Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
8
Favori
89.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korayakkus

Slm arkadaşlar arkadaşımın teli güncellerken brick oldu çözümü bilen var mı

phoenix ile dead phone flash yapabilirsiniz. Çok kolay.
  • Telefonu yeni aldım.Nokia suite de yeni güncelleme gözüküyor ama bir türlü kurmuyor,hata veriyor.Ne yapmam lazım.Ayrıca 603 e uygun tema,duvar kağıdı,uygulamaları nerden bulabilirim.
  • zuzu75 kullanıcısına yanıt
    Silip yeniden kurun, aşağıdaki linkten tema, wallpaper vs herşeyi bulabilirsiniz

http://gallery.mobile9.com/c/nokia-701-wallpapers_3719/1/?st=3
  • Beyler 603 ile lumia 520 kıyaslayan var mı ? İki telefondan birini alıcam kız arkadaşıma..ANRO İT istemiyorum fiyatına göre hangisi iyidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiNStreaM

Beyler 603 ile lumia 520 kıyaslayan var mı ? İki telefondan birini alıcam kız arkadaşıma..ANRO İT istemiyorum fiyatına göre hangisi iyidir ?

Guncel olan model her zaman daha iyidir. Ikisinden birini sececekseniz Lumia 520 guncelleme alacagindan/almaya devam edeceginden tercih edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 520 çok güzel bir telefon 603 yanında oyuncak gibi kaldı. Hem hız hem ekran boyutu her türlü ezer geçer...
    Bir senede teknoloji nereden nereyee...
    Keşke bir sene bekleyip bunu alsaymışım. 3.5 inch resmen eziyetmiş. 4 inch ideal oyun vs için. Windows müthiş. Çok daha gelişecektir. Ekran Boyutuna göre kaba bir telefon ama bu fiyata anca bu kadar olur helal adamlara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 27 Ekim 2013; 21:05:09 >
  • Bu telefondan almayı düşünüyorum. Aklımda bir kaç soru var.

- Ekrandaki uygulamalardan en sık kullandıklarımı üst taraflara taşıyabilir miyim?
    - Kamera tuşu ile fotoğraf çekilebiliyor mu?
    - Hatırlatma notu eklediğim zaman devamlı ekranda görüntüleyebilir miyim??
    - Film izleme sitelerinden film izlemem mümkün mü? Filmleri açıyor mu?
    - Arama ve reddetme tuşlarının küçük olması sorun oluyor mu?
    - wifi, sessize alma gibi işlemleri menüye girmeden yapabiliyor muyuz?
    - internette, sms yazarken qwerty klavyesi yan kullanılabiliyor mu?

Son olarak şu sebepten dolayı alma diyeceğiniz bir özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Bu telefondan almayı düşünüyorum. Aklımda bir kaç soru var.

- Ekrandaki uygulamalardan en sık kullandıklarımı üst taraflara taşıyabilir miyim?

Telefondan memnunum. Yazdiklarinizi kismen veya tamamen yapabilir belki ama bu saatten sonra ureticisinin destek vermedigi bir isletim sistemine para yatirilmaz. Baska alternatiflere yonelmenizi oneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Bu telefondan almayı düşünüyorum. Aklımda bir kaç soru var.

Telefondan memnunum. Yazdiklarinizi kismen veya tamamen yapabilir belki ama bu saatten sonra ureticisinin destek vermedigi bir isletim sistemine para yatirilmaz. Baska alternatiflere yonelmenizi oneririm.

cevap için teşekkürler. Galiba vazgeçeceğim zaten.

• Arkadaşlar ben 1 buçuk senedir kullanıyorum , şu telefondan adam gibi oyun oynayamadım telefonun kendinde yükü angry birdsi açarım , bölümler kilitli nfc ile açın diyor, fruit ninja var oynamaktan bıktım, bounceboing battle var nfc istiyor.

Kendim nette oyun indirmeye kalksam veya nokiadan indirsem hiçbiri bu orjinal oyunları gibi hd ve güzel olmuyor bu telefona nasıl oyun yükleyecem hala çözemedim...Birisi bana bunları açıklar mı ?
  • Pc'den aşağıda vermiş olduğum link'in bulunduğu siteye gir, bugüne kadar çıkmış tüm oyun, uygulama (ücretli olanlar dahil mevcuttur) vs bilgisayarına indir.
    Daha sonra bunları Nokia Suite ile telefonuna yükle, olmadı uygulama veya oyunları telefonun hafıza kartına vs at sonra da tek tek yükleme yap,

http://www.n8fanclub.com/2011/07/asphalt-6-adrenaline-hd-symbian3-nokia.html

http://www.n8fanclub.com/2011/11/angry-birds-rio-140-smugglers-plane.html

• _Lupara_ kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki uygulamalardan en sık kullandıklarımı üst taraflara taşıyabilir miyim? (alta üste vs taşırsın, olmadı 6 adet ana ekranı var, sevdiğin veya sık kullandığın oyun, uygulama vs bu ekranlara atabilir ve tek hareketle bunlara erişebilirsin)

- Kamera tuşu ile fotoğraf çekilebiliyor mu? (evet)

- Hatırlatma notu eklediğim zaman devamlı ekranda görüntüleyebilir miyim? (hatırlatmayı ana ekrana widget olarak atabiliyorsun, her zaman gözünün önünde olur)

- Film izleme sitelerinden film izlemem mümkün mü? Filmleri açıyor mu? (mümkündür)

- Arama ve reddetme tuşlarının küçük olması sorun oluyor mu? (arama yaptığınızda veya arama geldiğinde ekranda hiçte küçük olmayan hatta büyük denilebilecek sanal tuşlar mevcut, telefon üzerindekilere bakmayın, gerek yok onlara)

- wifi, sessize alma gibi işlemleri menüye girmeden yapabiliyor muyuz? (widget olarak ana ekrana eklersin olur biter)

- internette, sms yazarken qwerty klavyesi yan kullanılabiliyor mu? (evet)

Alma diyebileceğim sebepler; kamerası vasat, ön kamerası yok, bu nedenle görüntülü görüşme de yok, artık güncelleme gelmiyor, (zaten 1,5 yıldır gelmiyor hemen hemen)
    Bunlara rağmen şuan piyasada alınabilecek (f/p olarak) en iyi telefonlardan diyebilirim

• Verdiğin siteden indirip atıyoum bu sefer dosya bozuk diyor valla telefonu atacam camdan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky1905 -- 14 Aralık 2013; 22:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

Ekrandaki uygulamalardan en sık kullandıklarımı üst taraflara taşıyabilir miyim? (alta üste vs taşırsın, olmadı 6 adet ana ekranı var, sevdiğin veya sık kullandığın oyun, uygulama vs bu ekranlara atabilir ve tek hareketle bunlara erişebilirsin)

- Kamera tuşu ile fotoğraf çekilebiliyor mu? (evet)

- Hatırlatma notu eklediğim zaman devamlı ekranda görüntüleyebilir miyim? (hatırlatmayı ana ekrana widget olarak atabiliyorsun, her zaman gözünün önünde olur)

- Film izleme sitelerinden film izlemem mümkün mü? Filmleri açıyor mu? (mümkündür)

- Arama ve reddetme tuşlarının küçük olması sorun oluyor mu? (arama yaptığınızda veya arama geldiğinde ekranda hiçte küçük olmayan hatta büyük denilebilecek sanal tuşlar mevcut, telefon üzerindekilere bakmayın, gerek yok onlara)

- wifi, sessize alma gibi işlemleri menüye girmeden yapabiliyor muyuz? (widget olarak ana ekrana eklersin olur biter)

- internette, sms yazarken qwerty klavyesi yan kullanılabiliyor mu? (evet)

Alma diyebileceğim sebepler; kamerası vasat, ön kamerası yok, bu nedenle görüntülü görüşme de yok, artık güncelleme gelmiyor, (zaten 1,5 yıldır gelmiyor hemen hemen)
    Bunlara rağmen şuan piyasada alınabilecek (f/p olarak) en iyi telefonlardan diyebilirim

Bir yil once f/p orani yuksek bir telefondu ancak simdilerde bunu soyleyebilmek guc. General Mobile Discovery var. Baya tutuluyor. Genel olarak donanimi iyi, ucuz ve Android diye tercih ediliyor. Buyuk ekranli ve donanimi guclu Huawei Ascent Mate var. Yine de kullanmakta oldugum 603, Symbian yuklu son telefon.Isimi de fazlasiyla goruyor. Degistirmek hic icimden gelmiyor.

• merhaba,

Arkadaşlar bu telefonal ilgili bir sorunum var. Telefonu 5 aydır kullanıyorum. Zaman zaman görüşmeler sırasında karşıdaki kişi birden sesimi duymaz oluyor.Ben onun sesini gayet iyi duyuyorum. Bu sırada yerimi değiştirsem de fayda etmiyor, karşımdaki sesimi duyamıyor. Ancak görüşmeyi sonlandırıp yeniden aradığımda veya karşıdaki kişi beni yeniden aradığında görüşmeye devam ediyoruz. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Telefonu garantiye gönderip baktırsam mı bilemedim. Telefonu gönderince başka da telefonum olmadığından belki de 1 ay telefonsuz kalacağım.

Bir de ben en son güncellemeyi yapmadım. Bazı arkadaşlar sorunlu olduğunu söylemişlerdi, ben de yazılım aldığım gibi bıraktım. Güncellemeyi yapmanın faydası var mı acaba?

sağlıcakla
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunda kullandığımız telefonda da oluyordu, bir süre sonra yapmaz oldu, ne karşının sesi geliyor ne de karşıya ses gidiyor, son güncelleme yani fp2 yüklü...
  • quote:

Aynı sorunda kullandığımız telefonda da oluyordu, bir süre sonra yapmaz oldu, ne karşının sesi geliyor ne de karşıya ses gidiyor, son güncelleme yani fp2 yüklü...

merhaba,

İlginize teşekkür ederim. Son güncellemeyi yaptıktan sonra mı sorun çözüldü?

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

quote:

merhaba,

İlginize teşekkür ederim. Son güncellemeyi yaptıktan sonra mı sorun çözüldü?

sağlıcakla

Ben telefonu alır almaz güncelleme yapmıştım zaten ondan kaynaklı değil diye düşünüyorum, isterseniz bir format atın telefona (tabi rehberinizi vs yedekleyerek) sonuç elde edebilirsiniz, olmadığı takdirde servise gönderirsiniz

• merhaba,

Format atmayı bilmiyorum. Formlardan bir incelemem lazım. Tehlikeli bir şey değilse denerim

sağlıcakla
  • Arkadaşlar telefonu yazılımı kırmayı nasıl yapıyoruz ben bir türlü yapamadım en basit yoldan nasıl yapabiliriz doğru dürüst oyunları oynayamaıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.