Şimdi Ara

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
5
Favori
128.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sergei_Kurskov

quote:

Orjinalden alıntı: Midgàrd

Ben aldım telefonu eşime, çok güzel bi telefon, tam genç işi, wi-fi hariç herşey var, kamerasıda bir telefona göre iyi, unutmayalım ki bu bir telefon, 8mpxlik bir kalite beklemek yanlis olur, k790 kullandigim icin fotograf cekimi beni de tatmin etmedi, ama dedigim gibi profesyonel fotograflar cekmeyecekseniz yeterli bence, kendimede almayi dusunuyorum ama E65 var kafamda bilmiyorum bakalım ...

Hocam telefonun yanındaki şarj, usb girişleri plastikle örtülmüş. Peki plastik yumuşak plastik mi sert plastik mi? Daha önce w800i kullanmıştım. Hafıza kartının olduğu yer yumuşak plastikten yapılmış birşeyle kapatılmıştı ve daha sonra şişmişti orası. Onun gibi birşey olmasını istemiyorumda.

Evet o kısım plastik ile kaplı ve yumuşak bir plastik, fakat şişme yapacak bir durum yok, şarj işlemi bittikten sonra düzgün kapatıldığında problem olmuyor ...

bu arada bu hafta sonu inceleme yazımı yazacağım

• quote:

quote:

quote:

Ben aldım telefonu eşime, çok güzel bi telefon, tam genç işi, wi-fi hariç herşey var, kamerasıda bir telefona göre iyi, unutmayalım ki bu bir telefon, 8mpxlik bir kalite beklemek yanlis olur, k790 kullandigim icin fotograf cekimi beni de tatmin etmedi, ama dedigim gibi profesyonel fotograflar cekmeyecekseniz yeterli bence, kendimede almayi dusunuyorum ama E65 var kafamda bilmiyorum bakalım ...

Hocam telefonun yanındaki şarj, usb girişleri plastikle örtülmüş. Peki plastik yumuşak plastik mi sert plastik mi? Daha önce w800i kullanmıştım. Hafıza kartının olduğu yer yumuşak plastikten yapılmış birşeyle kapatılmıştı ve daha sonra şişmişti orası. Onun gibi birşey olmasını istemiyorumda.

Evet o kısım plastik ile kaplı ve yumuşak bir plastik, fakat şişme yapacak bir durum yok, şarj işlemi bittikten sonra düzgün kapatıldığında problem olmuyor ...

Dört gözle bekliyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

quote:

quote:

quote:

Dört gözle bekliyoruz.

bende

• tasarım super
    tel hiç de fena degil ..
  • beyler bu alet walkman ler gibi dışarı ses veriyor mu yoksa sadece kulaklıkla mı?
  • Öncelikle S.A telefonu dün aldım ve tek kelimeyle dehşetül vahşet n73 ümü verdim bunu aldım Adanada piyasa değeri 700 lirayı geçmiyo tabi kvk ve genpa dahil değil bu fiyata. Telefonun kamerasında KESİNLİKLE KIRMIZILIK PROBLEMİ YOKTUR bunu söliyim başta + aşağıda link vercem ona tıklayıp indirin bakın resimlere bence cok harika cekiyor. Yandaki şarj ve usb girişlerinin olduğu bölümdeki plastik ise ne cok kaliteli nede cok dandik orta halli zorlama olmadıgı surece cıkma kopma gibi bi problem olacağını zannedmiyorum. Ses diyince ses w550 i kalitesini bayağı aşmış cok kaliteli ve çok süper ses kalitesi var yanlız ben 2. hoparlörü göremedim aynı yuvanın içindemi acaba ? müzik dinlerken flash ekolayzır tarzı şeyleri ekrana getirebiliyorsunuz media playerde çıkan effectler gibi. video kalitesi orta halli çok güzel değil idare ediyor. Zaten bu telefonu kamerası için alıyorsanız hiç almayın bence kamera bu telefonda 2. planda. neyse resimlere gelelim şuan aklıma bunlar geldi yazdım soracağınız bişe olursa cevaplamaya çalışırım

Resimleri (rapidshare)den uptade ettim indirip öyle bakın isterseniz öbür yollu yapamadım

Buyrun Link:

rapid share

aeo

• abi ben bu tel den alcam ama ilk sayfayı okuyunca vazgeçtim fakat son msj ları okuyunca kesin almaya karar verdim hem nokia dan şaşmıyıcan eee nede olsa adamlar dünya pazarının %70 ine sahip işi biliyolar
  • Arkadaşlar bunun Made in Finland yazanını gördünüz mü?Gördüyseniz nerede?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arif44

Öncelikle S.A telefonu dün aldım ve tek kelimeyle dehşetül vahşet n73 ümü verdim bunu aldım Adanada piyasa değeri 700 lirayı geçmiyo tabi kvk ve genpa dahil değil bu fiyata. Telefonun kamerasında KESİNLİKLE KIRMIZILIK PROBLEMİ YOKTUR bunu söliyim başta + aşağıda link vercem ona tıklayıp indirin bakın resimlere bence cok harika cekiyor. Yandaki şarj ve usb girişlerinin olduğu bölümdeki plastik ise ne cok kaliteli nede cok dandik orta halli zorlama olmadıgı surece cıkma kopma gibi bi problem olacağını zannedmiyorum. Ses diyince ses w550 i kalitesini bayağı aşmış cok kaliteli ve çok süper ses kalitesi var yanlız ben 2. hoparlörü göremedim aynı yuvanın içindemi acaba ? müzik dinlerken flash ekolayzır tarzı şeyleri ekrana getirebiliyorsunuz media playerde çıkan effectler gibi. video kalitesi orta halli çok güzel değil idare ediyor. Zaten bu telefonu kamerası için alıyorsanız hiç almayın bence kamera bu telefonda 2. planda. neyse resimlere gelelim şuan aklıma bunlar geldi yazdım soracağınız bişe olursa cevaplamaya çalışırım

Resimleri (****)den uptade ettim indirip öyle bakın isterseniz öbür yollu yapamadım

Buyrun Link:

rapid share

aeo

Bu işte bir iş var. Harbiden kırmızılık yok.

Güle güle kullan.

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

quote:

Öncelikle S.A telefonu dün aldım ve tek kelimeyle dehşetül vahşet n73 ümü verdim bunu aldım Adanada piyasa değeri 700 lirayı geçmiyo tabi kvk ve genpa dahil değil bu fiyata. Telefonun kamerasında KESİNLİKLE KIRMIZILIK PROBLEMİ YOKTUR bunu söliyim başta + aşağıda link vercem ona tıklayıp indirin bakın resimlere bence cok harika cekiyor. Yandaki şarj ve usb girişlerinin olduğu bölümdeki plastik ise ne cok kaliteli nede cok dandik orta halli zorlama olmadıgı surece cıkma kopma gibi bi problem olacağını zannedmiyorum. Ses diyince ses w550 i kalitesini bayağı aşmış cok kaliteli ve çok süper ses kalitesi var yanlız ben 2. hoparlörü göremedim aynı yuvanın içindemi acaba ? müzik dinlerken flash ekolayzır tarzı şeyleri ekrana getirebiliyorsunuz media playerde çıkan effectler gibi. video kalitesi orta halli çok güzel değil idare ediyor. Zaten bu telefonu kamerası için alıyorsanız hiç almayın bence kamera bu telefonda 2. planda. neyse resimlere gelelim şuan aklıma bunlar geldi yazdım soracağınız bişe olursa cevaplamaya çalışırım

Resimleri (****)den uptade ettim indirip öyle bakın isterseniz öbür yollu yapamadım

Buyrun Link:

rapid share

aeo

Bu işte bir iş var. Harbiden kırmızılık yok.

Güle güle kullan.

kardeşim adam milleti kekliyor fotoğraflar n73 ile çekilmiş özellilere girin kabak gibi yazıyor

• quote:

Buyrun Link:

rapid share

aeo

• merhaba arkadaşlar bn ilayda bu telefonu almak ıcın araştırma yaparken sizin siteyi buldum bu sıtede nerdeyse telefonn içini dışını yazmıssınız bunn için teşekkur ederim beni aydınlattınız ben bu telefonu vatan computerdan istedim kargoyla getiricekler bugun yarın elımde olur size ayrıntılı bılgı veririm saygılar.....
  • ben aldımgayette memnunum kamerası ck kötü diil n70 ten daha iyi video katdediyo sesine denecek yok bnce gzel ayrıca tuşları ck kullanışlı bn ck rahat kullanıorum ayrıca da ck hızlı
  • telefonum geldı super bı telefon sesı spr ve bırsuru ozelıgı var kameresına gelınce cok iideıl ama bırsuru ayar yapılabılıo radıo dınlerken hem kulaklıktan hemde hoparlordden sesgelımıo gonderme hızı acayıp yuksek bır sey daha kesfettım menude gezınırken sectıgın herhangıbır sarkı calıo menuye ozel kulklık seside güzel ozelıkle vıdeo cekerken goruntu kalıtesı harıka uzun znm cekıo hemde sesı mutıs guzel cıkarıyo baska sorucagınız bırsey olrsa cevaplıyabılırım
  • bn resimdeki aleti calıstıramadım biri yardım etsin lütfeeeeen

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık
  • 5700 iki gün önce aldım çok memnunum ses mükemmel.kamera mükemmel....ancak 3 g var diyorlar ama ikinci kamerayı bulamadım üstünde küçük bir yer var orasımı anlamadım.mekemmel vide oynatma. tasarım mükemmel..1 gb hafıza kartıyla birlikte veriyorlar... ancak 3250 ile çok aşırı benzerliği var
  • 3G için aynı kamera kullanılıyor.Aşağıdaki resim gibi.

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 6 Eylül 2007; 21:34:13 >
  • ÜSTTEKİ O DELİK GİBİ YERDE BİR ŞEY VARMI
  • O üsstte küçük dediğin yer ışık sensörü karanlıkta tuş takımının ışıklarını açıp kapanması için pil tasarufu yane
  • Sizce Müzik kalitesi olarak W810 mu 5700 mı üstündür

Kulaklık ve dış ses olarak

ve sizce 5700 ın kulaklık sesi iyimi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.