Şimdi Ara

Nocturne build yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum belli bir build yok fakat genelde çıktığınız buildleri merak ettim kendimi geliştirmek istiyorum da nocturne da oynanış konusunda bir kaç taktik de gerekli benim için özellikle merak ettiğim hangi orman eşyasını çıktığınız

• Kimse yok mu ya yardım edecek
  • Pek bir bilgim yok ama şura yardımcı olur:https://www.reddit.com/r/nocturnemains/
  • Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Bir göz atayım Teşekkürler
  • Ad jungle eşyası hydra statik ebedi sterak buildi yapıyorum ben baya keyifli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bot olarak ne çıkıyorsunuz ben bazen cd bot çıkıyorum ayrıca statik yerine youmuu veya hayalet dansçı daha iyi olurdu sanki ?
  • (Ilk firsatta 750 goldluk ct jungle itemi)Ad jung-ninjatabii-gecenin kıyısı(aktifi banshee gibi olan item)-kara balta-sihiricen-olu adamin zirhi

Gecenin kiyisi + w stackleniyor ve karsidan 2 skill engelliyorsun. Skill yiyince tek tek gidiyor yani. Ct jungle iteminin 3 stackini illa tamamlarsin zor birsey degil. 9 lv oldugun gibi mavi totem al ultiyi garantilemek icin.

Edit: kabiliyet yildirim olacak. Ulti atip havada q + donduran carp + e=teq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZhanChi -- 28 Ocak 2017; 21:36:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

bot olarak ne çıkıyorsunuz ben bazen cd bot çıkıyorum ayrıca statik yerine youmuu veya hayalet dansçı daha iyi olurdu sanki ?

Statiği burstlemek için alıyorum genelde hedef adc oluyor ultiden sonra q ve aa yapınca ölüyor

Ya tabi bu build her takıma karşı iş görmez adamların squishy olması lazım. Tank ağırlıktalarsa jilet gibi+mahvolmuş+donmuş balyoz+tank gidiyorum

İki durumda da merkür alıyorum %90. Ekstrem durumlarda ninja tabisi de olabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ad-zırh delme buildi yapmak daha mantıklı geliyor bana. Youmuu, drakhtar falan. Kabiliyet de stormraider giriyorum. R-Q-AA ile tekliyorsun zaten stormraider ve youmuu ile girip çıkıyorsun direk.

• Ultiyle teklemek kolayda süresi çok uzun o süreçte anca sıçra ile diğer türlü zor geliyor alması
  • Dalga geçmeyin ama nocturne nün ultisi nasıl atılıyor ben r ye bastım sadece ekran karardı adamın üzerine uçmadı 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: rJcloser

Dalga geçmeyin ama nocturne nün ultisi nasıl atılıyor ben r ye bastım sadece ekran karardı adamın üzerine uçmadı 😅

Ultiye bastıktan sonra atlayabilmek için rakibin belli bir menzilin içinde olması gerekiyor. Muhtemelen menzil dışındaki bir rakibe atlamaya çalışmışsınızdır. Bir de menzil içindeki rakiplerin altında ulti açıldığında işaret çıkıyor. Ona bakarak da anlayabilirsiniz.
  • rJcloser kullanıcısına yanıt
    Ne dalga geçmesi ben ilk nocturne oynadığım zamanlarda ultiye basıp sağ click ile atlamaya çalışıyordum hep
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.