Şimdi Ara

Nod 32 ye yakıştıramadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilginiz olsun ben yaklaşık 2 aydır lisanslı nod 32 kullanıyorum buna rağmen bilgisayarıma trojen girmiş arkadaş nod 32 trojene karşı koruma sağlamıyor diyordu inanmıyordum ilk etapta son zamnlar laptopu uyku modundan çıkardıktan sonra bilgisayar kafayı yiyordu donuyordu kasıyordu düşünün daha 2 ay bile olmadı pcyi alalı sonra arkadaşın bana önerdiği programı malware programını yükledim birbuçuk saatlik tam taramadan sonra pcdeki programın birinde trojen buldu hatta tahminim bu trojen aktif sabit yerde kalmıyoru sonra onu temizledim düşünün koca nod 32 trojen bulmuyor onu bırakın trojen koruması vermiyor şimdi 2 tane virüs programı birden kullanıyorum maaşallah malwarede sol alt köşede her girdiğim sitede zararlı bir siteye erişim başarıyla engellendi diye uyarı veriyor ama o torjeni silince bilgisayar aynı sorunu yapmamaya başladı nod 32 kullananlara duyurulur ayriyetten yanına trojen koruma sistemi olan bir yazılım yüklesinler ben bilmiyordum öğrendim

• arkadasım yok öyle bir sey, ama şu gerçek nod32 ilk zamanlardaki performansını kaybetti fakat yine ilk tercihler arasında gayet hızlı pc yi yormayan nadir yazılımlardan biri..

nod32 yanında tavsiyem microsoft securty essential
    http://www.microsoft.com/security_essentials/default.aspx?mkt=tr-tr
  • Kaspersky Anti-Vir 2011 Kullanmaktayım vede gayet iyi diyebilirim ama genelde benim yediğim virüsleri Kaspersky bile olsa durduramıyor format atıyorum mejbur yediğimde. Ama önerim olmasını isterseniz kesinlikle Pc'yiyi yormayan Eset Nod32 Smat Security + Spy Doctor. İkisini kurduğunuzda beim görüşüm daha performanslı vede sistemi çok yormıyacak kadar iyi bir güvenliğiniz olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.