Şimdi Ara

Nokia C3 Topluluklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar daha yenı bır nokıa c3 aldım telefonun heryerı cok guzel estetık ve göz alıcı hıcbır sorun yok fakat Topluluklar menusune giriorm Wireless acık baslat diorm soru hangı ağa bağlanıcaqını tamam dıo ve kendı ağımı gosterıyorum sonra veriler alınıyor dıor çok az bekledıkten sonra ŞEbeke Bağlantı Hatası daha sonra tekrar denıyın dıor bır turlu caresını bulamadım yorumlarınızı beklıorm tesekkurler..

• koskoca sıtede hc kmse mı bu konu hkknda blqısı yok
  • aynı sorun bendede vardı sonra fabrika ayarları menüsünden telefonu sıfırladım düzeldi.ama daha önce bağlantı hatası veriyordu.şimdi bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmed258456

Arkadaslar daha yenı bır nokıa c3 aldım telefonun heryerı cok guzel estetık ve göz alıcı hıcbır sorun yok fakat Topluluklar menusune giriorm Wireless acık baslat diorm soru hangı ağa bağlanıcaqını tamam dıo ve kendı ağımı gosterıyorum sonra veriler alınıyor dıor çok az bekledıkten sonra ŞEbeke Bağlantı Hatası daha sonra tekrar denıyın dıor bır turlu caresını bulamadım yorumlarınızı beklıorm tesekkurler..

merhaba arkadasım bendede aynı sorun vardı galıba bu telefonu kullanan herkeste aynı sorunlar var fakat ben gıderemedım halada bu sorunu fabrıka ayalarınıda yuklememe ragmen olmuyor telefonumun wifi ayarları ya kısıtlanmıs yada sorunlu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmed258456

Arkadaslar daha yenı bır nokıa c3 aldım telefonun heryerı cok guzel estetık ve göz alıcı hıcbır sorun yok fakat Topluluklar menusune giriorm Wireless acık baslat diorm soru hangı ağa bağlanıcaqını tamam dıo ve kendı ağımı gosterıyorum sonra veriler alınıyor dıor çok az bekledıkten sonra ŞEbeke Bağlantı Hatası daha sonra tekrar denıyın dıor bır turlu caresını bulamadım yorumlarınızı beklıorm tesekkurler..

ben de 2 haftadır kullanıyorum o telefonu dediğin sorunu ben de yaşadım. öncelikle kartı telefona ilk taktıgında avea gprs wap ayarları diye otomatik bişey yüklüo, o ayarları deiştirmiştim ondan sonra kullanamadım ben de. daha sonra fabrika ayarlarına döndüm problem çözüldü. ben de wlan kullanarak baglanmaya çalışıyordum. eger yanlış anlamadıysam operatörden bi veri aktarımı olmamasına ragmen (baglanırken ücret fln düşmüyo) yine de wap ve gprs ayarlarının dogru olmasını ve ilk ayarların kalması gerekiyo diye düşünüyorum. avea da bu şekilde oldu diğer operatörlerde de muhtemelen aynıdır. fabrika ayarlarına dönüp tekrar deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulube38

bende telefonu alalı 1 ay oldu bende bu işi çözemedim ama ben vlan ile degil vodofone live ile girmeye çalısıyorum girmiyom fakat babamım turkcell kartını taktıgımda ise giriş yaptı bu konuya açıklık getirebilecek varmı... ?

acaba "vodafone live ile facebook ücretsiz" gibi bişey okuyup girmeye mi çalşıyosun? eger öyle düşünüyosan sanırım bu mümkün deil, cünkü vodafone sadece m.facebook.com'dan ücretsiz kullanabilecegini söylüyo, nokia topluluklar ise daha farklı bi yapı o yüzden girememen doğal (msn de ücretsiz diyo mesela ama sadece ebuddy programını kullandıgın zaman ücretsiz :)

bide sunu söylemek istiyorum nokia topluluklar acıkcası cok saglıklı bi program deil, yani pcden baktıgımda 2 dk önce bi paylaşım olmasına ragmen topluluklardan girince 1 saat yada 45dk öncesinin paylaşımlarını gösteriyor. ben snaptu kullanıorum facebook için gayet kullanışlı twitter ve ana menüye eklenebilen birsürü kullanışlı app var onu da deneyebilirsiniz :)
  • bende turkcell wap la bağlanıyorum wlan da sorun yok ama turkcell wap la msn e gireceğim veya opera miniyle internete gireceğim zaman şebekeyle bağlantı hatası veriyor bende telefonu kapatıp 2-3 dakika kapalı vaziyette bekletiyorum sonra geri açıyorum telefonu bu sefer giriyor. acaba bağlantı ayarları takılı kalıyorda telefonu kapatıp açınca yeniden mi yapılanıyor yani pc ye reset atmış gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.