Şimdi Ara

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
64.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler eline sağlık.. bir kaç programda sertifika sorunu var ama genel olarak güzel, eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crime

yaw kardeşim lütfen başka alternatif linklerde koy biliyorum çok upraştırıcak ama bu rapid beni sinir etti yaw...gece 1 den sonrayımı bekleyelim illaki? :( üfff yaa...

alternatifleri ekleyeceğim arkadaşım merak etme bu aralar hazır olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif

58 Adet S60v5 Teması. Temaların hiç1ini deneyemedim çünkü S60v5 cihazım yok. Yabancı kaynaklı 1 siteden derlendi hepsi.

İndirmek için:
    http://rapidshare.com/files/319815432/58.Adet.S60v5.Temasae_.rar

Ben bunu telefonu aldığım gün indirdim sayende fakat şu resimde gösterilen hiçbir 5800 temasını görmedim içlerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacTavish

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif

58 Adet S60v5 Teması. Temaların hiç1ini deneyemedim çünkü S60v5 cihazım yok. Yabancı kaynaklı 1 siteden derlendi hepsi.

İndirmek için:
    http://rapidshare.com/files/319815432/58.Adet.S60v5.Temasae_.rar

Ben bunu telefonu aldığım gün indirdim sayende fakat şu resimde gösterilen hiçbir 5800 temasını görmedim içlerinde.

bu temaları kurabilmen için gdesk yüklemelisin. forumda bi arkadaşın konusu vardı oraya bakmanı öneriririm arkadaş çok açık anlatmış

http://forum.donanimhaber.com/m_33988184/mpage_1/fromTicket_/key_gdesk%2Ctemalar//tm.htm#34021685

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulo206 -- 6 Ocak 2010; 19:31:46 >

• İyide sana söylemedim ki, alıntı yaptığım Reis-i Eagles a söyledim. Senin tema, duvar kağıdı arşivinin indiriyorum şimdi. Daha denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacTavish

İyide sana söylemedim ki, alıntı yaptığım Reis-i Eagles a söyledim. Senin tema, duvar kağıdı arşivinin indiriyorum şimdi. Daha denemedim.

tamam arkadaşım düzeltiyorum ben yanlış anlamışım kusura bakma :)
  • linklerde sorun var dostum premium olması gerekiyor.
    hotfile yada mediafire a atar mmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay289
    linklerde sorun var dostum premium olması gerekiyor.
    hotfile yada mediafire a atar mmısın?

şuan işyerindeyim ve linkleri kontrol etme imkanım yok ama eğer linklerde sorun varsa tekrar upload ederim arkadaşım
  • linkler güncel
  • harika bir düzenleme olmuş çok teşekkürler.

oyunları ve uygulamaları denedikçe yorum yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLNIGHTMARE

harika bir düzenleme olmuş çok teşekkürler.

oyunları ve uygulamaları denedikçe yorum yapacağım

ben teşekkür ederim arkadaşım elimden geldiğince ekleme yapacağım bu başlığa
  • cok saol kardes tamda bu tarz boyle bi paylasım arıyodum telefonu almadan derlıyorum sımıdden tema oyun program falan eline koluna saglık yukleyen pcne dert zeval vermesin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatboxcı
    cok saol kardes tamda bu tarz boyle bi paylasım arıyodum telefonu almadan derlıyorum sımıdden tema oyun program falan eline koluna saglık yukleyen pcne dert zeval vermesin :D

yorumun için teşekkürler arkadaşım allah kimsenin pc'sine zeval vermesin
  • ''Duvar Kağıtları'' linki güncellenmiştir
  • teşekkürler
  • ben teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulo206 -- 25 Ocak 2010; 14:36:51 >
  • Linkler güncel arkadaşlar
  • Eline sağlık dostum duvar kağıtları çok güzelmiş hafta sonu telefonu aldığımda ilk işim paylaştıklarını değerlendirmek olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

Eline sağlık dostum duvar kağıtları çok güzelmiş hafta sonu telefonu aldığımda ilk işim paylaştıklarını değerlendirmek olacak

teşekkür ederim arkadaşım elimden geldiğince yeni eklemeler yapacağım
  • Yeni duvar kağıtları eklenmiştir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.