Şimdi Ara

Nokia 5800 Firmware Hatası [ AciL Yardım ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşLar teLefonu aLdım firmware yükLedim V20.0.012 diye ama oLmadı teLefon şimdi neye tıkLasam Sistem Hatası veriyor.Bide firmware'yi yükLedikten sonra ekrana çok küçük bir yeşiL nokta geLdi.YükLediğim versiyonu nasıL geri kaLdırabilirim.Eski ayarLarına nasıl dönebilirim.Çok AciL YardımLarınızı BekLiyorum .. Şimdiden Teşekkür Ederim ...

• ya bu kadar mı aciziz ya 51 kişi bakmış tek bir cevap bile yok çok sağoLun ...
  • arkadaşım bakanlardan biri de benim de sorunun çözümüne dair bir fikrimiz yoksa ne yazalim... keşke yardımcı olabilsek...bi alt versiyona dönmeyi bilmem ama son versiyonu tekrar yüklemeyi denedin mi?

quote:

Orjinalden alıntı: eslant

ya bu kadar mı aciziz ya 51 kişi bakmış tek bir cevap bile yok çok sağoLun ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gduman

arkadaşım bakanlardan biri de benim de sorunun çözümüne dair bir fikrimiz yoksa ne yazalim... keşke yardımcı olabilsek...bi alt versiyona dönmeyi bilmem ama son versiyonu tekrar yüklemeyi denedin mi?

quote:

ya bu kadar mı aciziz ya 51 kişi bakmış tek bir cevap bile yok çok sağoLun ...

Kardeşim sağoL bunu yazman biLe yeterLi benim için .. Ama daha telefonu dün aldım bugün böyLe oLdu inan benimde sinirLerim aLt üst oLdu ya :S nasıL yapacam geri versiyona dönecem biLmiyorum ... çaresizLik deLi ediyor insanı

• Bide sanırım versiyona geri dönsem biLe o sorun düzeLmeyecek .. Çünkü pikseLLerLe aLakaLı bi sorun ekranın içinde yeşiL bi nokta çıkıyor...
  • ana konuda bir arkadaş telefonun dilini önce ing yapıp sonra tekrar tr cevirmiş sorun düzelmişti bi dene belki olumlu sonuc alırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: lastingmoon

ana konuda bir arkadaş telefonun dilini önce ing yapıp sonra tekrar tr cevirmiş sorun düzelmişti bi dene belki olumlu sonuc alırsın

Hocam Teşekkür Ederim ama oLmadı .. Benimkisi ekrandan kaynaklanan bi sorun ya pikseLLerde var bişey..iLk aLdığımda bişey yoktu.Versiyon günceLLedim kapandı açıLdı böyLe oLdu :S
  • quote:

quote:

ana konuda bir arkadaş telefonun dilini önce ing yapıp sonra tekrar tr cevirmiş sorun düzelmişti bi dene belki olumlu sonuc alırsın

Hocam Teşekkür Ederim ama oLmadı .. Benimkisi ekrandan kaynaklanan bi sorun ya pikseLLerde var bişey..iLk aLdığımda bişey yoktu.Versiyon günceLLedim kapandı açıLdı böyLe oLdu :S

muhtelemen ekranda ölü pixel oluşmuş.daha kötüsü garantiyede girmiyo 4 pixele kadar :((
    ki bide dokunmatik olduğunu düşünürsek yaptırmaya kalksan baya para tutar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Klasör.:X:.

quote:

quote:

muhtelemen ekranda ölü pixel oluşmuş.daha kötüsü garantiyede girmiyo 4 pixele kadar :((
    ki bide dokunmatik olduğunu düşünürsek yaptırmaya kalksan baya para tutar.

WaLLa bakacaz kardeş artık ne çıkarsa bahtımıza ... yaparlarsa yapacaklar garanti kapsamında.Bu arada arkadaşımda da aynı sorun olmuş N73'te o vermiş 1 hafta sonra geri almış telefonunu garantiden..Umarım bende de öyle bişey olur :(

• arkadaşlar bende yeni firmware i yükledim bir çok arkadaşın bahsettiği sözlük uygulamasını göremedim... nerde acaba ??

düzeltme: uygulamalar altında olmayan sözlük uygulaması indirme bölümünden bir uygulama indirince ortaya çıktı. benzer sorunu yaşayanlara duyrulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokiayardim -- 8 Mart 2009; 22:39:26 >
  • arkadaşlar iyi geceler bende telefonuma yeni firmwire yükledim; fakat usb den kaynaklanan sorunlarla bi kaç kez kesildi yükleme. port değiştirdim yüklemeyi yaptım fakat mesaj yazarkan belli bi karakterden sonra feci derecede kasıyor telefonu yazarken bir bilginiz varmı neden yaptığı hakkında. yoksa nokia shop a götürüp firmwire mi yükletmem lazım en baştan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogus84

arkadaşlar iyi geceler bende telefonuma yeni firmwire yükledim; fakat usb den kaynaklanan sorunlarla bi kaç kez kesildi yükleme. port değiştirdim yüklemeyi yaptım fakat mesaj yazarkan belli bi karakterden sonra feci derecede kasıyor telefonu yazarken bir bilginiz varmı neden yaptığı hakkında. yoksa nokia shop a götürüp firmwire mi yükletmem lazım en baştan.

waLLa arkadaşım bende Nokia Shop a götürmeyi düşünüyorum.Bence sende onu dene.Telefon yeni oLduğundan kimse anLamıyor.Bende garantiye verecem ama yapabilirler mi diye çok düşünüyorum meseLa dikkatLi oL derim :(
  • eslant:

Telefonuna yeni versiyonu hangi yolla attın bilmiyorum. Eğer denemek istersen Phoenix ile kendin yeniden yazılım atabilirsin. Bunun için aşağıdaki başlık linkine göz atarsan sana yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_28396707/tm.htm
  • quote:

arkadaşlar iyi geceler bende telefonuma yeni firmwire yükledim; fakat usb den kaynaklanan sorunlarla bi kaç kez kesildi yükleme. port değiştirdim yüklemeyi yaptım fakat mesaj yazarkan belli bi karakterden sonra feci derecede kasıyor telefonu yazarken bir bilginiz varmı neden yaptığı hakkında. yoksa nokia shop a götürüp firmwire mi yükletmem lazım en baştan.

arkadasim yaza dilini inglizce yaparsan sou cozulur,,,

kalici cozum icin,,bir snraki firmwirebekleniyor !!!
  • T9 u kapatın ve yazım dilinin ingilizce yapın kasma ortadan kalkacaktır.

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: marslanoglu

eslant:

Telefonuna yeni versiyonu hangi yolla attın bilmiyorum. Eğer denemek istersen Phoenix ile kendin yeniden yazılım atabilirsin. Bunun için aşağıdaki başlık linkine göz atarsan sana yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_28396707/tm.htm

SağoL kardeşimin yardımın için ama gerek kaLmadı .. Garantiye verdim teLefonu onLar haLLedecek artık geri kaLan kısmını
  • nokia yardım ve nokia user adlı arkaşlara yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. sorun ortadan kalktı çok takılmıstı kafama; aceba dedim bi yerde hatamı yaptım. bugün nokia shopta yazılımı kendiniz yüklediğiniz için yapıyo olabilir dediler. kendileride yazılım attı fakat aksam sorunun devam ettiğini gördüm. çok sağolun arkadaslar. ayrıca evde yüklenen yazılımdan dolayı çıkan sorunlar kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmiyormuş duyurulur.....
  • quote:

nokia yardım ve nokia user adlı arkaşlara yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. sorun ortadan kalktı çok takılmıstı kafama; aceba dedim bi yerde hatamı yaptım. bugün nokia shopta yazılımı kendiniz yüklediğiniz için yapıyo olabilir dediler. kendileride yazılım attı fakat aksam sorunun devam ettiğini gördüm. çok sağolun arkadaslar. ayrıca evde yüklenen yazılımdan dolayı çıkan sorunlar kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmiyormuş duyurulur.....

adamlari nokia shopa koymuslar ama,,egitim sart valla,,,,hicbise bildikleri yok,,bizde bircok sey bilmiyoruz,ama en azindan bilmesi gerekenlerden az cok iyiyiz,,,,ki bu forumda gercekten cok iyi olanlar var,..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nokiauser

quote:

nokia yardım ve nokia user adlı arkaşlara yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. sorun ortadan kalktı çok takılmıstı kafama; aceba dedim bi yerde hatamı yaptım. bugün nokia shopta yazılımı kendiniz yüklediğiniz için yapıyo olabilir dediler. kendileride yazılım attı fakat aksam sorunun devam ettiğini gördüm. çok sağolun arkadaslar. ayrıca evde yüklenen yazılımdan dolayı çıkan sorunlar kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmiyormuş duyurulur.....

adamlari nokia shopa koymuslar ama,,egitim sart valla,,,,hicbise bildikleri yok,,bizde bircok sey bilmiyoruz,ama en azindan bilmesi gerekenlerden az cok iyiyiz,,,,ki bu forumda gercekten cok iyi olanlar var,..

KesinLikLe hakLısın ya .. 5800 ı aLmaya gittim adam bataryasının nasıL takıLacağını biLmiyor arkadaki kapağı açamadı :S Garanti = Kullanıcı Hatası bu kadar basit .. Hiç bir şekiLde insanLara yardımcı oLmuyorLar ...

• şu phoenix'i kullamayı bir öğrenseniz firmware ile ilgili hiçbir sorununuz kalmayacak artık ne NSU'ya ne de NSS'ye de ihtiyacınız olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 10 Mart 2009; 19:36:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.