Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (1403. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.614
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S60v3 S60v5 Retro Wooden - FP1, FP2, 5th, Eseries by IND190

İndirmek için:
    http://hotfile.com/dl/35031522/43dcde0/Retro.Wooden.FP1.2.5th.rar.html

Kesinlikle tavsiye ettiğim 1 temadır. Bizzat kullanıyorum. 4 farklı ikon seçeneği mevcut. Büyük önizleme dosya içindedir.

S60v3 S60v5 Pinstripe v2 ve Blue - FP1, FP2, 5th, Eseries by Shilca

İndirmek için:
    http://hotfile.com/dl/35032975/2996f07/Pinstripe.v2.for.FP1.2.5th.Eseries.by.Shilca.rar.html

Çok tutan temanın ikonlarının geliştirilmiş hali. Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 28 Mart 2010; 13:31:03 >
  • Sonunda bende bi 5800 XM sahibi olabildim..

Şimdilik sadece mesaj yazma sıkıntısı çekiyorum.. Versiyon V31 ama
  • harita sorunumdan bahsetmiştim daha önce

ovi suite 2.0 ı indirdim
    haritaları açtım, sağ taraftan türkiye haritasını seçip indirdim
    telefona yüklendi harita.
    ama şöyle bi sorun var, telefonda maps programını açınca hata veriyor. maps installer ı çalıştırınca da düşük sürüm diyor. telefon için yeni sürüm araştırdım ama yok gösteriyor.
    sorun nerede?
  • Arkadaşlar şu güncellemeyi nasıl yaparım bi yardım edin yahu...
  • mrb.
    telfonum eskidi...
    yeni bi tane düşünüyorum.
    şuan F/P adam gibi telefonlarından biride 5800..

peki 5800de mp3 dışında mp4 olarakta kullanıldığında +/- leri nelerdir..
    bir ipod touch yada x-fi 2 gibi ürünler ile yarışabilirmi..

3,2" ekran ve 16 milyon renk demiş özelliklerinde.
    hangi formatları takılmadan oynatabiliyor?
    encode yapmak gerekli mi ?

tşk.
    illede başk bi mp4 player mı almak gerekli.
    ipod yada creative gibi. yoksa buda iş görürmü
    (aslında iş görmesinden ziyada adam gibi mp4 gibi özelliği varmı ?)

tlfonların konusunda cahilim kusura bakmayın :(
    creative zen 4 GB tan archos 5 250GB a terfi ettim. ama otobüslerde biraz sorun oluyor.
    daha portafif bişi istiyorum....

archos 5 bırakılırmı diyenlere bi resim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

mrb.
    telfonum eskidi...

tşk.

creative zen 4 GB tan archos 5 250GB a terfi ettim. ama otobüslerde biraz sorun oluyor.

film izlemek için kullanılmaz bence. ekranın büyüklüğü yeterli değil. senin archos 5 tede film izlenmez bence...
    ama mp3 player olarak çok güzel. ses kalitesi ve ses yüksekliği çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

mrb.
    telfonum eskidi...

tşk.

total videoyu indir orda istediğin filmi döndür gram takılma yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomemre
    ovi de senkronize ettiğim rehberi telefona atmak istiyorum daha önce telden sildiklerimi.

Nasıl atılıypr.

ovide senkronize ayarlarından senkronize yönünü değiştirmeye calis büyük ihtimalle her defasında bilgisayardakini telefondan aldıklarıyla güncellemeye ayarlıdir

ayrıca

versiyon güncellemeden sonra reset sorunu yaşayan arkadaşlar nokia software updater a telefonu bağlayın güncelleştir deyin.eğer aynı versiyonu tekrar yükle yazısı çıkarsa tekrar yükleyin sorununuz geçer.eğer tekrar yükle yazısı çıkmazsa.telefonunuzun product code unu kendi renginin dışındaki bir product code ile değiştirin nsu da güncelleştir seçeneği çıkacaktır.o şekilde güncelleyin sorununuz ortadan kalkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

Orijinalden alıntı: |TiMSaH|
    merhaba arkadaşlar.
    bunca sayfa yazılmış, sorum belki saçma gelebilir size; fakat çok sayfa var okuyamadım.
    bu telefondan almayı düşünüyorum da, önem verdiğim bi kaç özellik var. memnun musunuz acaba?
    wi-fi, office dosyaları açabilme, müzik. bu üç özellikten memnun musunuz, tatmin edici mi?

telefondan memnun olan bırı olarak yazıyorum.offıce dosyalarını acmak ıcın offıce program bulman geeekıyır yoksa dırekt offıce dosyalarını acamıyorsun.wıfi kendım bızzat artık bılgısayzrı daha az kullanırır oldum butun ıslerımı buradan yapıyorum ınternet wıfı beım vazgecılmezım.zaten muzık telefonu bu telefon sadece bur sorun muzık kalıtelı olmasını ıstıyorsan telefonun kulaklıgını degıstırmen gerekıyor burada sana onerım logıtechın vatan bılgısayarda satılan iç kulaklıgını almanı tavsıye ederım harıka bır ses alıyorsun...

office dosyaları açabilmek için program bulmak biraz uğraştırabilir diye düşünüyorum.kendi mp3 ümün içinden çıkan ve sitede de yahya abinin sattığı orijinal sony kulakiçi kulaklıkla tam bir efsane oluyor müzik olayı.kulaklığın güzel yanı iki parça olması.uzatma kablosunu çıkartıp kulaklığı kumadaya bağlayarak kullanınca ne kablo fazlalığı kalıyor ne de müzikçaları kontrol etmek için telefonu cepten çıkarmaya gerek kalıyor
  • Merhaba, 5800 XM'i menülerde yan tutunca ekran yan dönüyor ama ana ekranda sabit duruyor. Bir yerlerde bunun için bir program görmüştüm ama tekrar aradığımda bulamadım. Bilen varsa söyleyebilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Merhaba, 5800 XM'i menülerde yan tutunca ekran yan dönüyor ama ana ekranda sabit duruyor. Bir yerlerde bunun için bir program görmüştüm ama tekrar aradığımda bulamadım. Bilen varsa söyleyebilir mi acaba?

sanırım rotate me den bahsediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomemre

quote:

Orijinalden alıntı: 19941907

Arkadaşlar 5800 XpressMusic'te navigasyon sorunu yaşayanlara tavsiyem: Google Maps Mobile 4.0
    Bugün denedim ilk girişimde evde olmama rağmen direk yerimi buldu.Ayrıca daha birçok kolaylığı var.

kontor gidiyo mu

İlk girişte bağlantı seçenekleri çıkıyor. Ben evde WLAN ile bağlanıyorum. Operatörden girmeyi denemedim. Ama kontör alabilir dikkat et.
  • SIM KART YUVASINA KARTIM SIKIŞTI.. ÇIKMIYOR RESMEN NE DANDİK BİR YUVA YAPMIŞLAR BUNA KARDEŞİM YAA !!
  • görüntü 3.2" film ve video izleyenler tavsiyelerinizi alabilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortow

arkadaşlar yeni ben 5800 aldım firmware 4.0 kullanıyorum fakat bazen web tarayıcısını kullanırken birden tarayıcı kapanıyor menüye geri dönüyor acaba bunun nedeni nedir olmaması için ne yapmam gerekir yorumlarınız bekliyorum şimdiden teşkkürler

Aynı şeyi arasıra bende yaşıyorum. Ama neden olduğunu hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

v40 yükselteli tam 1 hafta oldu bu 1 hafta sonucunda sıze degerlendırmelerımı anlatmak ıstıyorum.

navıgasyon ıle eskıden aracımla yol tarıf etmıyordu.sımdı ıse yol tarıf edıyor ve ıstedıgım adrese hızlı bır sekılde yonlendırıyor.cok guzel bır olay oldu.
    eskı versıyonda harıtalara tıklayııp neredeyım dedıgımde beklıyordu acık alan olsa bıle sımdı ıse ınanamıyacaksınız.3 sanıyede nerede oldugumu gosterıyor hatta alısverıs merkezının ıcınde gosterdı ınanamadım.once sonra baska bır kapalı alana gıttım oaradan tekrar baktım gercekten gosterıyordu nerde oldugumu.harıka

radyo hıc takılmıyor.ve eskı versıyon gıbı rasyo ısmı ve frekansı radyo calarken arkadan slayt tarzı hareket edıyor.hıcbır sıkıntı cıkarmadı radyo yer altı harıc bır yerde radyo sıkıntı cıkarmadı bana..harıka

geleleım en sıkıcı pozısyona ama bende bu da olmadı ..ben bu telefonu tam 2 gun sarj bıtmeden kullandım ve sureklı navıgasyon ınternet ve msn kullanıyorum ayrıyetten dosya transferı mesaj yazma ve konusma 2 gun dolu dolu kullandım telefonun o sarj gostergesı tek tek dustu.v40 yapılması gereken telefonun sarjı bıtmeden sarj etmemek ve ben aksam eve geldıgımde sarjım bıtıyordu.bıttınde kapalı bır sekılde 2,5-2,0 saat arasında full sarj oluyordu ve sarj olduktan sonra kesınlıkle sarjda bekletmıyordum.full sarj edıyordum ve sonuna kadar kullanıyordum telefonu.(2gün sarj harıka canavar mukemmel)(zaten kocaman ekranlı bır telefon kullanıp 5 gun sarj gıtmesı bekleyenler hatta 3 gun gıtmesını bekleyenler bence bu telefonu kullanmayın gıdın nokıanın basıt telefonlarını alın)

evet arkadaslar son olarakda kınetıxscrool ben bu telefonda bu ozellıgı cok begendım telefon rehberde cok hızlı hareket edıyor ve ev ekranı gercekten harıka sınırsız fotograf ve bılgılerı ıle kısı eklıyorsunuz en cok sevdıgım olayı bu oldu hemen kısılere ulasıyorum.

YANI kısaca ben v40 dan memnun olanlardanım kendım evımde v40 yukseltım.serısını degıstırdım.v40 kurdum.ve serısını eskı serısıne cevırdım.bu sekılde kullandım hıcbır sıkıntı olmadan.ve telefon hafızam 34mb bos alan var ve telefonum canavar gıbı masallah hıc bekleden sıstem cok hızlı calısıyor.ama bırsey farkettım kesınlıkle ve kesınlıkle telefonunuza javaruntıme bu programı kurun gercekten telefonunuz ıcın yararlı bır program telefonunuzu hızlandırıyor.

arkadaslar dıpnot:v40 yukseltıkten sonra kesınlıkle ve kesınlıkle telefonunuza hard format atın hem hafıza kartına hemde telefonunuza gercekten hıcbır sorun olmadan kullanacaksınız..
    saygılarımlaa
    5800 SİYAH

Arkadaşım ben de telefonu alalı 2 hafta oldu. Aldığım gibi serviste v40 yaptırdım. Herşeyinden memnunum ama navigasyon konusunda seninle hemfikir değilim. Evdeyken uzun süre bekledim bağlanmadı. Dışarıda denedim yine aynı. Ovi Maps'i kaldırıp tekrar kurdum. Bu seferde haritalara girince hiçbir yer gözükmüyor, sadece sarı renkli bir arkaplan var. Ben de Google Maps Mobile 4.0'ı kurdum. Canavar gibi çalışıyo. Evdeyken bile birkaç saniye içinde yerimi hemen buluyo. Anladım ki telefonun donanımsal olarak bir problemi yok. Sadece Nokia yazılım konusunda daha yeni olduğundan böyle olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006

SIM KART YUVASINA KARTIM SIKIŞTI.. ÇIKMIYOR RESMEN NE DANDİK BİR YUVA YAPMIŞLAR BUNA KARDEŞİM YAA !!

Arka kapağı ve sonra da bataryayı sök; orda kartı iteklemen için bir oluk var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaMKaN -- 28 Mart 2010; 22:18:14 >
  • Öncelikle VATAN BİLGİSAYAR ı tebrik ederim. Zaten gözümde çok iyi firmaydı dahada yükseldi . . .

3 hafta once aldığım 5800 ı mı daha ilk gün düşürmüş LCD ekranı kırmıştm, konu açmştm hatta yarı fiyatına satmaya bile kalkmıştım.

Forumdan arkadaşların sayesinde verdim vatan bilgisayara bugun haber geldi sonuçlanmştr die gittim bana dedikleri telefonunuzu iade aldk istediğiniz bişey alablrz 508 TL lik hediye

çeki ile dediler, önce şaşırıdım beklemiyordm çünkü sonra sevndm hemde çok, gittim 5800 aldm tekrar

Telefonumla mutlu mesudum, İnş bir daha düşürmem

VATAN BİLGİSAYARI tekrar tebrik ediyorum . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1903bjk

Öncelikle VATAN BİLGİSAYAR ı tebrik ederim. Zaten gözümde çok iyi firmaydı dahada yükseldi . . .

3 hafta once aldığım 5800 ı mı daha ilk gün düşürmüş LCD ekranı kırmıştm, konu açmştm hatta yarı fiyatına satmaya bile kalkmıştım.

Forumdan arkadaşların sayesinde verdim vatan bilgisayara bugun haber geldi sonuçlanmştr die gittim bana dedikleri telefonunuzu iade aldk istediğiniz bişey alablrz 508 TL lik hediye

çeki ile dediler, önce şaşırıdım beklemiyordm çünkü sonra sevndm hemde çok, gittim 5800 aldm tekrar

çok sevindim senin adına güle oynaya düşürmeden kullanırsın umarım telefonunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1903bjk

Öncelikle VATAN BİLGİSAYAR ı tebrik ederim. Zaten gözümde çok iyi firmaydı dahada yükseldi . . .

kırmaya garanti var mı ya?
  • 
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.