Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.615
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung omniaya rakip yanılmıyorsam aynı zamanda... hangisi üstün ki...
  • bu telefon alınır
  • kamerayı 5 mp le çıkarsalardı çıkınca daha çok tutulan bir model olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Uzun yıllardan sonra yeni 1 sayfa açtı Nokia ilk olduğu için çok gelişmiş yapmayacaktır bilerek.

aslında ilk değil 7710 var geniş ekran olarak.

net resimler geçisnde hele elimize

ben arayüzün değişeceğine inanıyorum bizim gördüklerimiz bu değil çünkü

Bende var 7710 ama parmaklanacak gibi değil yani.
  •  _____NOKIA 5800 XM  --  ANA BAŞLIK

bu resimde 2.kamera da sensor de görünüyor yani ben öyle gördüm

batarya hakkında ne düşünüyosunuz
    bu ekran da video izlemekle n95 8gb ekranında izlemek arasındaki farklar nolur
  • Sanıyorum şu an 3.5'' ekranda 16 milyon renk ve 640 × 360 çözünürlük kapasitesi ile çok net ve canlı videolar oynatmak mümkün olacaktır.. Bu kapsamda iphone'un dokumatik ekranından çözünürlük farkı ile önde sanıyorum ki iphone'un ekranı fazlasıyla tatmin edici idi..
  • hala bir sürü soru işareti var
  • iphone gibi olmuş
  • Ben şahsen iPhonu'u tercih ederim şu durum altında.

ilerde net bilgiler geçsinde elimize

Ne Xperia X1 ne 5800 Tube ne Omnia...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Ben şahsen iPhonu'u tercih ederim şu durum altında.

ilerde net bilgiler geçsinde elimize

Ne Xperia X1 ne 5800 Tube ne Omnia...

AGUSTOS SONUNA NETLEŞİR HERHALDE NE DERSİN?
  • İlk yayınladıkları tema ile sunarlarsa telfon çok daha ilgi çekici durabilir fakat bu prototip temaları pek te değişik bir arayüz olarak göstermiyor kendini..

Ben ilk hands-on videoları bekliyorum, asıl o zaman cihazın herşeyi belli olacak.. Q1'de piyasaya girecekse de ancak yılbaşı gibi düşünürsek ağustos zannetmiyorum ama ekim kasım gibi asıl incelemeler sunulabilir..
  • woow seneye ekimmi?Daha çok var yaw
  • dark knight filminde kullanılmış bu telefon. gelecekten gelme gibi iddialı bir cihaz. ancak başka bir gelecekten gelme gibi gözüken cihaz iphone daha güzel gözüküyor hala gözüme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

dark knight filminde kullanılmış bu telefon. gelecekten gelme gibi iddialı bir cihaz. ancak başka bir gelecekten gelme gibi gözüken cihaz iphone daha güzel gözüküyor hala gözüme.

O deilde multitouch olsa bide arayüz daha janjanlı olsa
    Tahminim şubatta duyurulur seneye bu zaman gelir gibi n96 gibi.
  • arkadaşlar bu telefon süpere benziyor çıksın bakalım belki alabilirim... ekranı vs süper gibi kamera en az 5 mp olmalı wireless ve gps kesin olmalı parmakla kontrol edilmeli (o garip çıbıklarla telefonu kullanmayı hiç hiç hiç sevmiyorum...) n-gage desteklemeli symbian 9.3 gibi bişi olmalı batarya en az 1.500 mAh olmalı (öle ekrana ancak bu batarya diorum) vs vs neyse çok şey istedim herhal inşallah en fazla 1.500 den gelir piyasaya ama pek zannetmiyorum daha fazlaya gelir... ne zaman çıkcakki bu... yeni resimler yok mu bu arada...
  •  _____NOKIA 5800 XM  --  ANA BAŞLIK

_____NOKIA 5800 XM  --  ANA BAŞLIK

• quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

arkadaşlar bu telefon süpere benziyor çıksın bakalım belki alabilirim... ekranı vs süper gibi kamera en az 5 mp olmalı wireless ve gps kesin olmalı parmakla kontrol edilmeli (o garip çıbıklarla telefonu kullanmayı hiç hiç hiç sevmiyorum...) n-gage desteklemeli symbian 9.3 gibi bişi olmalı batarya en az 1.500 mAh olmalı (öle ekrana ancak bu batarya diorum) vs vs neyse çok şey istedim herhal inşallah en fazla 1.500 den gelir piyasaya ama pek zannetmiyorum daha fazlaya gelir... ne zaman çıkcakki bu... yeni resimler yok mu bu arada...

ne yaptın sen yahu inş. en fazla 900 ytl olur 3.2 mp lik telefona 1500 ytl mi werilir yapmayın abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdrive -- 4 Ağustos 2008; 21:40:57 >
  • burak7777 buna itiraz ediyosunda iphone da 1500 ytl civarında şu anda sözleşmeli olarak onun kamerası çok mu iyide aynı fiyat olmasın?
  • wi-fi'l, hele ki dokunmatik ekran bir nokia'nın 900ytl'den piyasaya gireceğini sanmam..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.