Şimdi Ara

[ Nokia E5-00 > WLAN+aGPS+QWERTY+5MPx+S60v3 ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
0
Favori
82.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • c3 almak istiyordum e5 görünce e5 e yöneldim . sizce doğru mu yapıyorum
  • ...
  • e72 mi yoksa bu cihaz mı arkadaşlar ne dersiniz?
  • sar değerlerine bakarsak e5 daha iyi.bunun yanında ramide gayet iyi.kağıt üstünde e72'den daha iyi görünüyor bence ama kullananların artı ve eksisini değerlendirmesi daha iyi olur.
  • E5 alan kullanan arkadaşlar lütfen deneyimlerini paylaşabılırmı piyasada fıyatına göre en iyi cihaz olarak görünüyor

çok kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinnig

E5 alan kullanan arkadaşlar lütfen deneyimlerini paylaşabılırmı piyasada fıyatına göre en iyi cihaz olarak görünüyor

çok kararsız kaldım

ben dün hb den aldım mediya markette de denedim...işlemcisi gayet güzel hızlı bir telefon...e 72 den üstün yönleri işlemcisi ve rami 256 e5 128 e72...yalnız renk olarak e 72 16 milyon e5 256 bin ayrıca e5 te görüntülü konuşma yok çünkü önünde kamera yok. ben görünüş olarak e5 daha çok beğendim ama tabiki kişisellik ön plana çıkıyor sen beğenmeye bilirsin....bayramdan sonra gelicek bekliyorum.ayrıca sitede göründüğü gibi değil çok güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8550

quote:

Orijinalden alıntı: shinnig

E5 alan kullanan arkadaşlar lütfen deneyimlerini paylaşabılırmı piyasada fıyatına göre en iyi cihaz olarak görünüyor

çok kararsız kaldım

ben dün hb den aldım mediya markette de denedim...işlemcisi gayet güzel hızlı bir telefon...e 72 den üstün yönleri işlemcisi ve rami 256 e5 128 e72...yalnız renk olarak e 72 16 milyon e5 256 bin ayrıca e5 te görüntülü konuşma yok çünkü önünde kamera yok. ben görünüş olarak e5 daha çok beğendim ama tabiki kişisellik ön plana çıkıyor sen beğenmeye bilirsin....bayramdan sonra gelicek bekliyorum.ayrıca sitede göründüğü gibi değil çok güzel...

Hocam gelince de bir yorum yapar mısın rica etsem ?

Ben de maaşı alınca almayı düşünüyorum bu telefonu. Sadece 256k renk olayına takıldım biraz.

• tabiki...p.tesi salı elimde olur heralde...görünüşü ilk başta banada kötü gelmişti ama canlı canlı daha güzel...
  • dün bende bakma imkanı buldum sankı gün ışığında ekran görünmezmiş gibi geldi.
    ama işlemci hızı gayet iyi, alan arkadaşlar nereden hangi fiyata aldıklarınıda yazarsa güzel paylaşım olur.

herkese iyi bayramlar...
  • telefonu bu gün edindim (vatan computer 545 lira nakit, taksitle 600 liraydı), öyle abartıldıgı gibi kötü bir görünümü yok beyazını aldım gayet güzel, kişiden kişiye değişir bu tabi. özellikleri zaten müthiş, baya bi inceledim, internette gezinmek dokunmatik tellerde ölüm gibiydi bunda harika, wifi çok iyi çekiyor, bence parasını hakediyor. mesela youtube a girmeye falan hiç uğraşmadım flashla mlashla direkt girip izliyorsun bu kadar hızlı pc de bile açılmıyor videolar çok şaşırdım :) kamerası da fena değil flashı baya aydınlatıyor, telefon symbianlara göre çok hızlı işlem yapıyor, içinde yüklü office programları falan da var ne arasanız var ya on numara tel olmuş :) sadece yazarken biraz zorlanıyorum ona da alışırım parmaklar büyük olunca ,:) ama o klavye süper rahatlık, uğraşmıyorsun bir tuşa 3 kere basmakla falan.

özetle; telefon çok şık kötü tasarım diyenler ellerine bile almamıslardır, ele çok güzel oturuyor, sormak istedikleriniz varsa sorun, bu gün amacım androidli lg optimus almaktı hatta tam alacaktım ama beyazını bulamamıstım bi pembesi vardı sonra bunu aldım. şimdi iyiki almışım diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezik Man -- 19 Kasım 2010; 18:50:21 >

• yalnız telefon oviden indirilen oyun ve programları başlatmıyor nedense tepkisiz kalıyor tma ve duvarkagıtlarını yüklüyor, neden böyle anlamadım.
  • Uygulamalar uyumlu değil çünkü.
    Telefon çok güzel almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler.
    Bu arada hocam sende rehberde problem var mı?Bir kişiyi rehbere ekleyip rehberden kişiyi açtıgımızda dosya bozuk hatası geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamb Of God -- 20 Kasım 2010; 1:28:25 >
  • E71 ile E5 Arasında Kaldım. Sizce.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lamb Of God

Uygulamalar uyumlu değil çünkü.
    Telefon çok güzel almayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler.
    Bu arada hocam sende rehberde problem var mı?Bir kişiyi rehbere ekleyip rehberden kişiyi açtıgımızda dosya bozuk hatası geliyor?

bn de öyle düşünmüştüm üstad eyv. o problem ben de yok rehber çok iyi, facebook eşleştirmeleri falan on numara olmuş :) ben de bi şey sormak istiyorum telefonu pc ye bağlıyorum pc suite seçiyorum dosyalar açılıyor ama mesela java oyun yükleyeyim dedim attıgım dosyalar içinde çıkmıyor, ben nokia 3230 dan beri kullanmıyorum da ona attı mı yüklensin mi türünden bi şeyler çıkardı en azından anlamadım sen nasıl yüklüyorsun anlatırsan sevinirim? attıgım dosya gözükmüyor kısacası :/

• quote:

Orijinalden alıntı: GhosTLoRD

E71 ile E5 Arasında Kaldım. Sizce.. ?

dostum teredüt etme git e5 al, ciddiyim. yeni ve e71in yanında acayip hızlı bir telefon, işlemcisi iphone unkinden rami 256mb ki n97, n72 falan bile 128 mb kullanıyor, sen sen ol e5 varken e71e bulaşma, tek eksiği 3g var ama görüntülü konuşma yok, bu senin için önemli değilse e5 ;) (ben kimseyle görüntülü konusmam zaten)
  • Hocam ben direk depolamayı seçiyorum telefona attıktan sonra uygulamayı telefonda yüklüyorum.Benim pek bilgim yok kardeşimin telefonu bu kadar biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezik Man

yalnız telefon oviden indirilen oyun ve programları başlatmıyor nedense tepkisiz kalıyor tma ve duvarkagıtlarını yüklüyor, neden böyle anlamadım.

kardeş bayağı bir kurcala benimkide salı yada çarşamba gelir heralde bu hb süper hızlı diyor ama bakıyorum üreticiden bekleniyor diyor.benimki gelkince senden bayağı bir yardım alırım...sana kolay gelsin...
  • Tipi kayık

Benzerlik varmı;

[ Nokia E5-00 > WLAN+aGPS+QWERTY+5MPx+S60v3 ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 20 Kasım 2010; 13:00:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Tipi kayık

Benzerlik varmı;

teli eline al da konuş, tutturmuşlar bi tipi kayık, beyazı e71 den de e72den de şık. e serisinin en şık telefonu belki de, görmeden sallamanız süper.

• Uygulamaları desteklemiyor derken; hangi uygulamaları destekliyor ? Telefonda oyun oynamam. Sadece birkaç işime yarayacak programları kurarım. Bir sıkıntı yaşar mıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.