Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yassino

merhaba,

kardeşim e71 almayı düşünüyor. fakat kafamıza takılan bir soru... internet paketi almassak. internet gerektiren uygulamaları(facebook, youtube gibi) wi-fi üzerinden kullanabilir mi?

selam ben de telefonu aldıktan sonra 3-4 ay internet paketi almadan sadece wi-fi ile kullanmıştım. acil internet gerektiğinde için starbucks falan aramışlığım çok olmuştu :)
  • bende 689'a aldım sıfır 2 yıl kvklı fiyatlar düştü hepsiburadaya fln bakıp aldanmayın fiyatlar 700 civari daha fazlasını vermeyin beyaz olanlar biraz daha fazla para ediyor bide 649 çok çok ii bir fiyat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusn

Merhaba Arkadaşlar,

BB Bold ve E71 arasında kalanlardanım, ürünlerin özelliklerini az çok biliyorum, Bold un işlemci hızı ve gösterişli tasarımı ile E71 in zarif çizgileri ile taşıma kolaylığı gibi özellikleri arasında sıkıştım kaldım, tecrübereriniz ile karar vermek istiyorum, yardımcı olursanız memnun olurum.

Saygılar..

bis aboneği filan almayacaksan bb bold almanın bir mantığı yok. bence e71 10 numara bi cihaz kendim kullanıyorum hiçbir problem yok. ama tavsiyem E72

bb bold vs e71 karşılaştırma video

• E71 sirkeci piyasasında 680tl kvk garantili geçenlerde sordum ama fazla araştırmadım, daha aşağı fiyatta satan vardır mutlaka olmasada pazarlıkla indirim filan olabilir.
  • arkadaşlar bataryayı yüzde cinsinden görebileceğimiz bir program war mı? iON Battery Timer war ancak 9 gün süresi war bitiyor sonra çok aradım bulamadım böle bi program bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim gerçekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saltuque

quote:

Orijinalden alıntı: yassino

merhaba,

kardeşim e71 almayı düşünüyor. fakat kafamıza takılan bir soru... internet paketi almassak. internet gerektiren uygulamaları(facebook, youtube gibi) wi-fi üzerinden kullanabilir mi?

selam ben de telefonu aldıktan sonra 3-4 ay internet paketi almadan sadece wi-fi ile kullanmıştım. acil internet gerektiğinde için starbucks falan aramışlığım çok olmuştu :)

:D teşekkürler cevap için...

bir kez evde internette sorun vardı. acil internet lazımdı. laptopu kaptım starbucksa uçtum :D yanında bide mocha ohh
  • e71 için flash player nerden edınebılırım acabaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom_59

Sesin karsiya 3sn gecikmeli gitmesi cok sinir bozucu olmaya basladi.her görùsme basinda 1 kere bedavadan alo diyorum.300 lù versiyon iyi deil

sesin gec gitmesi olayina cozum getiren var mi?
  • Arkadaşlar ebay-dan e71x aldım. Ama unlock oldugunu ogrenmeden aldim. Ama şimdi aldığım adamdan öğrendim ki, yalnızca AT&T ile çalışıyor. Şimdi bu E71x çok yakında bana ulaşıcak. 10-15 iş gününe kadar anca gelir. Ben şimdiden bunun unlock-u için elleri sıvadım. Ama tabii de ki, box falan yok. Sadece USB kablo ile bunu mümkün edicem. Ama nasıl? Bir video buldum ama işime yarar yaramaz mı bilmiyorum. Siz de yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu problemle karşılaşıp da bunu yaptıktan sonra unlock olduğunu öğrenirsem ben de rahatlığa kavuşurum.

Video linki:http://www.youtube.com/watch?v=6jY5a_7L3Tg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYAZWeb -- 24 Kasım 2009; 9:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alain1903

e71 için flash player nerden edınebılırım acabaa

internetten indirebilrisin wirelessle baglan cepten adobenin sitesinde olması lazım
  • Herkese merhaba,

Ben de uzun araştırmalar sonucu E71 aldım ve bugüne kadar aldığım en iyi cihaz. Kafamı tek kurcalayan dokunmatik ekran olmamasıydı ancak alınca anladım ki dokunmatik olmaması daha iyi. Kullanımı ve menüleri çok kolay.Zaten özellik olarak hiçbir eksiği yok. Yahoo mail hesabımı çok kolay bir şekilde ayarladım ve sorunsuz çalışıyor. 100mb internet paketi de aldım fazlasıyla yeterli olacağını düşünüyorum. Sonuç olarak herkese tavsiye ederim mükemmel bir cihaz...
  • 16 Kasım tarihinde akşam saatlerindeTurkcell TIM noktasından E-71 aldım. E-71 alma sebebim 1 yıldır kullandığım ROKR E6 nın 3G olmaması idi. İşim için gerekli olan 3G hızında internet için kampanyalı E-71 i aldım. 1999 yılından beri pek çok MOTOROLA modeli kullandım. iki defa Nokia aldım bir defa 3210 1 ay içinde değiştirdim. Bir defa da 5500 o hala duruyor, ama bana yeterli gelmiyordu. Herneyse aldıktan sonraki ilk sabah ofiste Nokia e-maili kurdum bunun üzerinden 2 saat geçmeden telefon kapandı hiçbir şekilde açılmadı. Aslında programda indirmedim-ki yapmam telefonu orjinal hali ile kullanırım.-sadece e-postayı çalıştırdım. Akaşam aldığım TIM noktasına götürdüm telefon çökmüş dediler.????? orada *,# falan yaparak format attılar. o gece şarjını da doldurdum. ertesi gün öğleden sonra telefonun pili bitti ???? şarja taktığımda tarih ve saatin eskiye gittiğini haziran 2009 -herhalde telefonun üretim tarihi-- Ayrıca telefonla konuşurken çıtırtı ve kesilme sesleri geliyor ve hat kesiliyordu. O akşam yine TIM'e gittim. servise göndereceğiz dediler. Sistem hatasıymış(Symbian) Değişim isteği ile gönderdiler. Hala bir haber çıkmadı. TIM gayet iyiniyetli çalışıyor fakat Nokia ve Genpa aynı niyeti gösterir mi bilmiyorum. 1999 model Motorla VIP, 2003 model Accompli, V3, ve her türlü net iletişimi yaptığım ROKR E6 problemsiz çalışırken Nokia = problem oldu. Benim şanssızlığım olmuş. Eğer tamir veya değiştirme sonunda kullanılabilir hale gelirse bu güzel ve çok fonksiyonlu E-71 i kullanacağım. eğer olmazsa unutup gideceğim. Uğraşacak vaktim hiç yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: maninblue

Herkese merhaba,

Ben de uzun araştırmalar sonucu E71 aldım ve bugüne kadar aldığım en iyi cihaz. Kafamı tek kurcalayan dokunmatik ekran olmamasıydı ancak alınca anladım ki dokunmatik olmaması daha iyi. Kullanımı ve menüleri çok kolay.Zaten özellik olarak hiçbir eksiği yok. Yahoo mail hesabımı çok kolay bir şekilde ayarladım ve sorunsuz çalışıyor. 100mb internet paketi de aldım fazlasıyla yeterli olacağını düşünüyorum. Sonuç olarak herkese tavsiye ederim mükemmel bir cihaz...

Çok şanslıymışsın. bence de çok güzel bir cihaz ama bendeki sorunlu çıktı işte....
  • ankarada kvklı uygun fiyata alabileceğim bi yer varmı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisG

16 Kasım tarihinde akşam saatlerindeTurkcell TIM noktasından E-71 aldım. E-71 alma sebebim 1 yıldır kullandığım ROKR E6 nın 3G olmaması idi. İşim için gerekli olan 3G hızında internet için kampanyalı E-71 i aldım. 1999 yılından beri pek çok MOTOROLA modeli kullandım. iki defa Nokia aldım bir defa 3210 1 ay içinde değiştirdim. Bir defa da 5500 o hala duruyor, ama bana yeterli gelmiyordu. Herneyse aldıktan sonraki ilk sabah ofiste Nokia e-maili kurdum bunun üzerinden 2 saat geçmeden telefon kapandı hiçbir şekilde açılmadı. Aslında programda indirmedim-ki yapmam telefonu orjinal hali ile kullanırım.-sadece e-postayı çalıştırdım. Akaşam aldığım TIM noktasına götürdüm telefon çökmüş dediler.????? orada *,# falan yaparak format attılar. o gece şarjını da doldurdum. ertesi gün öğleden sonra telefonun pili bitti ???? şarja taktığımda tarih ve saatin eskiye gittiğini haziran 2009 -herhalde telefonun üretim tarihi-- Ayrıca telefonla konuşurken çıtırtı ve kesilme sesleri geliyor ve hat kesiliyordu. O akşam yine TIM'e gittim. servise göndereceğiz dediler. Sistem hatasıymış(Symbian) Değişim isteği ile gönderdiler. Hala bir haber çıkmadı. TIM gayet iyiniyetli çalışıyor fakat Nokia ve Genpa aynı niyeti gösterir mi bilmiyorum. 1999 model Motorla VIP, 2003 model Accompli, V3, ve her türlü net iletişimi yaptığım ROKR E6 problemsiz çalışırken Nokia = problem oldu. Benim şanssızlığım olmuş. Eğer tamir veya değiştirme sonunda kullanılabilir hale gelirse bu güzel ve çok fonksiyonlu E-71 i kullanacağım. eğer olmazsa unutup gideceğim. Uğraşacak vaktim hiç yok .

şanssızlık işte ama düzelir eminim tam anlamıyla çalışan e71'in olduğu zmn diğer telefonlarını unutacaksın emin ol

• quote:

Orijinalden alıntı: reisG

16 Kasım tarihinde akşam saatlerindeTurkcell TIM noktasından E-71 aldım. E-71 alma sebebim 1 yıldır kullandığım ROKR E6 nın 3G olmaması idi. İşim için gerekli olan 3G hızında internet için kampanyalı E-71 i aldım. 1999 yılından beri pek çok MOTOROLA modeli kullandım. iki defa Nokia aldım bir defa 3210 1 ay içinde değiştirdim. Bir defa da 5500 o hala duruyor, ama bana yeterli gelmiyordu. Herneyse aldıktan sonraki ilk sabah ofiste Nokia e-maili kurdum bunun üzerinden 2 saat geçmeden telefon kapandı hiçbir şekilde açılmadı. Aslında programda indirmedim-ki yapmam telefonu orjinal hali ile kullanırım.-sadece e-postayı çalıştırdım. Akaşam aldığım TIM noktasına götürdüm telefon çökmüş dediler.????? orada *,# falan yaparak format attılar. o gece şarjını da doldurdum. ertesi gün öğleden sonra telefonun pili bitti ???? şarja taktığımda tarih ve saatin eskiye gittiğini haziran 2009 -herhalde telefonun üretim tarihi-- Ayrıca telefonla konuşurken çıtırtı ve kesilme sesleri geliyor ve hat kesiliyordu. O akşam yine TIM'e gittim. servise göndereceğiz dediler. Sistem hatasıymış(Symbian) Değişim isteği ile gönderdiler. Hala bir haber çıkmadı. TIM gayet iyiniyetli çalışıyor fakat Nokia ve Genpa aynı niyeti gösterir mi bilmiyorum. 1999 model Motorla VIP, 2003 model Accompli, V3, ve her türlü net iletişimi yaptığım ROKR E6 problemsiz çalışırken Nokia = problem oldu. Benim şanssızlığım olmuş. Eğer tamir veya değiştirme sonunda kullanılabilir hale gelirse bu güzel ve çok fonksiyonlu E-71 i kullanacağım. eğer olmazsa unutup gideceğim. Uğraşacak vaktim hiç yok .

Her şerde bir hayır olduğunu düşünenlerdenim, telefonun geri gelince ya da yenilenince keyfini süreceğinden hiç şüphen olmasın...

• bu telefonda 5800 gibi 500 fiyatlarına iner mi çok merak ediyorum e72 çıkınca özellikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLiTY41

bu telefonda 5800 gibi 500 fiyatlarına iner mi çok merak ediyorum e72 çıkınca özellikle

bende öyle umuyorum, 500 civarına düşse çok ii olur, ama pekte ihtimal vermiyorum 500 lere kadar düşeceğine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

Mosaic V2 by IND190

http://www.symbianthemes.us/free,nokia/10560,mosaic-v2/ZTQ3MTE2ODg.download

E71 e uygun mu bu tema. Dokunmatik ekran gibi geldi bana?
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.