Şimdi Ara

NOCTUA NF-A14 industrialPPC-3000 PWM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 NOCTUA NF-A14 industrialPPC-3000 PWM

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6512

Ürünün detayları üstteki gibidir. 3 adet bulunmakta yeni kasamda uygun bir performans alamayacağım için satıyorum. 2 ay kullanılmış 0'a yakındır. Cidden üstünde neredeyse toz tutmaz içeri de az geçirir. 280-420 radyatöre canavar olur ancak tam performansta biraz sesli kalıyor yalan yok. Yüksek basınç olduğu için intake olarak da exhaust olarak da deli gibi hava çıkarmaktadır. 3ünü birden topluca alacak arkadaşa 825'e bırakırım. Her şeyi eksiksiz yollayacağım.

Ekleme:

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=6511

2000 rpm ile 3000 rpm modelini inventus aynı fiyattan satıyordu ben alırken değiştiğini görmedim hiç. Pazarlık yoktur. İstediğim fiyattan satamazsam kenara koyarım 6 sene garantisi var 140mm rahat kaldıran bir kasaya geçinnce kullanırım.

Fiyatlarda pazarlık payı yoktur.

Ekleme : Inventusta yine stok bitmiş ben koyduğumda 365 TL idi yeni stok kaçtan girer bilmiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 300 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Mart 2027 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Özelden yazdım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo şirketi güncellendi şehir değiştirdiğimden sadece PTT'ye ulaşabiliyorum.

• aktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weuiwer -- 27 Temmuz 2021; 20:19:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.