Şimdi Ara

Nokia E72 sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
10.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewt arkadaşlar telefonu garantıden aldım sürüm güncellemesi yaptıklarını soyledıler sorun ise gene aynı sorun var artık kıracam az kaldı
  • peki 051.018 i mi yüklemişler telefona ?
    Ben çözerler die bi umut bekliyordum :S
    Hakkatten sinir bozucu bi durum. Bi de sorunsuz olsun die aldım ben nokia yı :D
  • ya artık yeter yanıı.. bugunde benıı nokıadan aradılar aynı sorunu bı cok kısı yasıo cok sıkayet gelıyo ve yasayan herkes avea kullanıyor sorun tamamen aveadan dedıler bende turkceldede denedk olmuyor dedım saat ayarlarından olan degısıklıgı anlattım gereklı yere ıletıcem merak etmeyın dedıler bakalım nolcak..
  • o gün ben saati manual geri aldım daha sonra birde telefon almış benimki saat değil tarih olarak hatalıydı ama daha sonra aynı şekilde tarih ve saat ayarlarından düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj-pirdeniz

gmt +02 ankara yapın sorun duzelecektır benımde oyleydı 2gun once yaptım düzeldi ayrıca saat dılımıde 24 saatlik olacak... Kolay gelsın...benımde sorunum namusuz flaşplayer kabul etmıyo netten Hıc bısı ızleyemıyorum :(

kesinlikle flash player konusunda sana katılıyorum saat konusunda bir sıkıntı yok ama flash player kurmuyor. onu nasıl yapıcaz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: maschine90

peki 051.018 i mi yüklemişler telefona ?
    Ben çözerler die bi umut bekliyordum :S
    Hakkatten sinir bozucu bi durum. Bi de sorunsuz olsun die aldım ben nokia yı :D

ewt dostum aynı sürümü yüklediler ya ben artık satışa koydum bakalım :d
  • valla bu ne yaa.şimdi msj yüzünden de cillop gibi tel satılmazki ya.1 ay oldu ya 1 ayy.hay ben böle işe.
  • wala hıc sorma bende cok sevdım telefonu ama artık gıcık aldım cunku 3 defa degıstırdım sıkıldım artık
  • Arkadaslar güncelleme yayınlayıp sorunu çözerler diye düşünüyorum ben. O kadar şikayet geliyor sonuçta, öylece bırakmazlar..
  • katılıyorum sana bencede duzelıcek bu sorun..
  • walla duzelse ıı olur :D yoksa artık satmaya karar verdım musterı bıle arar oldum :D
  • tüm kalbimle inanıyorum :)
  • Merhaba arkadaşlar bir e72 kullanıcısı olarak aynı problem bende de mevcut.. Umarım herhangi birimiz bir çözüm yolu bulup diğerlerimize de kurtuluş olabiliriz çünkü cidden oldukça can sıkıcı bi mevzuu..

Ben de bu probleme ek olarak şöyle de bi durum var, mesaj hafızası olarak hafıza kartı seçeneğini tercih eden biriyim fakat bu tercihte mesaja cevap sayfası açılırken ve yazdığım mesajı gönderme esnasında en az 5-6saniye beklemek zorunda kalıyorum, ancak mesaj hafızası olarak telefon hafızası seçtiğimde böyle bi sıkıntı yok, gayet seri ilerliyor.. Ama ben mesaj kayıt hafızası olarak hafıza kartımı -daha seri (yani olması gerektiği gibi)- kullanmak istiyorum..
    Bu konuda fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyah` -- 16 Kasım 2010; 23:36:34 >
  • hadi bakalım ya duzelsede artık gıcıklandım ya :D artık zor bır daha şikayet formlarını doldurun arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah`

Merhaba arkadaşlar bir e72 kullanıcısı olarak aynı problem bende de mevcut.. Umarım herhangi birimiz bir çözüm yolu bulup diğerlerimize de kurtuluş olabiliriz çünkü cidden oldukça can sıkıcı bi mevzuu..

Ben de bu probleme ek olarak şöyle de bi durum var, mesaj hafızası olarak hafıza kartı seçeneğini tercih eden biriyim fakat bu tercihte mesaja cevap sayfası açılırken ve yazdığım mesajı gönderme esnasında en az 5-6saniye beklemek zorunda kalıyorum, ancak mesaj hafızası olarak telefon hafızası seçtiğimde böyle bi sıkıntı yok, gayet seri ilerliyor.. Ama ben mesaj kayıt hafızası olarak hafıza kartımı -daha seri (yani olması gerektiği gibi)- kullanmak istiyorum..

bence bu gayet normal cunku o 5-6 snlik surecte hafıza kartına erısıp baglanıyor.Telefon hafızasında baglanma,okuma gıbı bı ıslem yapmıor dırek kendı hafızası zaten.

• inş düzelicek beklioruz bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammerr

quote:

Orijinalden alıntı: siyah`

Merhaba arkadaşlar bir e72 kullanıcısı olarak aynı problem bende de mevcut.. Umarım herhangi birimiz bir çözüm yolu bulup diğerlerimize de kurtuluş olabiliriz çünkü cidden oldukça can sıkıcı bi mevzuu..

bence bu gayet normal cunku o 5-6 snlik surecte hafıza kartına erısıp baglanıyor.Telefon hafızasında baglanma,okuma gıbı bı ıslem yapmıor dırek kendı hafızası zaten.

Önceki telefonumda tercih olarak hafıza kartımı kullanıyordum fakat sıkıntı yaşamıyordum, o sebepten bunda tuhaf geldi.. Neyse pes ettim zaten.. (;

• anladımm :) telefondan telefona degısen bı ozellık bu tabıkı symbıan kullanan butun telefonlarda genelde bu yavaslıgı yasayabılırsınız..
  • eee arkadaslar yokmu soruna cozum buln :D
  • hergün bakıyorumm hergünn ama cevap yok.vayy arkadaş .d
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.