Şimdi Ara

NOKIA 7610

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonun Doğubank'taki fiyatını bilen var mı? Veya bu telefonu iyi mi? Sİz ne kadara aldınız? Bilgi verirseniz sevinirim .

Saygılar ..

• kardes bu telefonun dogubank fiyati tam 800 milyoneger 6600 in filan varsa, bence bu kadar fark vermeye deymez ,ama benim söyledigim tarzda bi telefonun yoksa bile fiyatinin düsmesini bekle derim...telefon güzel ama dedigim gibi fiyatinin düsmesini bekle bence.su anda hangi tel i kullaniyosun?
  • bence bekleme çünkü fiyatının çok düşeceğini zannetmiyorum. 6600 uzun bir süre fiyatı düşer beklentisi içerisinde 996 milyon olarak kaldı. 7610 un piyasaya çıkacağı söylendi, 3660 gibi daha ucuz bir teli çıkarttılar sonradan fiyatını düşürdüler. Ama uzun bir süre düşmedi. Ayrıca düştükten sonra da iş işten geçmiş oluyor çünkü telin yenisi ve daha güzeli çıkıyor sonra kafan ona takılıyor. bence al çünkü ben de alıcam. Yani fiyatının düşmesini beklesem 6630 çıkacak. onun fiyatını düşmesini bekle başka bişi çıkacak. Zaten fiyat düştükten sonra elindeki telin ikinci el değeri de spot değeri de kalmıyor, satarken çok ucuza gidiyor. Bence hazır bu fiyattayken al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_akarsu

kardes bu telefonun dogubank fiyati tam 800 milyoneger 6600 in filan varsa, bence bu kadar fark vermeye deymez ,ama benim söyledigim tarzda bi telefonun yoksa bile fiyatinin düsmesini bekle derim...telefon güzel ama dedigim gibi fiyatinin düsmesini bekle bence.su anda hangi tel i kullaniyosun?

2100 (Ama takas yapmayacağım).
    Peki beyler 6820 ye ne dersiniz?
  • sakın alma. O telefon o para etmez. Klavyesi falan çok kullanışsız. Bence imkanın varsa git 7610 al 1 sene rahatça kullan.(eğer tel yenileme merakın yoksa. O zaman 2,5 sene rahat kullan.)
  • 6600 veya p800 nasıl?
  • P800 forever.
  • 6600 alacam. Kararımı verdim.
  • ii hayırlı olsun ne diyeyim.
  • Aaaaaaa.Beyler 6600 DoğuBank 'ta 500 den ucuzmuş. Öyle mi?
  • teknolojiye ayak uydurmak biraz zor tabikibugun 7610 alcan yarin 6630 çikacak bunu engelleyemezsin,bööle sürüp giderbak eger 7610 un fiyatina fazla diyosan,git babalar gibi 6600 al paran da cebinde kalsin(6600 in dogu bank fiyati 550-570 arasi degisiyorbende 6600 kullaniyorum çok ta memnunum,7610 la arasinda kamera hariç bu kadar para vermeye deger bi fark yok.sana tavsiyem 6600 dir

• Doğru olabilir ben de 480 e düştü falan diye duymuştum.
  • en dogru karari verdin.fiyat olarak o kadarda düsük oldugunu sanmam,daha 3 gün önce aldigim yere sordum 560 milyondu
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_akarsu

teknolojiye ayak uydurmak biraz zor tabikibugun 7610 alcan yarin 6630 çikacak bunu engelleyemezsin,bööle sürüp giderbak eger 7610 un fiyatina fazla diyosan,git babalar gibi 6600 al paran da cebinde kalsin(6600 in dogu bank fiyati 550-570 arasi degisiyorbende 6600 kullaniyorum çok ta memnunum,7610 la arasinda kamera hariç bu kadar para vermeye deger bi fark yok.sana tavsiyem 6600 dir

Eywallah kardeş. Hem aklımda 6600 vardı zaten. Ama bir arkadaş kafamı karıştırdığı için böyle konu açtım. Fikrin için teşekkürler. İnşallah en yakın zamanda DoğuBank'tan 6600 alacağım..

Senle bir görüşelim. 6600 hakkında detaylı bilgi ver.

Msn: ugurcabadak@hotmail.com

• Tabi yaa al 6600 boşver oyle yamuç yumuç telefonu neki o öle???
  • bende sunu söylerim ekimde bana kesin gibi geliyor belkide atıom ??
    ama 700 civarı bekliozz
    suan 980 garantili
    www.cepdukkan.com
  • doberman biraz fazla uçtun ööle. Bence 6260 çıkana kadar ööle kolay kolay düşmez fiyatı. Düşse bile 850 ye anca düşer.Hatırla ki 6600 aylarca 1 milyar olarak kaldı. Daha yeni yeni 700 ün altına düştü.
  • Duygulandim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.