Şimdi Ara

NOKIA Asha 206 nasıl bi telefondur? Alınırmı? Tavsiye edermisiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
8.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: motorcu35

quote:

Orijinalden alıntı: Tekos

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darrenjonas

Adam ne sormuş millet ne cevap vermiş ya 206'yla ilgili yorumdan gayrısı var.

Benimde bu telefon ilgimi çekti 301le karşılaştırılabilir. Fiyatları yakın. Nokia 101 aldım ses sızıntısı sorunu çıktı. 1280larda da aynı sorun varmış. Nokia'yı artık yerinden almaya karar verdim. Netten telefon almayın gidip inceleyin.

206 yı aldım sorularınız olursa cevaplarım. 301 ile arasında hiç bir fark göremedim.

Merhaba aynı telefondan bende babama alcam 301 ile 206 arasında kaldım. Benim için şarjı çok önemli babam günde ortalama 10dk. konuşur. şarjı en fazla kaç gün gider sizce ?

nokia 206 yı alın tavsiye ederim. şarjı 10 güne kadar gider sık kullanımda 3-4 gün idare eder. 301 den daha uzun gidebilir

çünkü onda şarj problemi var sanırım. nokia 206 iyidir iyi

Teşekkür ederim kamera kötü olsun ama kullanımı kolay ve şarj'ı çok gitsin istiyorum.Tamam o zaman babam'a alayım şimdi bir tane.Tekrar sagolun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darrenjonas

Adam ne sormuş millet ne cevap vermiş ya 206'yla ilgili yorumdan gayrısı var.

Benimde bu telefon ilgimi çekti 301le karşılaştırılabilir. Fiyatları yakın. Nokia 101 aldım ses sızıntısı sorunu çıktı. 1280larda da aynı sorun varmış. Nokia'yı artık yerinden almaya karar verdim. Netten telefon almayın gidip inceleyin.

206 yı aldım sorularınız olursa cevaplarım. 301 ile arasında hiç bir fark göremedim.

Merhaba aynı telefondan bende babama alcam 301 ile 206 arasında kaldım. Benim için şarjı çok önemli babam günde ortalama 10dk. konuşur. şarjı en fazla kaç gün gider sizce ?

nokia 206 yı alın tavsiye ederim. şarjı 10 güne kadar gider sık kullanımda 3-4 gün idare eder. 301 den daha uzun gidebilir

çünkü onda şarj problemi var sanırım. nokia 206 iyidir iyi

Teşekkür ederim kamera kötü olsun ama kullanımı kolay ve şarj'ı çok gitsin istiyorum.Tamam o zaman babam'a alayım şimdi bir tane.Tekrar sagolun.

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.

• babalar günü için bende bu telefonu düşünüyorum.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    İyi olur ama asha 501 de bak çünkü şarjı 4-5 gün gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyen için teşekkürler ama dokunmatik kullanamaz diye düşünüyorum.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Alışır heralde :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle s.a arkadaşlar telefonu babama almayı düşünüyorum babam için önemli olan şarjının uzun gitmesi kullanan arkadaşlr şarj surelerinin yazbilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiniklimehmet

Öncelikle s.a arkadaşlar telefonu babama almayı düşünüyorum babam için önemli olan şarjının uzun gitmesi kullanan arkadaşlr şarj surelerinin yazbilir mi

şarz süresini bilemem ama en uzun giden telefonlardan birisi emin ol gözün kapalı al.
  • Tavsiye etmiyorum uzak durun menü tuşu kullanışsız basarken yön tuşlarına basıyorsunuz. Telefon dili tam türkçe değil ara ara ingilizce kelimeler var. Telefon kullanımı kullanışsız. Rehberde çoklu silme yapılmıyor silme olayı sıkıntılı menüsü kullanışsız yazı boyutu ayarlama seçeneği var bümük(büyük yazmaz) vs. Ne seçerseniz seçin seçtiğinizle kalıyor değişim yok sallama bir telefon inanın sanki tv reklamlarında çıkan kofti 100 tl lik telefon mu acaba düşünmüyor değilim tam bir hayal kırıklığı
    Satışı olsa samsung s5610 s5611 mükemmel cihazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.