Şimdi Ara

[ Nokia E7-00 > S^3+QWERTY+4'nHD-CBD-AMOLED+13.6MM ] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
1
Favori
29.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an 3gün dayanıyor ama ben pek kullanmıyorum telefonu 1saat wifi ancak açık kalıyor onda da 5-10dakka kullanıyorum ara sıra bluetooth kulaklığa bağlıyorum araçta onda günde en fazla yarım saat bir iki telefon görüşmesi toplam da 10tane de mesaj anca :)
  • benim gibi şarj olmasında sıkıntı olmayan ama bilgisayara bağlayınca usb kablosunu çıkart hatası alan ve durumu düzelmeyen başka birisi var mı?
  • Telefonu aldıktan sonra e-Posta kutusunu kurmayı becerememiştim. Tabi bütün bu çalışmaları Wi-Fi ile bağlıyken yapıyordum. Turkcell ile birlikteliğimize taahhütüm bitip fahiş bir zam bindirince son vermek zorunda kaldım (Sadece konuşma paketim vardı SMS ve internet paketim yoktu). Operatör arayışlarımı Vodafone'un SMS ve interneti de olan bir paketi ile neticeye ulaştırdım. 3G ile bağlıyken e-Posta kurulumunu bir deneyeyim dedim. Ve Bingo. Hem Hotmail hem de G-Mail hesabım ile posta hesaplarımı oluşturdum. Otomatik oluşturduğu Widget'leri de farklı ekranlara taşıdım. Benim gibi Wi-Fi'de posta kutusu kurulumu deneyip başarılı olamayanlara bir de 3G ile bağlıyken denemelerini tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

benim gibi şarj olmasında sıkıntı olmayan ama bilgisayara bağlayınca usb kablosunu çıkart hatası alan ve durumu düzelmeyen başka birisi var mı?

Evimde iki adet Dizüstü bilgisayarım var. Birini kızım kullanıyor. Benim kullandığım Win7 64 Bit. Kızımın ki Vista 32 Bit. Benim ki ile telefonu ilk başlarda bağladım. Hatta ilk güncellemeleri burada yaptım. Ama sonra ne hikmetse bağlanmamaya başladı. Üstelik benim bilgisayarım telefon bağlıyken şarj da etmiyor. Oysa ki Vista ile herhangi bir sorun olmadan hem bağlanıyor, şarj ediyor ve yedekleme yapabiliyorum. Bir yerde Nokia Suite'i kaldırıp tekrar yüklenince sorunun giderildiğini okumuştum. Şimdi fırsat bulursam bir deneyeyim. Belki senin sorunun da bu şekilde giderilir. Yalnız kaldırma işlemini Advanced System Care diye bir program var onun Uninstaller'i ile yapacağım ki geride artık bir şey kalmasın. Sen de benzer program yoksa Revo Uninstaller diye ücretsiz bir program var onu indirip kurduktan sonra onun vasıtası ile yapabilirsin. Umarım ikimizde de işe yarar.

• Selamlar...

duruyor mu hocam e7?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Selamlar...

duruyor mu hocam e7?:)

Evet duruyor. Eşime Nokia Lumia 720 aldım. E7'mle birlikteliğimiz hala keyifli bir şekilde devam ediyor. İki sene kadar da devam edecek gibi görünüyor. O süre içinde WP eksikliklerini tamamlayarak ideale ulaşacak diye umuyorum. Yani yine bir Nokia'ya geçiş yapacağım. Bu arada Suite'yi kaldırıp yeniden kurunca bağlanamama sorunu çözüldü. Aynı durumda olanlar çözüm için kaldırıp yeniden kurabilir.
  • Çok memnun oldum..benim cihazda duruyor ve çok memnunum..
    şekli yeter :):)

Verdiginiz bilgi icin teşekkurler..bu arada cihazima cfw yuklemeyi dusunuyorum..ama duzgun bir sey bulamadim..siz hiç kullandiniz mi?
    Şu an orjinal yazilimda misiniz?
  • quote:

Çok memnun oldum..benim cihazda duruyor ve çok memnunum..

Verdiginiz bilgi icin teşekkurler..bu arada cihazima cfw yuklemeyi dusunuyorum..ama duzgun bir sey bulamadim..siz hiç kullandiniz mi?

Halen orjinal yazılımındayım. Aslında garantisi sanıyorum bir ay önce bitti. Garantisi bitince yüklerim demiştim kendi kendime ama yalan oldu . Başka şeyler çıkınca (boyun fıtığı atağı yaşıyorum son dönemde, PC karşısında değil bir şeyle uğraşmak oturmak bile işkence gibi) Başka bir Nokia forumu vardı takip ettiğim. Buradan TIKLAYINIZ ulaşabilirsin. Konunun da forumun da uzmanı e-Militarist nick li arkadaş. Yardımcı oluyor sorulara. Gerçi forumu tam olarak okuyamadım. Önceki sayfalarda veriyordur belki CFW'li yazlım. Hoş bir iki link denemem olmuştu ve ölü olduklarını gördüm. Bayağı eski konularda var çünkü. Şimdi baktım. e-Militarist bir ay dinlenmeye almış kendisini . Ara ara mola veriyor böyle. Aslında beni dürttüğün iyi oldu. Beraber şu CFW işini halledebiliriz. Symbian'cı olarak neslimiz süratle tükeniyor. İlgili konuya bir yardım mesajı atayım bakalım cevap veren olacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitit Güneşi

quote:

Çok memnun oldum..benim cihazda duruyor ve çok memnunum..

Halen orjinal yazılımındayım. Aslında garantisi sanıyorum bir ay önce bitti. Garantisi bitince yüklerim demiştim kendi kendime ama yalan oldu . Başka şeyler çıkınca (boyun fıtığı atağı yaşıyorum son dönemde, PC karşısında değil bir şeyle uğraşmak oturmak bile işkence gibi) Başka bir Nokia forumu vardı takip ettiğim. Buradan TIKLAYINIZ ulaşabilirsin. Konunun da forumun da uzmanı e-Militarist nick li arkadaş. Yardımcı oluyor sorulara. Gerçi forumu tam olarak okuyamadım. Önceki sayfalarda veriyordur belki CFW'li yazlım. Hoş bir iki link denemem olmuştu ve ölü olduklarını gördüm. Bayağı eski konularda var çünkü. Şimdi baktım. e-Militarist bir ay dinlenmeye almış kendisini . Ara ara mola veriyor böyle. Aslında beni dürttüğün iyi oldu. Beraber şu CFW işini halledebiliriz. Symbian'cı olarak neslimiz süratle tükeniyor. İlgili konuya bir yardım mesajı atayım bakalım cevap veren olacak mı?

bende orjinal yazılım kullanıyorum...hack yaptım sadece..memnunum aslında ama bir iki şey daha olsa iyi olurdu diyorum..uygun cfw bulamadım...var aslında xeon diye ama ingilizce..türkçesi yok..eğer türkçe yapabilirsim sana da söyliyeyim deneriz beraber..

geçmiş olsun bu arada umarım iyisinizdir şimdi..bende bel fıtığı yaşadım az çok biliyorum sıkıntıyı..

malesef neslimiz tükeniyor ama biz bu cihazı yaşatmaya devam edeceğiz hocam..seni bulduğum iyi oldu..
    paslaşır yaparız birşeyler...

saygılarımla..

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Zaten sen de o forumun eskilerinden mişsin. Şöyle bir bakarken Safebox diye bir uygulama buldum. Şifre korumalı not defteri olarak kullanılıyor. Eşime 3 hafta önce Nokia Lumia 720 aldım. Onu inceledim bayağı. Hatta cihazın ilgili konu başlığında da takipteyim. WindowsPhone'da "cüzdan" diye bir uygulama vardı. Çok beğenmiştim. Benzeri bu programı yükleyip bütün gizli notlarımı oraya taşıdım. Bu konu favorilerimde zaten. Benim telefonda Hack falan da yok. Eşimin 3 haftalık telefonuna deneme sürümü GDR3 BETA'yı yükledim ama kendi telefonum olunca kıyamıyorum işte. Bu CFW nasıl yapılıyor, nereden temin ediliyor hiç bir fikrim yok. Eski bir Android'çi olarak tam üstadı olmuşken Symbian'a geçince böyle cascahil kalakaldım işte.

• uzun zamandır e7 kullanıyorum. ilk zamanlarda hackli yazılım kurmuştum hala da kullanıyorum kendi sürümünden çok daha stabil ve kullanışlı birde iyileştirmeleri var misal ses çıkışı orjinal sürümüne göre %10-15 gibi daha fazla. isterseniz bir aratın gogılda evols e7 hack diye yardımcı olucaktır.
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Evols cfw mi kurulu sende hocam.?

Ben xeon kurdum dili ingilizce olmasi disinda sorunum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    kurulu hocam evet. bende sanırım ilk xeon kurmuştum yabancı bi siteden indirip sonrasında yanlışlıkla telefonu downgrade yaptığımı öğrendim açılmayınca neyse serviste düzeltirip evols kurdum 4 aydır kullanıyorum iyi gerçekten. dosyaları sanırım hala duruyor bilgisayarımda.

sizde de ses çıkışı bahsettiğim gibi yüksek mi
    Hocam bende ses şoyle..rom patcher dan ses yuksek ses yamasini aktif ettiginde ses artiyor..
    Sende rom patcher da var mi o yama..improve speaker olmasi lazim..

bende acaba evols kursam mi acaba..bilemedim şimdi:)

• bende roompathcer yok direk kendi öyle hiç uğraşmıyorum hocam

tavsiye ederim bir kurun : )
    Merhaba üstad. Evolve'yi indirebileceğim çalışan bir link biliyor musun? Dediğin gibi Google'de arattım ama Türkçe forumlarda bulamadım. Bir tanesinde vardı. Onun da link çalışmadı. Benim telefonum Hack'li de değil. Bu Evolve'yi kurmak için Hack'lemem mi lazım. Bu konularda biraz geri kaldım galiba. Hangi programları yükleyip hangi işlemleri yapacağımı tarif edersen çok memnun olurum. (Veya detaylı tarif eden bir link'te işimi görür.)
  • dosyalar bilgisayarımda var, müsait bir zamanda dropbox a upload ederim hocam senin için, kurulumunuda anlatırım çok basit işlem zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

dosyalar bilgisayarımda var, müsait bir zamanda dropbox a upload ederim hocam senin için, kurulumunuda anlatırım çok basit işlem zaten

Şimdiden çok teşekkürler. Vukuatlı bir geçiş maceram oldu. ****.com'da bir tane buldum ama (Evolve) sorunlu çıktı. Yüklemeye başladı. Yükleme 90'a gelince hata mesajı verdi. Defalarca denedim aynı sorun oldu. Oysa ki sitede tarif ettiği gibi yaptım. Önce hard format attım. Sonra "E"yi formatladım. Telefon açıkken Phoenix üzerinden programı yüklemeye başladım. Sonuçta benim iş olmadı ve Ovi Suite ile normal programı yükleyip başladığım noktaya geri döndüm. Hala yasalım yani Merakla bekleyeceğim.

• Bu arada hunkar1'de Türkçe CFW arıyordu. O sanıyorum İngilizcesini bulmuş onu kullanıyor. Bir taşla iki Allah Razı Olsun alacaksın yani.
  • Aynen oyle olacak hocam..
    Valla çok iyi olacak...sayenizde..sagolun..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.