyileşsinç şirketler kırbaçlanmazsa ilerleme kaydedilmez. demek ki türkiye de navigasyona güven olmazmış.

• Evet haklısınız ama kırbacı nereye kime vurcaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritalar gayet güncel arkadaşlar..haritalar bölümünden güncelleme yapın..

• Zamanında 500liraya falan alan olmuş.

Şu an en uygun nerededir bilen var mı arkadaşlar?
  • BilgiFakiri kullanıcısına yanıt
    Satıldımı

• admehmet A kullanıcısına yanıt
    Hayır hala satışta
  • yakınlık sensörü ile ilgili sorun yaşıyorum. arama yapınca kapanmıyor. fabrika ayarlarına dönme, ekran parlaklığı değiştirme, yeniden başlatma gibi denemeler sonuçsuz oldu. arada sırada çalıştığı oluyor ama. yani hiç çalışmıyor değil. bir orana vuralım dersek %5 belki.

yardım ve önerileriniz için teşekkürler
  • BilgiFakiri kullanıcısına yanıt
    Yeşil rengini alayım be kardeşim

• admehmet A kullanıcısına yanıt
    PM Atıldı.

• hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Satarsan alırım kardeş

• Arkadaşlar aklınızda olsun microsonic temperli kırılmaz ekran koruyucu almayın.hem küçük,küçük olduğu halde kenarları tam oturmuyor.ön kamera boşluğu yok.cihazın camı yontulmuş olduğu için kırılmaz ekran koruyucular olmuyor esnemiyor malzeme

• Bende bilmeden geçen gün almıştım. Aynen dediğiniz gibi telefonun ön yüzünü tam kapatmıyor ve kamera boşluğu yok. Ne yapalım almış bulundum. Bu şekilde kullanıyorum.

temperli cam ekran koruyucu olarak başka önerileri olan varsa duymaya açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboli97

Bende bilmeden geçen gün almıştım. Aynen dediğiniz gibi telefonun ön yüzünü tam kapatmıyor ve kamera boşluğu yok. Ne yapalım almış bulundum. Bu şekilde kullanıyorum.

temperli cam ekran koruyucu olarak başka önerileri olan varsa duymaya açığım.

Aynen hocam 25tl boşa gitti :) ben böyle kullanmam cihazı kötü duruyor,normal ekran koruyucu takıcam.bu cihaza temperli ekran koruyucu olmaz,yontulmuş camı var,temperli koruyucu esnemediği için mutlaka boşluk olur kenarlardan

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Beni de ekleyin hocam listeye.Bugün iphone 4s ile general mobile 4g arasında gidiyordum ama windows phone daha cazip geldi ve verdim siparişi
  • http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-For-NOKIA-Lumia-730-735-Stylish-/351221975926?hash=item51c6760b76

ben araya araya sonunda linkini verdiğim koruyucuyu buldum. Ve satın aldım. Geldiğinde yorumlarımı yazarım. Neticede 20 lira 30 lira gidiyor evet ama ekrana bir zarar gelirse bu paralara kurtaramıyoruz kendimizi.

Son olarakta bakalım kenarlarda açıklık kalacak mı bende merak ediyorum. ama güvendiğim bir inceleme buldum umarım 735 tede böyle olur.

Link https://www.technopat.net/sosyal/konu/note-4-i%C3%A7in-nillkin-temperli-cam-ekran-koruyucu-%C4%B0ncelemesi.210807/

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.