Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.874
Cevap
0
Favori
239.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hakand34

ya bu telefon internetteki videoları açmıyor :S skyfireı yükledim çalışmadı :S nasıl izlicez video bu telefonda..

evet bende çalıştıramadım skyfire 0.9u...Video izleyemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Evrekas

quote:

ya bu telefon internetteki videoları açmıyor :S skyfireı yükledim çalışmadı :S nasıl izlicez video bu telefonda..

evet bende çalıştıramadım skyfire 0.9u...Video izleyemiyorum

Hiç bir şey yüklemeden ;

Menu > Media > Realplayer > Options > Settings > Streaming > Network > Default Access Point

İyi seyirler .
  • ben darty'den aldım 589 8 taksit + %10 hediye kuponu
  • Telefonla dışarda konuşurken karşıdakinin sesi yeterli gelmiyor gibi. Ses seviyesinide en üste çıkardım ancak bu sorunu çözemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kataliz

ben darty'den aldım 589 8 taksit + %10 hediye kuponu

Eminmisin Flv videolarini setrettiğine telefonda flash yüklü olmasina rağmen tık yok :(
  • valla yanlışlıkla bana quote etmişsin ama,
    izlesene'ye girip video izlemeyi başardım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataliz -- 26 Mayıs 2009; 13:14:34 >
  • quote:

valla yanlışlıkla bana quote etmişsin ama,

yaw kusura bakma video seyredemediğim için kime saldiricağimi şaşirdim :D
  • quote:

valla yanlışlıkla bana quote etmişsin ama,

kardeş varsayılan erişim noktasını ne yapıcaz en son öle demişsin kalmıssın ?
  • Ben ligtv den video izledim denedim çok başarılı.
    Hatta google video dan bile film izledim yani.
    Opera mini kullanarak youtube engelini aşabiliyorum sizde öyle yapın.
    Onun dışında başka video siteleri varsa paylaşın izleyelim arkadaşlar.
    Wireless özelliği bu telefonda çok güzel ve çok kullanışlı.
    Bence başarılı bir telefon olmuş.
    Mesaj yazmak çok zevkli oluyor hakikaten.
    Kulaklık sesi benimde problemim oldu ses çok iyi gelmiyor.
    Ama bu sorun yeni frimware ile halledilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark Side

Evet bende çok rahatsiz oldum ama bir türlü kapatmanin yolunuda bulamadim dökümantasyonda bulamadim.Acaba hard format atsam gidermi diye düşünüyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: sdivleli

Girişteki gereksiz Turkcell animasyonunu kapatan bilen oldu mu acaba ?

Hard format ile gideceğini düşünmüyorum çünkü kampanyadan alınan telefonlar nokia ile turkcell in işbirliği nedeniyle o animasyonlar standart olarak sunuluyor.
    Bu konuyu çözebilmemiz için sanırım yeni versiyonun çıkmasını bekleyip netten güncelleme yapmak gerekecek.
    He imkansız mı değil imkansız değil ama sistemi hacklemek ve klasörlere girip ordan silmek lazım.
    Bu da çok sağlıklı bir iş değil.Telefonun çökme riski olabiliyor.
    Yanlışıkla bir dosya silinirse zaten servislik olabilir telefon.
    Bu telefonu çok fazla kapatıp açmaya gerek yok zaten.
    Çünkü hatsız tercihi falan da var telefonu kapatmaktaki amaç sarjdan kaynaklanıyorsa o ayrı tabi.

• Hiç güzel değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknode

quote:

Orjinalden alıntı: Dark Side

Evet bende çok rahatsiz oldum ama bir türlü kapatmanin yolunuda bulamadim dökümantasyonda bulamadim.Acaba hard format atsam gidermi diye düşünüyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: sdivleli

Girişteki gereksiz Turkcell animasyonunu kapatan bilen oldu mu acaba ?

Hard format ile gideceğini düşünmüyorum çünkü kampanyadan alınan telefonlar nokia ile turkcell in işbirliği nedeniyle o animasyonlar standart olarak sunuluyor.
    Bu konuyu çözebilmemiz için sanırım yeni versiyonun çıkmasını bekleyip netten güncelleme yapmak gerekecek.
    He imkansız mı değil imkansız değil ama sistemi hacklemek ve klasörlere girip ordan silmek lazım.
    Bu da çok sağlıklı bir iş değil.Telefonun çökme riski olabiliyor.
    Yanlışıkla bir dosya silinirse zaten servislik olabilir telefon.
    Bu telefonu çok fazla kapatıp açmaya gerek yok zaten.
    Çünkü hatsız tercihi falan da var telefonu kapatmaktaki amaç sarjdan kaynaklanıyorsa o ayrı tabi.

Ben yinede bir format atip deneyeceğim video işide olmuyor bir türlü.Flash lite yükleme çalişiyorum Dahili bileşen hatasi aliyorum.Sky fire açilmıyor.Opera mini tamam okey ama ondada videolara gelince flash player yüklü değil.Telefonun üzerinde flash 3.0 kurulu olsaaa sinir bozucu bir iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Side -- 27 Mayıs 2009; 1:32:01 >

• işe yarar mı bilmem ama, (belki daha önce söylenmiştir)
    Turkcell ile ilgili görüntü (açılırken ki değil bekleme durumunda çıkan)
    turkcell_nokia_e63_screensaver olarak gözüküyor.
    Silmeyi denemedim
  • quote:

işe yarar mı bilmem ama, (belki daha önce söylenmiştir)
    Turkcell ile ilgili görüntü (açılırken ki değil bekleme durumunda çıkan)
    turkcell_nokia_e63_screensaver olarak gözüküyor.
    Silmeyi denemedim

Evet doğru söylüyorsun ama bekleme durumundan çıkani zaten tema değişikliği ile kaldirabiliyorsun.Ancak açılıştakini bir türlü iptal edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Side -- 27 Mayıs 2009; 13:39:13 >
  • quote:

Ben ligtv den video izledim denedim çok başarılı.
    Hatta google video dan bile film izledim yani.
    Opera mini kullanarak youtube engelini aşabiliyorum sizde öyle yapın.
    Onun dışında başka video siteleri varsa paylaşın izleyelim arkadaşlar.
    Wireless özelliği bu telefonda çok güzel ve çok kullanışlı.
    Bence başarılı bir telefon olmuş.
    Mesaj yazmak çok zevkli oluyor hakikaten.
    Kulaklık sesi benimde problemim oldu ses çok iyi gelmiyor.
    Ama bu sorun yeni frimware ile halledilir diye düşünüyorum.

arkadasım izledim demişsinde nasıl ? ligtv.coma girdim videoların ortasında kırmızı bir f amblemi war sağ alt kösesinde 9 yazıyor. ne demek bu ? flash player fln mı istiyor ? nasıl yani bi açıklarsan cok güzel olur

• hakand34 Kardeş hiçbir program yüklemedim.Telefonun web tarayıcısından girdim ligtv ye video haber e girdim direk izledim valla.

EDİT : Hatta şu anda ligtv com tr daki tello seferberliği adlı videoyu izliyorum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 28 Mayıs 2009; 0:31:03 >
  • quote:

hakand34 Kardeş hiçbir program yüklemedim.Telefonun web tarayıcısından girdim ligtv ye video haber e girdim direk izledim valla.

EDİT : Hatta şu anda ligtv com tr daki tello seferberliği adlı videoyu izliyorum =)

allah allah bizdeki problem ne ya numaralar bilmemne dio kalıo orda oynamıo :S:S
  • quote:

quote:

hakand34 Kardeş hiçbir program yüklemedim.Telefonun web tarayıcısından girdim ligtv ye video haber e girdim direk izledim valla.

allah allah bizdeki problem ne ya numaralar bilmemne dio kalıo orda oynamıo :S:S

izledim hele şükür :D ekranın ortasına basıomuşuz videoda oh be :D ama tam ekran nasıl yapıcam ben bunu ya video büyük olduğu için hep sağa sola fln gitmem gerekio ??

• video oynarken okle üstüne gel seçeneklerden tam ekran yap.
  • Arkadaşlar bende türkcel kampayasından aldım bu telefonu gayet güzel internet videolarını izleyebiliyorum fakat dün internet radyosuna girdim programı güncelle diye bi uyarı geldi bende okeyledim ve en son sürümü yükledim fakat su an programı calıştıramıyorum özellik desteklenmiyor diyor ne yapmalıyım bu programı tekrar nasıl yükleyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.