Şimdi Ara

NOKİA 6303i hakkında bikaç sorum olucak arkadaşlar ?..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6303i kullanıyorum arkadaşlar.. telde 2-3 ay önce birtakım sorunlar oldu, videoyu çektikten sonra sadece sesi vermesi çekilen videoyu göstermemesi gibi ( yere düşürme veya sıvı temas olmadı telde ) neyse aldığımda zaten telin versiyon düşüktü aldığım yere gittim servis dediler, versiyondan olabilir mi dedim, muhtemelen diyip servise gitti..V09.83 yüklenmiş..bikaç gün düzeldi sonra tekrar aynı hatayı yaptı..
    aslında sormak istediklerim şunlar.. nokia'nın sitesinde son versiyon 07.10 diyo ne alaka anlamadım ordan update edicektim ama anlamadım çok eski bir versiyon o.. ikincisi bi arkımda kullanıyor aynı telden V10.03 mü ne yükledim ben dedi, araştırdığımda her yerde 09.83 için en güncel deniyor :S
    ayrıca telde bu yüklettiğim versiyonla taslaklar klasörü oluştu bilginiz olduğu üzere ama halaaa 'tümünü işaretle' diye bir özellik yok.yani alel acele üretilen bir tel olduğunu düşünmeye başladım artık

• bir bilgisi olupta paylaşan olursa sevinirim arkadaşlar.. bilinen en güncel versiyon V09.83 müdür? 6303i kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.. teşekkürler
  • 6303i kullanan bir arkadaş yok sanırım koca forumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.