Şimdi Ara

Nokia değişim talebim onaylandı, fakat? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: denizci535

quote:

Orijinalden alıntı: jayistic

quote:

Orijinalden alıntı: efedrn22

swap cihazlar kutu ile gönderilmez

kutulu gönderilmemesini anlayabiliyoruz ama yeni cihaz göndermiyor nokia anakart gönderiyor sonra buradaki yeteneksiz özensiz teknik servisler eski telefonun kasasını giydiriyor anakarta.. aylarca anakart beklemek de cabası..

Hay arkadaş sen onu diyon dur sana daha kötüsünü anlatayım...

basa 1 telefonu yeni çıktığında aldım dükkandan çıktım 5 dakika geçmedi kamerasıyla, birsey çektim aaa kamer çalışmıyor geri TEKNOSA ya götürdüm bana dediler ki servise göndereceğiz. Ben başka cihaz istedim kutu açıldı vs dediler vermediler...
    neyse şükür 12 gün sonra geldi kamerayı yazılım atıp düzeltmişler neyse bunada şükür dedim...
    hattı taktım 30 dakika sonra sinyal yok dedi ana avrat TEKNOSOYA küfür ederek gittim. Dedim şebeke yok aaaa harbi yok diye gönderdiler neyse o.ç ları 12gun sonra geri yolladılar Bi baktım ana kart dedigişti diye ibare var faturada imei de değişmiş ana avrat küfür ettim 1150 Tl verdimdi ilk çıktığında 500 tlye hemen aynı gün sattim...

kardeş sen nediyon şerefsizlik diz boyu millet 5 dakika bozulan telini bile hatasını kullanıcıya itiyo o.ç hepsi TEKNOSA DAN hayatta mal almam...

teknosadan cihaz alınmaz valla şerefsizlik diz boyu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.