Şimdi Ara

Nokia C5-03 'Önce hafıza kartını kaldırı seçmeden hafıza kartının kaldırılması güvenli değil' hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Nokia C5-03 'Önce hafıza kartını kaldırı seçmeden hafıza kartının kaldırılması güvenli değil' hatası

Hafıza kartını telefona takıyorum okuyor , müzik , resim içinde ne varsa görüyor bunda sıkıntı yok. Ancak kimi zaman 10 saniye sonra kimi zaman 1 saat sonra durup dururken resimdeki hatayı veriyor.
    '' Önce Hafıza kartını kaldırı seçmeden hafıza kartının kaldırılması güvenli değil. ''

Denediğim çözüm yöntemleri
    1-Cihaza hard format
    2-Cihazı fabrika ayarlarına döndürme
    3-Cihaza yazılım yüklenmesi (Telefoncuda yaptırdım bunu)
    4-Hafıza kartına format
    5-Bir başka hafıza kartı denemesi

5 => Başka hafıza kartı denemesi
    İlk denediğim hafıza kartında (1gb) 00001?gh0 gibi dosyalar görünüyordu Dosya yöneticisinde. Virüslü olabilir veya bozulmuş düşüncesiyle format attım. Format başarılıydı. Hafıza kartını çıkartıp takınca aynı 001sjfnskj benzeri klasörler tekrar belirdi. Kullanamadım bu kartı.
    ikinci denediğm hafıza kartında ise (1gb) okudu sorun yoktu bunda herşey tıkırında fakat aynı hatayı yine verdi. '' Önce Hafıza kartını kaldırı seçmeden hafıza kartının kaldırılması güvenli değil. ''
    Şuan takılı olan hafıza kartım farklı (2gb) ancak yine aynı hatayı 10 saniye ile 1 saat araasında değişerek alıyorum. Varmı bi önerisi olan dostlar ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X7XsafranX8X -- 22 Şubat 2015; 18:15:04 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.