Şimdi Ara

Nokia 30 Üründe Fiyat indirimine gitti! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
9.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok yok düşecek inşaallah, o zaman fiyatlar en az bir 10 ytl daha ucuzluyacak minimum...

quote:

Orjinalden alıntı: B o S c H

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Bu ara € biraz yükseldi, eski durumuna düşerse siz o zaman görün fiyatları

Aman hocam lütfen zaten düşmesi için yalvarıyoruz birde yükselirse çok kötü olur
  • Arkadaşlarwww.tgar.com.tr ye girin burada eğer card finans sahibiseyseniz fiyatlarda acaip indrim oluyo taksitli seçenkelerde bn etelefonal arayıp bu indirimi peşin parada yapıp yapmıyacakalrını soracam.çnkün95 8gb 1380 eğer card finans 10 taksitle 1220 geliyo bna çok cazip geldi
  • quote:

Yok yok düşecek inşaallah, o zaman fiyatlar en az bir 10 ytl daha ucuzluyacak minimum...

quote:

Orjinalden alıntı: B o S c H

quote:

Bu ara € biraz yükseldi, eski durumuna düşerse siz o zaman görün fiyatları

Aman hocam lütfen zaten düşmesi için yalvarıyoruz birde yükselirse çok kötü olur

İnşallah daha çok düşer

• Nokia N95

Nokia N95 Kvk,Genpa,Netcell Garantili 1GB Hafıza Kartı Hediyeli (Stoktan teslim)

Marka: Nokia
    Model: N95
    Fiyatı: 650,00 €+ KDV
    İndirimli Fiyatı 531,00 €+ KDV
    TL Fiyatı: 871,90 YTL+ KDV
    KDV Dahil: 1.028,84 YTL
    Havale İndirimli: 1.018,56 YTL
  • Bende N95 8 gb nin adam akıllı düşmesini bekliyorum hani şöyle 650 olsa da alsam gerekirse bir yıl beklerim :D
  • geçen hafta ankamall da nokiashop gittim sordum 30üründe indirim yapmış nokia sizde bi değişme yok dedim yok öle bişey dediler 1220 ytl n95 n95 8gb da 1450 ytl dediler
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentozi1905gs

geçen hafta ankamall da nokiashop gittim sordum 30üründe indirim yapmış nokia sizde bi değişme yok dedim yok öle bişey dediler 1220 ytl n95 n95 8gb da 1450 ytl dediler

Millet işine geldiği gibi haraket ediyor işte.. Zam gelse hemen duyarlar... ama söz konusu indirim oluncaaa duymuyor kimse... aahh ah !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi povr_anj -- 28 Ocak 2008; 17:22:34 >
  • iyi bakalım umarım fiyatlar böyle kalır
  • @Noxco

www.noxcomobile.com acilmiyor bu arada
  • Stoklar tükendi, o yüzden kapalı
    quote:

Orjinalden alıntı: Midgàrd

@Noxco

• Benim anlamadığım N82 ile N95 8gb çıkış fiyatlarının arasında 110-120 euro fark vardı bu da taş patlasa 200ytl fark yapar. KVK ya bakıyosunuz fark 500ytl civarında
    N95 8gb a bende min 1480 gibi bir rakam alabildim Trabzon'da. N82 de fiyatlar fazla oynamıyor. 1050-1080 arası kvk garantililer.
  • trabzon da 1400 ytl ye peşin fiyatına 12 taksit var bu ay sonuna kadar sadece bonus karta..son 3 gün!!
  • quote:

Stoklar tükendi, o yüzden kapalı
    quote:

@Noxco

Şaka gibii yaav keşke yukardAKİ MESAJLARI OKUSAYDIN BENİM DÜŞTÜGÜME SENDE DÜŞMEZDİİn

• N95 8 GB da düşer mi acep
  • quote:

@Noxco

o sadece şaka amaçlı verildi

• Ben mayıs başında n81 almayı düşünüyorum sizce fiyatı o zamana kaça düşer? (600-750 arası olur mu? ) öğrenciyiz parayı kendimiz biriktiriyozda :D
  • Dün N73 ümü aldım.Gitmediğim telefoncu kalmadı 2 si dışında (Biri Turkcell bayii,diğeri iyi bir esnaf) herkez ağız birliği etmişcesine N73 ün KVK başta olmak üzere garantisiz olduğunu iddia etti.Herkez kendi dükkanlarının garantisini vereceğini ima etti.Neyse en sonunda girdiği mbir dükkan +10 ytl farkla bana KVK + Genpa + Nokia A.ş garantili N73 düz olanı 580 YTL ye verdi. + Yanında 2GB Kingston hafıza kartı verdi + ben arka kapağım siyah olacak dedim bana özel siyah kapak taktı.Kutu içeriği geniş, CD si, bilekliği, temizlik bezi vs. inşallah sorunsuz şekilde kullanırım.

Bu arada telefon 2007 Germany üretimi ve versiyonu 4.0726.2.0.1 şimdilik bu versiyondan memnun gibiyim.Problem çıkarsa Club nokia dan halledebilirim heralde beleşe versiyon işini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ePeP

Dün N73 ümü aldım.Gitmediğim telefoncu kalmadı 2 si dışında (Biri Turkcell bayii,diğeri iyi bir esnaf) herkez ağız birliği etmişcesine N73 ün KVK başta olmak üzere garantisiz olduğunu iddia etti.Herkez kendi dükkanlarının garantisini vereceğini ima etti.Neyse en sonunda girdiği mbir dükkan +10 ytl farkla bana KVK + Genpa + Nokia A.ş garantili N73 düz olanı 580 YTL ye verdi. + Yanında 2GB Kingston hafıza kartı verdi + ben arka kapağım siyah olacak dedim bana özel siyah kapak taktı.Kutu içeriği geniş, CD si, bilekliği, temizlik bezi vs. inşallah sorunsuz şekilde kullanırım.

Bu arada telefon 2007 Germany üretimi ve versiyonu 4.0726.2.0.1 şimdilik bu versiyondan memnun gibiyim.Problem çıkarsa Club nokia dan halledebilirim heralde beleşe versiyon işini.

Hayırlı olsun kardeş.. Benimkide Seninkiyle aynı versiyon 2007... Bende 10 Gün önce alDım NOKIA dan 540'a ama yanında 512 hafıza kartı Vardı.. onuda vermiyorlardıda Zorla oldım.. Neymişte Tek N73ME lerde veriyolarmış hafıza kartını... Tek 512 lik vardı yoksa alırdımda 2 Gb yide Benim kutuda bileklik-temizlik bezide yoktu Sordum niye yok diYe Artık koymuyorlarmış da önceki yolladıklarında çıkıyormuşta falan filan işTe.. Hayırlı olsun tekrar.. sorunsuzca kullanman dileği ile....

• Nokia N95

Nokia N95 Kvk,Genpa,Netcell Garantili 1GB Hafıza Kartı Hediyeli - Stoktan Teslim

Marka: Nokia
    Model: N95
    Fiyatı: 650,00 €+ KDV
    İndirimli Fiyatı 530,00 €+ KDV
    TL Fiyatı: 868,14 YTL+ KDV
    KDV Dahil: 1.024,41 YTL
    Havale İndirimli: 1.014,16 YTL
  • KVK nın attığı N95 8gb kazığının N82 ve N95 fiyatları üzerinden matematiksel ispatı.
    Bildiğiniz gibi N82 nin çıkış fiyatı ~450 Euro, N95 8gb ın ise ~560 Euro dur.
    Şu an için geçerli N82 KVK site satış fiyatı KDV dahil 594 Euro olup 1076ytl yapmakta. N95 8gb ın ise 856 Euro olup 1550ytl yapmaktadır. Burdaki euro üzerinden fiyatı çıkış fiyatına oranlarsak;
    Yani => 594/450=1,32 yi elde ediyoruz.
    Burdan anlaşılan N82 yi TR de %32 daha pahalıya alıyoruz. Kısaca bize yansıyan fiyatı bu. Keza N95 fiyatlarının da 450-480 Euro civarlarına çekildiği bilinmektedir. Zaten N82 ve N95 in fiyatlarının paralellik gösterdiğini görüyoruz.
    Fakat aynı oranı N95 8GB için uyguladığımızda;
    856/560=1,5285... şeklinde devam etmekte. Halbuki olması gereken fiyat 740 Euro dur. Kısacası zaten piyasada aynı garanti kapsamı(distrübitör firma garantisi) altında bir çok farklı fiyatı bulunan N95 8gb a 1350ytl den fazla vermek zarardır, ziyandır.
    Bunlar benim görüşümdür. Farklı bir düşüncesi veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.