Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kararsızım ya N85 mi , E71 mi acep? Ya bu E71'e oyun yükleyebiliyor muyuz mesela n-gage tipi oyunları?
  • valla oyun diyince N 85 falan daha iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yiğit_1903

arkadaşlar E71 aldım bende..aslında N85 almak için gittim ama bunu aldım..iilk şarjı ne kadar yapmalıyım
  • Merhaba oyun Nokia E71'e oyun yüklemeyi denemedim ama yüklenebileceğini çoğu siteden okumuştum, menü arasındaki geçiş süreci tahmini 0,75 sn civarında , ayrıca resim çekme konusunda daha önce yazılmış yorumlardan yararlanabilirsin bende bir E71 ile çekilmiş bir foto koyuyorum...

NOKIA E71  ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK

NOKIA E71  ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tan_volkan -- 16 Kasım 2008; 1:22:04 >

• arkadaşlar benim kamera sanki biraz puslu çekiyo gibi hangi ayarları yapmam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalpsp2

kararsızım ya N85 mi , E71 mi acep? Ya bu E71'e oyun yükleyebiliyor muyuz mesela n-gage tipi oyunları?

Yuklenıyor hatta ıcınde gelen bıtane yuklenmıs bıtanede yuklenebılır oyun var ve yuklenmıs olan araba yarısı gayet basarılı.

quote:

arkadaşlar benim kamera sanki biraz puslu çekiyo gibi hangi ayarları yapmam lazım

puslu değil ama biraz noise var tabı bu bulundugun ortama gore değişiyor kameranın ayarlarını tekrardan yapmanı onerırım beyaz dengesı, makro vs..

Bu arada bi arkadaş office suite 6 soruyordu .docx uzantı kullanmak ıcın ben sorunsuz kullanıyorum kullanamayan varsa yardımcı olmaya calısırım.

• siz hangi ayarlarda kullanıyorsunuz yardımınız için şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

siz hangi ayarlarda kullanıyorsunuz yardımınız için şimdiden teşekkür ederim..

örnek olarak makro modunda, flash açık ve pozlama telafısı -1.3 iken diğer ayarlar otomatıkteyken çektim altta linkini veriyorum. saat 03.17 =)

http://img160.imageshack.us/img160/5978/17112008027wp7.jpg > Bu kalite bana yetiyor açıkçası..

Resim Özeti ;
    Diyafram F/3
    F Değeri F/3,2
    Odak 5mm
    300 dpi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainer -- 17 Kasım 2008; 3:28:52 >

• öndeki kamerayı açmanın bir yolu var mı? 2 saat uğraştım açamadım??

birde internete bağlanınca gıcık bir ses çıkarıyor alet, profillerden falan baktım o sesi nerden kapatacağımı bulamadım. Sessiz profiline geçince susuyor, demekki bir yerde kapatılabilir???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluefire82 -- 17 Kasım 2008; 13:26:33 >
  • e71 sayfalarının 12 sinide okudum .Fazlaca pda kullanmışlıgım yok ama almak istiyorum.

hp914c ile e71 arasında karar vermem gerek.sizce e71 daha dogru bir tercihmi olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW 528

e71 sayfalarının 12 sinide okudum .Fazlaca pda kullanmışlıgım yok ama almak istiyorum.

hp914c ile e71 arasında karar vermem gerek.sizce e71 daha dogru bir tercihmi olur?

e71 çok daha doğru bir tercih. aralarındaki en büyük fark işletim sistemi ve s60 da fena bir işletim sistemi değil. 914'ü elime alınca hiç cezbetmemişti ayrıca. 914'ün bir eksiği de önünde kamerası olmaması. 3g desteği olupta önünde kamera olmayanlardan biri daha...
  • haritalar bendede yüzde doksanda takılıyordu, harita programındaki gerksiz dil desteklerini sildim (almanca, fransızca vs.) düzeldi
  • Ben E71 mi alalı 3 gün oldu genel anlamda çok beyendim özellikle menü hızı w-lan hızı tatmin edici gps de hava bulutlu ise bağlanmanız biraz uzun sürebilir.
    sürekli elinizden düşürmiyeceğiniz eylenceli ve karizma bir telefon

fiyatıda uygun sayılabilecek seviyelere inmeye başladı

herkeze tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluefire82

öndeki kamerayı açmanın bir yolu var mı? 2 saat uğraştım açamadım??

birde internete bağlanınca gıcık bir ses çıkarıyor alet, profillerden falan baktım o sesi nerden kapatacağımı bulamadım. Sessiz profiline geçince susuyor, demekki bir yerde kapatılabilir???

öndekı kamerayı sadece goruntulu konusma yaparken acabılırsın. o sesın ne oldugunu bılmıyorum acıkxası bende oyle bı ses cıkmamıstı.. :S
  • Klavyedeki tuşları istediğiniz şekilde görevlendirip çalıştırabildiğiniz oyunlar var mı arkadaşlar?.. Gba emulatoru tarzı bu cihazda sürekli oynanabilecek oyunlar var mıdır?.. Fifa 2008 vb. seri oyunları mevcut mu?..

Diğer herşeyini öğrendik zaten, oyun kimi zaman benim için vakti geçirme adına önemli bu yüzden sormak istedim..
  • bende bgn aldım daha E71.i..fakan söyle bi sorunum var, i harfini yapamıyorum..bunu acıklayabilcek warsa cok mutlu olurum
  • sol alttaki tuşa bastıktan sonra "L" harfine basarsan i harfi çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Crimson -- 19 Kasım 2008; 1:54:15 >
  • quote:

haritalar bendede yüzde doksanda takılıyordu, harita programındaki gerksiz dil desteklerini sildim (almanca, fransızca vs.) düzeldi

Benimde % 90'da takılıyor hala !!! Nasıl siliniyor bu dil seçenekleri bi denemek istiorum ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: King Crimson

sol alttaki tuşa bastıktan sonra "L" harfine basarsan i harfi çıkar.

eywallah cok saol..
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.