Şimdi Ara

Noblesse 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Okul / Aksiyon / Vampir

KONUSU

Noblesse, 820 yıldır insanlığın ilerlemesi ve bilimsel başarıları hakkında hiçbir bilgisi olmayan güçlü bir soylu olan Cadis Etrama Di Raizel'i (Rai olarak anılır) takip etmektedir. Hikâyenin başlangıcında Rai, Seul'de terk edilmiş bir binada uyanır ve modern dünyaya alışmaya başlar. Sadık hizmetçisi Frankenstein'ın müdür olduğu Yee Ran lisesine gider. Frankenstein'ın yardımı ile Rai liseye kaydolur ve istemeden atletik genç Shinwoo, bilgisayarda uzman Ikhan ve model olan Yuna ve birkaç kişiyle arkadaş olur. Seri, Rai'nin geçmişini açığa çıkartırken, grubun gizli bir organizasyona karşı tehlikeli maceralarını anlatır.

Kaynak:Vikipedi

Noblesse 2020

İngilizce

https://ww2.readnoblesse.com/chapter/noblesse-chapter-001/

Türkçe

https://serimanga.com/manga/noblesse/1?page=1

Kaynak: Manhwa

Stüdyo: Production I.G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 5 Ekim 2020; 3:30:20 >

• sanırım bu normalde webtoon'du ama animesinin gelecek olması çok iyi bence.

• Production IG hepimizin iyi animelere bildiği stüdyo bunda da cortlamazlar diyorum

7/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anime'nin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Mangasına baktım ama webtoon olmasından gerek pek okuma isteği oluşturmadı. Trailera bakınca güzel olacağı yönünde izlenimler veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 5 Ekim 2020; 20:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Anime'nin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Mangasına baktım ama webtoon olmasından gerek pek okuma isteği oluşturmadı. Trailera bakınca güzel olacağı yönünde izlenimler veriyor.

İlk bölümü yayınlandı

Bu arada manhwaları okuması mangaya kıyasla çok daha rahat renkli olduklarından ötürü gözü daha az yoruyor ve diyalog balonlarıyla 1 sayfa sıkıştırılmadığı için okunulabilirlik açısından daha iyi,ama tabi o sizin bileceğiniz iş

500+sayısı olan bir manhwa ilk sezon 13 bölüm olacak bu hiç hoş olmadı en az 24-25 bölüm ile giriş sezonu yapılmalıydı

Stüdyolar manhwaları teker teker harcıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Ekim 2020; 21:33:39 >
  • Yıllar önce bir tane OVA çıkmıştı ondan sonra dedim kim bilir kaç yıl sonra seri çekerler.

Şimdi yeni düştü işte, üç bölüm oldu, nereden nereye.

Umarım solo levelling de çıkar inanılmaz bir şey çünkü.

• Ovasını beğenmeme rağmen ilk 3 bölüm bende hayal kırıklığı yarattı. İlerde konu açılıyordur umarım...

• keşke animesi gelse diyordum.
    hayaller gerçek oldu 🤗🤗

• Bunu izlemem lazım.Zaten oldukça kısa
    Ben de bitirince bir inceleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB1BCF8C0 -- 17 Kasım 2020; 23:51:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anime hakkında tek iyi diyebileceğim şeyler opening,ending ve grafikler. Stüdyo da iyi bir stûdyo ama neden böyle baştan savma.yapmışlar anlamadım.

Bazı karakterler yok, olaylar değiştirilmiş, olaylar çok hızlı aktarılıp geçilmiş, bazı karakterlerin imajı değiştirilmiş, bazı olaylar aktarılmamış, komedi unsurları yok, az da olsa aşk-meşk işlerine de girilmiş. Bildiğin Japon tarzına uydurulmuş.

Bildiğin bir seriyi nasıl katledebilirim, üstinden nasıl buldozer ile geçebilirim adlı bir çalışma izledik.

Sadece anime izleyenler izlesin derim ama manhwa'sını okuyanlara tavsiye etmiyorum. Zaman kaybı.

He ben neden izledim diye soracak olursanız, sırf seriyi hatırlamak amacıyla izledim. O kadar olay atlanmış ki maksimum 4-5.sezonluk seri, 2 sezonda bitecek kıvama gelmiş. O kadar ki Stüdyo 544 bölümlük manhwa'nın hepsini 24 bölüme sığdırırdı. Ben buna inanmaya başladım.

Şu Pamyeoul-ui Sijak adlı ovayı yapan Kore studyosu yapsaydi daha iyi bir iş çıkartırlardı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 7 Ocak 2021; 6:33:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.